IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

    НАЙ!
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • София, България, 10 януари 2020 година – Съгласно изискванията на чл. 100т от ЗППЦК, “Софарма“ АД (3JR:„БФБ – София“, SPH: Warsaw Stock Exchange) уведомява, че за месец декември 2019 година “Софарма” АД реализира ръст в продажбите си с 16% спрямо същия месец на предходната година, в т.ч. 5% ръст на продажбите за вътрешен пазар и 27% ръст на продажбите за износ.
      През 2019 година приходите от продажби на продукция се увеличават с 9% спрямо 2018 година, в т.ч. запазване на продажбите за вътрешен пазар и 15% ръст на продажбите за износ.
      Моля, на основание чл.100к., ал. 1 от ЗППЦК да дадете публичност на горната информация.

      +111
      Миналия декември имаха ръст, а сега го бият

      Коментар


      • Това притеснява ли някой от миноритарите тук ...за мажо не ме е грижа
        https://www.capital.bg/politika_i_ik...zdrave_v_es_5/
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Край нямат акциите на продавачите! Не очаквах толкова големи обеми при тези цени...
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Нещата почват да мязат 93-94 година. ДС и нейните наследници отново поемат контрола зад сцената. не че некога са го изпускали изцяло. Дори някой от учасниците са същите. Е има некой разлики тогава силово се налагаше. на улицата а сега съвсем официално през репресираща държавна институция..А стадото пасе ли пасе. Е знаем всички какво се случи след това. Тоя път нещата ще са много по зле сривът тук ще се синхронизира с този на запада заразлика от 90 години когато запада прогресираше. а сега хич няма да им до нас. Даже обратното може да ни праснат пак некой нов пакет от типът на мобилност на Макрон А от високо се пада много лошо. Всъщност софикс отрязява това изпреварващо на голяма времева рамка последните 10 години. Понеже пада големо чудене защо борсичката ни е толкова умрела.

            И все пак. е Нова година и нещо оптимистично от мен очаквам софикса да подегли края на зимата пазара ще е бърз докъм лятото есента нива близки до предишни връх . Като преди това възможно ново дъно 500 - 520.
            Българските предприятия, една голяма част от тази Фондова борса, бяха раздадени под масата на комплексирани нарциси, без капка въображение и някаква креативност, отрочета на много послушни служители от върхушката на някогашната ДС и затова цялата ни икономика се управлява с някакви схеми, усвояване на фондове, комбинации и въртене на някакви пари от един джоб в друг. Почти никаква съзидателност! Какъв Stock Exchange, какви бикове!?? Честит Ивановден на всички!
            Last edited by maki; 08.01.2020, 10:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
              EX - Дивидентът ден бе 27 Декември. Аз мисля, че можем да очкваме дивидента от 20 Януари нататък.
              Не е препоръка!
              Дружеството следва да изплати дивидента в 60-дневен срок от провеждането на Общото събрание, като началната дата за изплащане на дивидента и общата сума на дивидента ще бъдат обявени допълнително.

              Коментар


              • EX - Дивидентът ден бе 27 Декември. Аз мисля, че можем да очкваме дивидента от 20 Януари нататък.
                Не е препоръка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение
                  Колеги, някой ще ме светне ли кога беше ex-divident датата и кога да чакаме плащането?
                  ИОСА бе на 13.12, така че чакаме кеш-а до 13.02. - горе долу за консолидирания отчет на ДОХ

                  Коментар


                  • Колеги, някой ще ме светне ли кога беше ex-divident датата и кога да чакаме плащането?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Legioner Разгледай мнение
                      Съжелявам ако въпроса ми е ламерси.
                      Тъй като чувам че БФБ не е ликвидна, ако купя пакет акции на Софарма (или вече имам такива) и реша да ги продам, възможно ли е да осребря акциите на цената на която се търгуват и ако не колко горе-долу дискаунт ще трябва да направя ако искам веднага или в рамките на седмица да си продам акциите.
                      Ако става въпрос за няколко хиляди акции а не за стоцици хиляди бройки,можеш да ги продадеш с дисконт 2-3 процента за няколко дена

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Legioner Разгледай мнение
                        Съжелявам ако въпроса ми е ламерси.
                        Тъй като чувам че БФБ не е ликвидна, ако купя пакет акции на Софарма (или вече имам такива) и реша да ги продам, възможно ли е да осребря акциите на цената на която се търгуват и ако не колко горе-долу дискаунт ще трябва да направя ако искам веднага или в рамките на седмица да си продам акциите.
                        Зависи колко са на брой и какви поръчки седят отляво на Купува.

                        Коментар


                        • Съжелявам ако въпроса ми е ламерси.
                          Тъй като чувам че БФБ не е ликвидна, ако купя пакет акции на Софарма (или вече имам такива) и реша да ги продам, възможно ли е да осребря акциите на цената на която се търгуват и ако не колко горе-долу дискаунт ще трябва да направя ако искам веднага или в рамките на седмица да си продам акциите.

                          Коментар


                          • Нещата почват да мязат 93-94 година. ДС и нейните наследници отново поемат контрола зад сцената. не че некога са го изпускали изцяло. Дори някой от учасниците са същите. Е има некой разлики тогава силово се налагаше. на улицата а сега съвсем официално през репресираща държавна институция..А стадото пасе ли пасе. Е знаем всички какво се случи след това. Тоя път нещата ще са много по зле сривът тук ще се синхронизира с този на запада заразлика от 90 години когато запада прогресираше. а сега хич няма да им до нас. Даже обратното може да ни праснат пак некой нов пакет от типът на мобилност на Макрон А от високо се пада много лошо. Всъщност софикс отрязява това изпреварващо на голяма времева рамка последните 10 години. Понеже пада големо чудене защо борсичката ни е толкова умрела.

                            И все пак. е Нова година и нещо оптимистично от мен очаквам софикса да подегли края на зимата пазара ще е бърз докъм лятото есента нива близки до предишни връх . Като преди това възможно ново дъно 500 - 520.
                            Last edited by Todor Sabev; 01.01.2020, 11:36.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Аз съм Доверие не заради ОД и той не ми е чичо на мен Но не си плати и няма да даде Софарма на Дебелян. Затова ще го влачат до ВКС и не защото е ниска топк а азащото се оказа по-жилав. Иначе за другия мач си много прав. Тойще е много интересен. Чери освен, че е жилав е и плащач, както кто сам е признал на Цеките. Но има и лостове и ресурси да се бори кърваво дори. Ще видим кой вариант ще избере. Интересно ще е да. Освен това и Гела е замесен очевидно
                              Неприятният Гел в отбора на Чери ли пъне да рита топката или откъм страна на Мазния тюфлек.?
                              Я всегда буду твоим поводом напиться.

                              Коментар


                              • Топ 20 на компаниите правят оборот от над 1.7 млрд. лв. Ръстът е заради козметичните продукти

                                Коментар

                                Working...
                                X