IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът
    Туканка пак се намериха невежи да продават евтино. На някои мозъкът им никога не идва.
    ЧУДЯ ИМ СЕ И АЗ !?
    Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

    Коментар


    • Туканка пак се намериха невежи да продават евтино. На някои мозъкът им никога не идва.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dobi
        Първоначално изпратено от малката сестра
        твоя ресурс неограничен ли е?
        е, чий е? но по тази позиция се старая да не се ограничавам особено :-) и не препоръчвам на никого нищо. Надолу препоръчах всъщност да ми ги продадат по-евтино, но никой не ще.
        Доби, не бъди егоист
        Не е съвет за покупко-продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от малката сестра
          твоя ресурс неограничен ли е?
          е, чий е? но по тази позиция се старая да не се ограничавам особено :-) и не препоръчвам на никого нищо. Надолу препоръчах всъщност да ми ги продадат по-евтино, но никой не ще.

          Коментар


          • твоя ресурс неограничен ли е?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от малката сестра
              винаги е така, по повечето позиции сме само налбюдатели
              нали всеки разполага с ограничен паричен ресурс
              Ама, сестро, да не си решила, че това е мястото да се жалиш от ограничения си паричен ресурс? Или смяташ, че всичко в този живот става със скоростта на светлината и някой ти гарантира 100% ръст за месец? Я прочети Галба какво съветва една такава нетърпелива девойка по-долу. А аз се надявам да счетеш като препоръка и разсейване на безпаричната ти депресия ето това:

              http://www.youtube.com/watch?v=Y0TEa-Aa4sU

              Коментар


              • винаги е така, по повечето позиции сме само налбюдатели
                нали всеки разполага с ограничен паричен ресурс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от малката сестра
                  според мен трябва да видим реални резултати от инвестициите
                  моето мнение, е че има база за последващ ръзт на финансовите резултати - в количествено и качествено изражение
                  но все пак резултатите са факти, а не очакванията
                  да пишем безсмислени високопарни думички няма смисъл, просто наблюдаваме позицията
                  Само един е рискът! Наблюдавайки позицията да останем само наблюдатели:-)

                  Коментар


                  • според мен трябва да видим реални резултати от инвестициите
                    моето мнение, е че има база за последващ ръзт на финансовите резултати - в количествено и качествено изражение
                    но все пак резултатите са факти, а не очакванията
                    да пишем безсмислени високопарни думички няма смисъл, просто наблюдаваме позицията

                    Коментар


                    • Започна това, което трябваше да отдавна - все по-очевидното фундаментално могъщество на Софарма се отразява на цената на акциите. Наивно е да се мисли, че дружество, което вече купува цели фабрики и се превръща в мегаконсорциум, няма да повиши пазарната си капитализация. Само в България ако гледаме - само с овладяването на Медика и Крепостта на мацките, Софарма изрита Актавис и другите фармацефтични фабрики в мимансът, а като сложим и предприятията в чужбина...

                      С една дума - да.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Големи покупки на 160.

                        Коментар


                        • Да ви подсетя само за това дружество!

                          Някой спомена "Кауза пердута"

                          Коментар


                          • Виж какво Пролет, "Пролет, моя малка бяла...",ако търсиш риска,
                            ако търсиш екстремното и те кефи неизвестността ,дружества много
                            на нашата борса,ако търсиш сигурност, влизай ,влагай всичкият си кеш,
                            в тази кауза пердута, за да можеш, като одъртееш,да си купиш 3 евнуха
                            и мощен млад надежден негър и щастливо да живееш старостта!

                            Коментар


                            • prolet, ама ти си направо богата, какъв ти е тогава мотивът да се опиташ да ни убеждаваш толкова упорито да не го правим и ние, защото професионален досега не съм виждал. Ама нищо - да ти е простено, пловдивчанки сте хубави девойки. Ще ми премериш ли кръвното? :-) Съвсем безплатно ще ти разкажа какво е кауза, какво е загубена кауза и какво е да си загубена ... в борсата :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dobi
                                Първоначално изпратено от prolet
                                Първоначално изпратено от Императорът
                                Първоначално изпратено от prolet
                                Първоначално изпратено от Императорът
                                Именно, доста, уважаемий приятелю - но ефектът ще се усети в притокът на сухо след 2-3 години осезателно наистина, да.

                                Това е добре -до 2-3 години ще се върнем на тази позиция,ако я има все още,но междувременно също ни трябват бележки...
                                Да, ама след три години на съвсем различни и твърде много по-сосни цени ще купуваш.
                                Възможно е,както също да ги изчакаме да паднат на 2 -3 лева и тогава
                                да има наистина някаква логика.
                                Prolet, ти и сега можеш да ги продадеш на толкова и да се отървеш от кошмара да ни гледаш как се мъчим следващите 2-3 години :-) Чакам те на ЛС.
                                Не е препоръка. Особено ако някой друг иска да ме изпревари :-)
                                продала съм ги вече на 8,80.Въпросът е дали да влизам отново и на какви нива,но ми се струва ,че тук е кауза пердута---ще се пренасочвам другаде май

                                Коментар

                                Working...
                                X