IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Здравей,
    Пиша в темите които ми харесват и казвам това което мисля!
    Като ме интересува кой как е започнал на БФБ - пускам тема, като си бъбрим с Пиб за АТЕРА и СФАРМ си пиша мнението в темите за тези дружества.
    Като не съм сигурен защо ПФ продават АДСИЦ пускам тема и питам.
    Това което съм казвал почти винаги съм споделял, че е мое мнение искал съм мението на момчета, като Монти, Батя, Бобан, Мечока, Кимру, Берт, Проди, Фортис, Импето и други чието мнени ценя(Равновесие, Кирето и да не забравя някой - все готини момчета, които с радост ми посочват грешките и ме учат). Имам акции и в Инс, СОФКОМ, БРЕФ и др. но просто там не е ставал мухабет, така че не можеш да ме упрекваш че подпирам темите в които имам акции.
    Винаги съм уважавал мнението на събеседниците си и съм опитвал да не нагрубявам никой.
    Успех и на теб!!!
    Пишеш в темата Софарма ,казваш си мнението за Софарма и търсиш информация...
    Мина времето когато с авторитет някой стар форумджия дава насока на пътя..
    Сега всеки има глава на раменете и най важно след толкова бой след 2007 г имаме достатъчно опит и нюх къде да влезем ,без да се влияем от чужди мнения и да парираме всеки опит за прецакване.
    Някой обвиняваше Панев че вдига Атерата ...или нещо подобно а днес той какво се се изказва и той като нас смята че АДСИЦ вече е бита карта и търси новите ракети...

    "Очаквам през следващите месеци ръстът на пазара да се прехвърли от дружествата за имоти към индустриалните компании, вследствие на очакваното възстановяване на бизнес активността в Европа, както и на достигането на относително стабилни цени при фондовете за земеделска земя", коментира Панев.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
      Сори,
      просто много ми заприлича, на наглата шутовщина на Пепи. Да говориш без срам в душата за култура, отношение към акционери, при положение, че мажото се е държал като първобитен измамник - преди пласиренето във варшава да тръби пред целия свят, че ще дава 60% от печалбата за дивидент, после да се направи на забравил, да присвоява на половин цена заграбеното от акционерите в севто - и при всичко това, да някой да твърди, че това тр. да е пример за отношение - просто е безочие. Сори за импусливното включване, ама това ми се видя като подигравка. То бива да си навираш темите чиито хартии стискаш по-нагоре във форума, ама и за такива гаври не бива да си затваряме и очите все пак, така се появяват "пепитата". Държат си позициите, бутат ги нагоре във форума (половината мнения по темата - техни), останалите позиции (като Атера) били балони ... и т.н. Не е нормално и тяхното

      Здравей,
      Пиша в темите които ми харесват и казвам това което мисля!
      Като ме интересува кой как е започнал на БФБ - пускам тема, като си бъбрим с Пиб за АТЕРА и СФАРМ си пиша мнението в темите за тези дружества.
      Като не съм сигурен защо ПФ продават АДСИЦ пускам тема и питам.
      Това което съм казвал почти винаги съм споделял, че е мое мнение искал съм мението на момчета, като Монти, Батя, Бобан, Мечока, Кимру, Берт, Проди, Фортис, Импето и други чието мнени ценя(Равновесие, Кирето и да не забравя някой - все готини момчета, които с радост ми посочват грешките и ме учат). Имам акции и в Инс, СОФКОМ, БРЕФ и др. но просто там не е ставал мухабет, така че не можеш да ме упрекваш че подпирам темите в които имам акции.
      Винаги съм уважавал мнението на събеседниците си и съм опитвал да не нагрубявам никой.
      Успех и на теб!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Защо се заяждаш не ми е ясно ...
        По голям ли изглеждаш в собствените си очи....
        Еларг от лефче стана 2,2 и то без да включвам дивидента... 127 % .
        Атерата е 50 процента, ето точно....
        Средно е 90 %.....
        Не се заяждам бе. Просто ми направи впечатление, как леко и невинно ги пласираш манипулацийките. А ти сега защо се заяждаш, защото от 1,5 пъти до 2 пъти има много малко разлика ли С това 90% средно ми се издигна в очите.
        Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
          Ок викай си колкото искаш, но без измами, че покрай сухото някак пробутваш и мокрото. Ако 1.50 до 2.20 е двойно, не знам каква ще е тази математика
          Защо се заяждаш не ми е ясно ...
          По голям ли изглеждаш в собствените си очи....
          Еларг от лефче стана 2,2 и то без да включвам дивидента... 127 % .
          Атерата е 50 процента, ето точно....
          Средно е 90 %.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vembata Разгледай мнение
            Знаеш ли кое е тъпото?! Че, много се величаеш и в случая шута си ти понеже обиждаш човека! И аз съм с 7 бона назад от софарма ама не ме боли за тия кинти вече и искам да ти кажа, че не боли за акционерите които са в севто и останалите дружества които софарма ще погълне! В договора за покупка пише подробно че може да го изядеш за тва траи и не съжаляваи никой!
            Бе и мен не ме боли вече. Все едно ми е, как ще ви клатят. Щом така ви се иска, ваша воля. Ама да продължавате да се държите като шутове, да се кланяте на мажото, видите ли бил, едва ли не най-най- ... е доста унизително според мен. Но ваша си работа И какво обидно съм казал, че се прави на шут ли. Да не би да ти харесва, че се прави на шут!? Обидното в случая, би било, ако не се намери някой да го каже това, че е започнала шутовизацията.
            Last edited by shokova terapia; 03.12.2012, 14:43.
            Не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
              мале, мале мале, култура, отношения с акционери, поглъщане на БРС .... Абе ти да не си някой нов шут, палячо като Пепи при паткките, каква култура, какво отношение в поглъщането на брс !?!?! Какви дивиденти, какви глупости... Те се гаврят с тях, те си мислят, че дъжд ги вали ... мале мале
              Знаеш ли кое е тъпото?! Че, много се величаеш и в случая шута си ти понеже обиждаш човека! И аз съм с 7 бона назад от софарма ама не ме боли за тия кинти вече и искам да ти кажа, че не боли за акционерите които са в севто и останалите дружества които софарма ще погълне! В договора за покупка пише подробно че може да го изядеш за тва траи и не съжаляваи никой!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Защото когато подвиквах за Еларг ,те бяха лефче и Атерата бяха 1,5 а сега са двойни а ти подвикваш за тях ......
                А ти какво манипулаторче си....тогава.
                ОЦК и ВАСВ ами ако се поровиш ме има и в Химко и Кремиковци, Полимери и т.н. в близките 8 години и още 100 акции най малко ...
                Въпросът не е какво съм имал а как съм ги купил и продал....и като се тегли чертата...
                Ок викай си колкото искаш, но без измами, че покрай сухото някак пробутваш и мокрото. Ако 1.50 до 2.20 е двойно, не знам каква ще е тази математика
                Не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                  абе и ти си едно криво манипулаторче, знаем те още със смешните подвиквания за алианц, бакб, скоро и в оцк
                  Защото когато подвиквах за Еларг ,те бяха лефче и Атерата бяха 1,5 а сега са двойни а ти подвикваш за тях ......
                  А ти какво манипулаторче си....тогава.
                  ОЦК и ВАСВ ами ако се поровиш ме има и в Химко и Кремиковци, Полимери и т.н. в близките 8 години и още 100 акции най малко ...
                  Въпросът не е какво съм имал а как съм ги купил и продал....и като се тегли чертата...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Аиде сега и деление....
                    Ами аз също подкрепям мнението че АДСИЦ вече са на върха на славата си...
                    Аз също подкрепявм мнението че Севто е надценена при влизането..
                    Аз също подкрепям мнението ти че ОД се оля с дивидента и тантиемите на ръководството...
                    Така че всеки има мнение....
                    абе и ти си едно криво манипулаторче, знаем те още със смешните подвиквания за алианц, бакб, скоро и в оцк
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                      Сори,
                      просто много ми заприлича, на наглата шутовщина на Пепи. Да говориш без срам в душата за култура, отношение към акционери, при положение, че мажото се е държал като първобитен измамник - преди пласиренето във варшава да тръби пред целия свят, че ще дава 60% от печалбата за дивидент, после да се направи на забравил, да присвоява на половин цена заграбеното от акционерите в севто - и при всичко това, да някой да твърди, че това тр. да е пример за отношение - просто е безочие. Сори за импусливното включване, ама това ми се видя като подигравка. То бива да си навираш темите чиито хартии стискаш по-нагоре във форума, ама и за такива гаври не бива да си затваряме и очите все пак, така се появяват "пепитата". Държат си позициите, бутат ги нагоре във форума (половината мнения по темата - техни), останалите позиции (като Атера) били балони ... и т.н. Не е нормално и тяхното
                      Аиде сега и деление....
                      Ами аз също подкрепям мнението че АДСИЦ вече са на върха на славата си...
                      Аз също подкрепявм мнението че Севто е надценена при влизането..
                      Аз също подкрепям мнението ти че ОД се оля с дивидента и тантиемите на ръководството...
                      Така че всеки има мнение....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Ей Шокова терапия

                        Не стреляй по оптимиста - те са незащитен, но пък изчезващ вид на БФБ
                        Сори,
                        просто много ми заприлича, на наглата шутовщина на Пепи. Да говориш без срам в душата за култура, отношение към акционери, при положение, че мажото се е държал като първобитен измамник - преди пласиренето във варшава да тръби пред целия свят, че ще дава 60% от печалбата за дивидент, после да се направи на забравил, да присвоява на половин цена заграбеното от акционерите в севто - и при всичко това, да някой да твърди, че това тр. да е пример за отношение - просто е безочие. Сори за импусливното включване, ама това ми се видя като подигравка. То бива да си навираш темите чиито хартии стискаш по-нагоре във форума, ама и за такива гаври не бива да си затваряме и очите все пак, така се появяват "пепитата". Държат си позициите, бутат ги нагоре във форума (половината мнения по темата - техни), останалите позиции (като Атера) били балони ... и т.н. Не е нормално и тяхното
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Ей Шокова терапия

                          Не стреляй по оптимиста - те са незащитен, но пък изчезващ вид на БФБ
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                            мале, мале мале, култура, отношения с акционери, поглъщане на БРС .... Абе ти да не си някой нов шут, палячо като Пепи при паткките, каква култура, какво отношение в поглъщането на брс !?!?! Какви дивиденти, какви глупости... Те се гаврят с тях, те си мислят, че дъжд ги вали ... мале мале
                            Тони едва ли знае кой е Пепи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              ...
                              Колкото до фармата ако някой гради култура и отношения с акционерите мисля че това е чичо Оги.
                              2012 Поглъщат БРС; 2013 УНИ, 2014 МЕДИКА и после ако няма друго за поглъщане и за разрастване може и да започнат да споделят по-голяма част от печалбата - така мисля аз!
                              мале, мале мале, култура, отношения с акционери, поглъщане на БРС .... Абе ти да не си някой нов шут, палячо като Пепи при паткките, каква култура, какво отношение в поглъщането на брс !?!?! Какви дивиденти, какви глупости... Те се гаврят с тях, те си мислят, че дъжд ги вали ... мале мале
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Ами те за това са магазините
                                Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
                                запомнете, парите винаги идват от балъците и отиват в магазините

                                Коментар

                                Working...
                                X