IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15%

    Манчев, ако аз оспорвам решенията на Муриньо относно футбола как би го нарекъл, не е ли това хейт? Ако аз иронизирам и обиждам мноооого по-голям акционер от мен самият с думите, че "рита буците", че не знае нищо, това как ще го наречеш ти? Контрааргументите за тъпите ламарини може да разберете на ОСА!!! Там ходят всички, ама доклокто знам, Донев постоянно подканя критиците да питат, ама те мълчат! Еми питайте бе, в един асансьор няма да сте никога с Божков, Пеевски, Ковачки, Тимаджиите и т.н.!!!!!!!

    П.П. Не познавам Фортис, не сме се виждали, ама ми идва малко в повече всякакви глупаци да му се качват на главата затова, че е вярва в нещо, което се е оказало печелившо! Идва ми в повече и това, че всеки се има за капацитет и иска да управлява компания за стотици милиони, а пише в анонимен форум!
    Тази теза я защитаваш не един път. И е супер погрешна. Заради такова мислене сме били под робство толкова време. “Кои сме ние да критикуваме висшия мениджмънт?” Еми дай да не критикуваме изобщо. Кои сме ние да критикуваме Бойко? Той е ПРЕМИЕР, ние сме подчинениите роби. Кои сме ние д акритикуваме Радев? Кой сме ние да критикуваме Гешев? Кои сме ние да критикуваме Банев? Той е висшия мениджмънт, който наряза на скрап структуроопределящо дружества. Кои сме ние да критикуваме Донев, който си купи банка с парите на дружеството? Имаше един виц за двама българи, които ги водили към бесилото. Единия вика дай да бягаме. Другия вика трай си да не стане по-зле.

    Коментар


    • Колеги, вие със Софарма и г-н Донев не само, че лягате и ставате, ама и сън не ви лови. Какъв е този магнетизъм?!??!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Е, ти ще ги доведеш мозъците! Първо изкарай, а след това и
        инвестирай 10 000 000 000 долара, изчакай 20 години и ще стане. Вярвам в теб, ще успееш!

        А докато стане това, плюй на воля и без аргументи, всички са маскари!

        П.П. Ако искаш да ми отговаряш въобще, ще те помоля да не триеш въпроси към теб! Тоест започни от точка 1 и да видим докъде ще стигнем!
        ай стига с троленето вече че срина темата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

          МИ ОБАДИ СЕ ТИ ….
          на арменския поп....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            15%, не искам да ти влизам в тона.
            Последно ще ти напомня, че фармацевтичната промишленост не се крепи на хапчето против рак. Лекарствата, с които днес търгува Софарма са създадени тук преди да я приватизират. Значи е можело.
            Не искаш да отговаряш на въпросите към теб, това е истината!
            Моля те да проумееш, че сме 2020 година! Също така те моля и да се информираш повечко относно новите лекарства преди да даваш мнение.... колко години трябват, колко пари, какви хора /на които им се купуват Варшави за служебпи коли/, с каква компетенстност и т.н.

            П.П. Иначе си много мила , супер си!
            Last edited by 15%; 14.02.2020, 00:18.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • 15%, не искам да ти влизам в тона.
              Последно ще ти напомня, че фармацевтичната промишленост не се крепи на хапчето против рак. Лекарствата, с които днес търгува Софарма са създадени тук преди да я приватизират. Значи е можело.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15%
                Еми питайте бе, в един асансьор няма да сте никога с Божков, Пеевски, Ковачки и т.н.!!!!!!!
                Направо обиди Донев с това сравнение ...с тези не знам някой изобщо да би искал да бъде. Да, въпроси е хубаво да се задават, уникална възможност е, един път съм бил и съм останал доволен от отношението. Приемам радушно и уебинари, стига да може да се питат правилните хора, а не някой администратор.

                Смешен беше разказа за мацето, което се черви в колата, но се оспами много темата. Получава се чувството, че много, изпуснали "Доверие", натиснаха с критика тук, къде с основания, къде без. Картината не е едноцветна, компанията не се развива лошо, но може и много по - добре, градивно сме коментирали в предходните страници. От над 1 г. цената е в ничията земя, никоя страна не е взела превес, само резултатите на компанията ще я изкарат от този рейндж и да има доволни акционери.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                  Подобно отношение продължава да гони мозъците от България.
                  И няма нужда да извеждаш крайни примери, за да докажеш нещо.
                  Е, ти ще ги доведеш мозъците! Първо изкарай, а след това и
                  инвестирай 10 000 000 000 долара, изчакай 20 години и ще стане. Вярвам в теб, ще успееш!

                  А докато стане това, плюй на воля и без аргументи, всички са маскари!

                  П.П. Ако искаш да ми отговаряш въобще, ще те помоля да не триеш въпроси към теб! Тоест започни от точка 1 и да видим докъде ще стигнем!
                  Last edited by 15%; 13.02.2020, 23:59.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    ....
                    3. Развититето на компаниите е прекрасно! Софарма е генерична компания и всеки, който очаква точно тя да открие лекарство против рака например в днешно време е нищо повече от лаик! Разходите за откриване на такова лекарство знаеш ли колко са?
                    4. Наистина ли го мислиш? Предлагаш да има отдел от 100 човека с бюджет да кажем 10 милиона, които да се конкурират със стотиците милиарди долари, които се дават по света от акулите за нови лекарства? Според теб това било печелившо? Според теб някой, завършил ХТИ току-що е по-подготвен от всички останали на света, които работят от много години и с огромни бюджети?

                    Баси...... направо е стряскащо това мнение!
                    Подобно отношение продължава да гони мозъците от България.
                    И няма нужда да извеждаш крайни примери, за да докажеш нещо.

                    Коментар


                    • Предлагам да се приключва тази тема с тези купър-и. Всеки си има мнение, всеки си го изказа. Кой крив, кой прав, времето ще покаже. Аз моето също го изказах, но не твърдя че съм прав. Дори се надявам да не съм.
                      Ще си позволя да отговоря само на "15%", че хейтърите били създали темата за автомобилите. Не, не мисля че всеки който има различно мнение от някого е хейтър. Всеки един несъгласен с това решение, сподели фактите и аргументите си. Къде е хейта тук? Какъв беше контрааргумента на защитниците на решението? Няма да ги повтарям, има ги в мненията, всеки може да ги прочете, и да си извади заключенията. А и както казах, надявам се темата да е приключила.
                      Last edited by mancev; 13.02.2020, 23:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                        1. Една от типичните причини за състоянието на борсата и държавата. Феновете се превръщат в коне с капаци и никога не задават неудобни въпроси и не ги интересува съдържанието.

                        2. Възторгваш се от автомобили, сякаш темата е за автомобилна компания или дилър.

                        3. Акционер да изпада в екстаз от разходи на компания е български феномен. Не съм виждала такова чудо в западни форуми.
                        Там се интересуват от развитието на компанията в бранша й.
                        Например, какви нови лекарства създава

                        4. Щото, историята помни как се закриват работни места и се унищожава потенциала на цялата научно-развойна дейност на НИХФИ.
                        Създала в първите 65 години от тези 85, които ти стоят на аватара, лекарствата, с които днес търгува Софарма
                        1. Ок, "феновете" се превръщат в коне с капаци според теб! Дай да видим твоите резултати и да г исравним с тези на Фортис, ок ли си? Да видим фактите кой е кон с капак и кой е успял?
                        2. Темата за автомобилите бе създадена от хейтърите, а не от Фортис! Отново те призовавам да гледаш фактите!
                        3. Развититето на компаниите е прекрасно! Софарма е генерична компания и всеки, който очаква точно тя да открие лекарство против рака например в днешно време е нищо повече от лаик! Разходите за откриване на такова лекарство знаеш ли колко са?
                        4. Наистина ли го мислиш? Предлагаш да има отдел от 100 човека с бюджет да кажем 10 милиона, които да се конкурират със стотиците милиарди долари, които се дават по света от акулите за нови лекарства? Според теб това било печелившо? Според теб някой, завършил ХТИ току-що е по-подготвен от всички останали на света, които работят от много години и с огромни бюджети?

                        Баси...... направо е стряскащо това мнение!
                        Last edited by 15%; 13.02.2020, 22:46.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                          Една от типичните причини за състоянието на борсата и държавата. Феновете се превръщат в коне с капаци и никога не задават неудобни въпроси и не ги интересува съдържанието.

                          Възторгваш се от автомобили, сякаш темата е за автомобилна компания или дилър.

                          Акционер да изпада в екстаз от разходи на компания е български феномен. Не съм виждала такова чудо в западни форуми.
                          Там се интересуват от развитието на компанията в бранша й.
                          Например, какви нови лекарства създава

                          Щото, историята помни как се закриват работни места и се унищожава потенциала на цялата научно-развойна дейност на НИХФИ.
                          Създала в първите 65 години от тези 85, които ти стоят на аватара, лекарствата, с които днес търгува Софарма
                          Типичен стокхолмски синдром:

                          Стокхолмският синдром е психологическифеномен, при който заложникът се привързва към похитителя си и изпитва съчувствие и симпатия към него, често до такава степен, че да го защитава и да се идентифицира с него. Тези чувства обикновено се считат за ирационални в светлината на опасността или риска, понесени от жертвите, които бъркат липсата на действителна злоупотреба от похитителите си с акт на доброта. Изследвания на ФБР показват, че в около 8% от жертвите са открити следи от Стокхолмския синдром.

                          Стокхолмският синдром може да бъде разглеждан като форма на травматично привързване, където заложническият сценарий не е напълно задължителен. Описва се като „силна емоционална връзка между две лица, в които единият е периодично хокан, тормозен, заплашван, бит и т.н.“ Една често използвана хипотезаза обясняването на този синдром е основана на теорията на Фройд. В нея се предполага, че тази връзка се изразява в отговора на индивида към травмата, която изпитва, ставайки жертва. Идентифицирайки се с агресора е начинЕгото да се защити.


                          При доста от форумците се наблюдава такова поведение.

                          Коментар


                          • Съни, четете ли отчетите, за да видите какви нови лекарства са пуснати на пазара?

                            Коментар


                            • НАЙ :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                Вчера видях и снимах едно наше купърче до офиса ми. Супер е, няма как да не купим точно тази кола. За какви дачии и рена ми пишете тук????
                                Една от типичните причини за състоянието на борсата и държавата. Феновете се превръщат в коне с капаци и никога не задават неудобни въпроси и не ги интересува съдържанието.

                                Възторгваш се от автомобили, сякаш темата е за автомобилна компания или дилър.

                                Акционер да изпада в екстаз от разходи на компания е български феномен. Не съм виждала такова чудо в западни форуми.
                                Там се интересуват от развитието на компанията в бранша й.
                                Например, какви нови лекарства създава

                                Щото, историята помни как се закриват работни места и се унищожава потенциала на цялата научно-развойна дейност на НИХФИ.
                                Създала в първите 65 години от тези 85, които ти стоят на аватара, лекарствата, с които днес търгува Софарма

                                Коментар

                                Working...
                                X