IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
    Печалбата добре, ама тоя отрицателен паричен поток от оперативна дейност ме притеснява.
    и какво точно те притеснява това?

    Коментар


    • Печалбата добре, ама тоя отрицателен паричен поток от оперативна дейност ме притеснява.
      Не-заслужил инвеститор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        еееее супер!!!
        ехаааа

        Коментар


        • Да ама

          Да ама ако му виси държавата на главата питай го тогава как е
          домоуправител

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
            оофф тая софарма е мн зле, монопол отвсякъде !
            ха, ха много си противоречат тезите в изречението ти. Нали се сещаш че ако е монополист хич няма да е зле?!?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
              оофф тая софарма е мн зле, монопол отвсякъде !
              Какво значи това изказване?! Ако нямаше други играчи съм съгласен, но на нашия пазар играят доста компании и не може да се твърди, че Софарма е зле!

              Коментар


              • оофф тая софарма е мн зле, монопол отвсякъде !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                  Аз пйк мисля,че за акционерите по-ценно е това ,което им носи повече печалба.
                  Добре изглежда сградата на снимката,няма спор.
                  По-важно е обаче какво ще се произвежда в нея.Ако е аналгин (разработка от 60те години на мин.век)трудно се избива.
                  Така е Бобо, надявам се да са много неща и както се е доказало ръководството на СФАРМ да им намира и пазари!
                  За 7-8 години тия хора показаха че могат, представи си след още 7-8 години за какво ще става дума
                  Last edited by tony1975; 27.11.2012, 20:04.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Мда има го на видео в инвестора - гледал съм го.
                    Един завод в края на града е много повече от няколко хотела.... май беше.
                    Аз пйк мисля,че за акционерите по-ценно е това ,което им носи повече печалба.
                    Добре изглежда сградата на снимката,няма спор.
                    По-важно е обаче какво ще се произвежда в нея.Ако е аналгин (разработка от 60те години на мин.век)трудно се избива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      Навремето ако не греша през 2008г, и пак ако не греша на една среща организирана от Инвестора, г-н Донев каза:
                      - Една фармацевтична компания е нещо много по-ценно от хотелски комплекс /или недвижими имоти/ - това по спомен го цитирам.
                      Тогава на мода бяха недвижимите имоти.
                      Мда има го на видео в инвестора - гледал съм го.
                      Един завод в края на града е много повече от няколко хотела.... май беше.

                      Коментар


                      • Навремето ако не греша през 2008г, и пак ако не греша на една среща организирана от Инвестора, г-н Донев каза:
                        - Една фармацевтична компания е нещо много по-ценно от хотелски комплекс /или недвижими имоти/ - това по спомен го цитирам.
                        Тогава на мода бяха недвижимите имоти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          Фабриката е супер!
                          Другото ОСА ей там горе в кръглото да го проведем(ако не сме в тауърса де)!

                          п.с. това е истината, няма какво да говорим! Едни строят молове, но трябва да ценим тези които строят фабрики!!!
                          Last edited by tony1975; 27.11.2012, 18:21.

                          Коментар


                          • Фабриката е супер!

                            Коментар


                            • Сега е момента да си купите частица от това:


                              Last edited by tony1975; 21.01.2013, 20:20.

                              Коментар


                              • Преди няма и седмица бяха минали над границата от 5%, ако не греша, с покупката на 13,000 акции. Просто сега са решили да слезнат под нея. Има много добро инфо за сделките на всякакви свързани лица и обратни изкупувания на Варшавската борса, аз през нея следя:

                                http://www.gpw.pl/karta_spolki_en/BG.../#espi_reports

                                На нея има и постоянно актуална акционерна структура

                                Коментар

                                Working...
                                X