IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    те не са искали да им плаща ........ показаха му, че ще го смачкат, ако не се откаже от труд-овете и печатарския комплекс ....... чичо си подви опашката и не тръгна да води война както направи мустакатия белградчанин, а след толкова години излиза и заявява:

    Огнян Донев: Не се отказах от медийния бизнес заради личен инат
    За вестниците да. Нали затова писах, че веднага прекратиха първото досъдебно производство. Но не им даде Софарма и затова го влачат по второто.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      те не са искали да им плаща ........ показаха му, че ще го смачкат, ако не се откаже от труд-овете и печатарския комплекс ....... чичо си подви опашката и не тръгна да води война както направи мустакатия белградчанин, а след толкова години излиза и заявява:

      Огнян Донев: Не се отказах от медийния бизнес заради личен инат
      Медийния бизнес в България не са само "труд-овете". Напротив, кафявите медии на хартия един по един изчезват. Донев издава списание ако не си запознат. Ако за теб е нормално някой да мачка някой друг чрез прокуратурата, в страна членка на ЕС и НАТО, за да му вземе бизнеса, за мен е абсолютно противопоказно. И вместо да се подкрепи този човек от останалите медии и от обществеността, се случва точно обратното. Но какво да очакваме от държава информираща се от в-к Телеграф и Канал 3.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Аз съм Доверие не заради ОД и той не ми е чичо на мен Но не си плати и няма да даде Софарма на Дебелян.
        те не са искали да им плаща ........ показаха му, че ще го смачкат, ако не се откаже от труд-овете и печатарския комплекс ....... чичо си подви опашката и не тръгна да води война както направи мустакатия белградчанин, а след толкова години излиза и заявява:

        Огнян Донев: Не се отказах от медийния бизнес заради личен инат

        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          факта е, че чичо ви се отказа от сделката за "труд" и другите екстри ........ някой друг също би казал, че се е отказал защото е шушуминга и явно си е платил

          за мен сега е по-интересен мача "дебелян v черепов" ....... чичо ви се оказа ниска топка, както и онзи от белград
          Това дебелия срещу черепа е много интересен мач, но косвените жертви като нас ще са много.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            факта е, че чичо ви се отказа от сделката за "труд" и другите екстри ........ някой друг също би казал, че се е отказал защото е шушуминга и явно си е платил

            за мен сега е по-интересен мача "дебелян v черепов" ....... чичо ви се оказа ниска топка, както и онзи от белград
            Аз съм Доверие не заради ОД и той не ми е чичо на мен Но не си плати и няма да даде Софарма на Дебелян. Затова ще го влачат до ВКС и не защото е ниска топк а азащото се оказа по-жилав. Иначе за другия мач си много прав. Тойще е много интересен. Чери освен, че е жилав е и плащач, както кто сам е признал на Цеките. Но има и лостове и ресурси да се бори кърваво дори. Ще видим кой вариант ще избере. Интересно ще е да. Освен това и Гела е замесен очевидно
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Факта, че точно това обвинение падна веднага след това говори достатъчно Пъпката се отърва окончателно защото е шушумига и явно си е платил. А ОД още го влачат по другото измислено обвинение.
              факта е, че чичо ви се отказа от сделката за "труд" и другите екстри ........ някой друг също би казал, че се е отказал защото е шушуминга и явно си е платил

              за мен сега е по-интересен мача "дебелян v черепов" ....... чичо ви се оказа ниска топка, както и онзи от белград
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Това БПЦ сигурно е Българска Православна Църква
                БПЦ
                оеа
                рец
                ива
                сср
                око
                вив
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                  Achieve Life Sciences, Inc. (ACHV)

                  NasdaqCM - NasdaqCM Real Time Price. Currency in USD
                  In watchlist
                  0.4825-0.0207 (-4.11%)At close: December 20 4:00PM EST

                  Нещо пазарът не им се радва много. Около 60 процента спад за няколко дена.
                  Мноооого е волатилно. Интересна акция
                  волатилно или избушено ?
                  http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                  Коментар


                  • Achieve Life Sciences, Inc. (ACHV)

                    NasdaqCM - NasdaqCM Real Time Price. Currency in USD
                    In watchlist
                    0.4825-0.0207 (-4.11%)At close: December 20 4:00PM EST

                    Нещо пазарът не им се радва много. Около 60 процента спад за няколко дена.
                    Мноооого е волатилно. Интересна акция

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Факта, че точно това обвинение падна веднага след това говори достатъчно Пъпката се отърва окончателно защото е шушумига и явно си е платил. А ОД още го влачат по другото измислено обвинение.
                      Въобще не е измислено .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        защо не запази "труд", а подви опашка?

                        ааааааа. да ......... той не се е отказал ........ тримата дебелаци БПЦ го отказаха
                        Това БПЦ сигурно е Българска Православна Църква

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          защо не запази "труд", а подви опашка?

                          ааааааа. да ......... той не се е отказал ........ тримата дебелаци БПЦ го отказаха
                          Факта, че точно това обвинение падна веднага след това говори достатъчно Пъпката се отърва окончателно защото е шушумига и явно си е платил. А ОД още го влачат по другото измислено обвинение.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • След като Доверие е яката работа с тая банка, защо Софарма му даде заем и яко се отървава от него?

                            Коментар


                            • защо не запази "труд", а подви опашка?

                              ааааааа. да ......... той не се е отказал ........ тримата дебелаци БПЦ го отказаха
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар

                              Working...
                              X