IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купиха много евтино бизнес който прави по 50 милиона лева печалба на година и то като държавна банка. А Доверие става един от най големите холдинги в България под контрола на Софарма. Заемът е голям но подобни възможности рядко се появяват.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Ние, партньорите на Огнян Донев, благодарим на всички участници в този форум за неспирните предупреждения, които отправят към нас!
      Повече усмивки трябват:

      In Donev we trust
      А това е ново, Не знаех че и ти си сред партньорите.
      Ами поздравления
      Вижда се вече, как въодушевленето напира отвътре. Обратното броене до оса,,,,
      Всяка година е така, дано успеете чрез самовнушение, дружески закачки и пожелателно мислене, да обърнете посоката нагоре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Кой каза че не бъркам Очитах с времето и пропуски. При това към себе си критиката е много много по-сериозна отколкото предполагаш. Просто борсата е динамика и портфейли от типа на форти не са за мен, Няма нужда и да се доказва. - всички учстници от повече от 10г, са наясно, Дори и Импето абдикира от бай & hold стратегията, а й беше най-коравия фен. В случая на форти - имал е късмета (не нещо друго) да се набучи в трейдинга от 1,50. та затова е пей-сърце. Иначе досега да е сменил стратегията, вместо да налива дивиденти.
        Атерата дадох като пример, защото по онова време беше някъде към 2,80 и много малко бяхме които не виждахме повече перспектива там, но се оказа, че като пишем което мислим, сме против статуквото и ни набедиха за лоши. Наложих си извода, че няма нужда да си даваме прогнозите.
        още по-случайно и земя си купих за по 180лв/декар
        знам, че е късмет, не нещо друго
        обаче ти сега с многото акъл няма как да ме стигнеш и на 20%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          1. Кой каза че не бъркам Очитах с времето и пропуски.
          2. При това към себе си критиката е много много по-сериозна отколкото предполагаш. Просто борсата е динамика и портфейли от типа на форти не са за мен,
          3. Няма нужда и да се доказва. - всички учстници от повече от 10г, са наясно, Дори и Импето абдикира от бай & hold стратегията, а й беше най-коравия фен.
          4. В случая на форти - имал е късмета (не нещо друго) да се набучи в трейдинга от 1,50. та затова е пей-сърце. Иначе досега да е сменил стратегията, вместо да налива дивиденти.
          5. Атерата дадох като пример, защото по онова време беше някъде към 2,80 и много малко бяхме които не виждахме повече перспектива там, но се оказа, че като пишем което мислим, сме против статуквото и ни набедиха за лоши. Наложих си извода, че няма нужда да си даваме прогнозите.
          1. Според мен го казваш ти с всеки един свой пост.
          2. Не съм забелязъл такова нещо. Ако ти го твърдиш, върни се в темите на Заложните и на ЧЕЗ, провери какво си писала при съответните цени и се извини примерно.
          3. Ок, нямам 10 г. опит - биеш.
          4. Как така късмет? Да не би тези акции от по 1,50 да си ги давали с томбола?!?! Нещата са доста по-дълбоки според мен и опират до доверие най-вече, но и до доста други неща! Твърде лесно е да се измъкнем с просто "абе той е имал късмет"
          5. Виж точка 1.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            не се чудя
            и с 1 акция да си пак можеш да се "хвалиш" с проценти
            не купувам 1 за да ходя на оса.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Убеден съм, че ти бъркаш и за ЧЕЗ, и за Заложните. Но, след като това те кара да се чувстваш по-добре - ОК. Не ми се рови назад, за да докажа на някой нещо, което самият той не иска да види. Нямам идея защо намеси Атерата, но явно е също е част от твоят комфорт как не бъркаш никога. Такава съм нямал от много годинии не я следя.
              Кой каза че не бъркам Очитах с времето и пропуски. При това към себе си критиката е много много по-сериозна отколкото предполагаш. Просто борсата е динамика и портфейли от типа на форти не са за мен, Няма нужда и да се доказва. - всички учстници от повече от 10г, са наясно, Дори и Импето абдикира от бай & hold стратегията, а й беше най-коравия фен. В случая на форти - имал е късмета (не нещо друго) да се набучи в трейдинга от 1,50. та затова е пей-сърце. Иначе досега да е сменил стратегията, вместо да налива дивиденти.
              Атерата дадох като пример, защото по онова време беше някъде към 2,80 и много малко бяхме които не виждахме повече перспектива там, но се оказа, че като пишем което мислим, сме против статуквото и ни набедиха за лоши. Наложих си извода, че няма нужда да си даваме прогнозите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Ние, партньорите на Огнян Донев, благодарим на всички участници в този форум за неспирните предупреждения, които отправят към нас!
                Повече усмивки трябват:

                In Donev we trust
                щом се налага ще им благодарим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Когато индексът прави пируети с приклякане, какъв портфейл е по-добър, освен доктор кашЕ!?
                  А ок - чудиш се какво имам понастоящем!?, ами така кажи,
                  sftrd(6.90), bref(1,89), 3cz(204), общо 21% + кеш 76%
                  Или само "най" тр да четем
                  Е все пак не е минало кафето в кулите, та очаквам да прочетем как си подготвил колата - маслото, гумите и др.
                  не е препоръка
                  не се чудя
                  и с 1 акция да си пак можеш да се "хвалиш" с проценти

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Не внимаваш Чез имах от ИПО. Продадено в последствие
                    Заложните къщи бяха толкова отдавна, че вече са забравени (първата емисия привилигеровани по 70 и някоклоко стинки дивидент и то не купени от листването а по време на кризата) Можеш да се върнеш и на прогнозите за атерата когато ви пишех "бавно и мъчително тъпчене на място с приклякане след дививидент" - няма как да си забравил
                    Убеден съм, че ти бъркаш и за ЧЕЗ, и за Заложните. Но, след като това те кара да се чувстваш по-добре - ОК, не искам да бъда аз този, който ще те накара да бъдеш нещастна. Не ми се рови назад, за да докажа на някой нещо, което самият той не иска да види. Нямам идея защо намеси Атерата, но явно е също е част от твоят комфорт как не бъркаш никога. Такава съм нямал от много години и не я следя.
                    Last edited by 15%; 29.05.2019, 21:55.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Ние, партньорите на Огнян Донев, благодарим на всички участници в този форум за неспирните предупреждения, които отправят към нас!
                      Повече усмивки трябват:

                      In Donev we trust
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Този д-р кеш от теб го слушам още при ЧЕЗ 120 лева, при Заложните къщи при 3,50 /след дивидента 3,25/. За останалите компании не знам, но за тези съм 100% сигурен, защото ни се смееше как сме купували. Редно е, поне според мен, да си ги припомниш тези неща и да кажеш, че все пак и ти бъркаш.
                        Не внимаваш Чез имах от ИПО. Продадено в последствие
                        Заложните къщи бяха толкова отдавна, че вече са забравени (първата емисия привилигеровани по 70 и някоклоко стинки дивидент и то не купени от листването а по време на кризата) Можеш да се върнеш и на прогнозите за атерата когато ви пишех "бавно и мъчително тъпчене на място с приклякане след дививидент" - няма как да си забравил

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Когато индексът прави пируети с приклякане, какъв портфейл е по-добър, освен доктор кашЕ!?
                          А ок - чудиш се какво имам понастоящем!?, ами така кажи,
                          sftrd(6.90), bref(1,89), 3cz(204), общо 21% + кеш 76%
                          Този д-р кеш от теб го слушам още при ЧЕЗ 120 лева, при Заложните къщи при 3,50 /след дивидента 3,25/. За останалите компании не знам, но за тези съм 100% сигурен, защото точно ти ни се смееше как сме купували при визираните цени. Редно е, поне според мен, да си ги припомниш тези неща и да кажеш, че все пак и ти бъркаш. Внимавай да не стане така и на други места
                          Last edited by 15%; 29.05.2019, 21:44.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                            Тази година аналгин трябва да раздават на акционерите, не шапки.
                            не само тази година, а няколко години докато се върне заема, ОД ще трябва да раздава аналгини ........ иначе на доста акционери ще им "стягат шапките" които им раздаде преди години...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                              като си толкова добър в анализите да си направил портфейл, не драсканици из форума
                              Когато индексът прави пируети с приклякане, какъв портфейл е по-добър, освен доктор кашЕ!?
                              А ок - чудиш се какво имам понастоящем!?, ами така кажи,
                              sftrd(6.90), bref(1,89), 3cz(204), общо 21% + кеш 76%
                              Или само "най" тр да четем
                              Е все пак не е минало кафето в кулите, та очаквам да прочетем как си подготвил колата - маслото, гумите и др.
                              не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                4и4е го знае цяла българия и половин молдова ...... на него реклама не му трябва

                                тук компанията е по нестандартните реклами



                                кое друго фармацевтично дружество се е сетило за подобна реклама или се е сетило да раздава шапки на акционерите си на ОСА?
                                Тази година аналгин трябва да раздават на акционерите, не шапки.

                                Коментар

                                Working...
                                X