IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря момчета, бъдете здрави!

    p.p. Уау това наистина работи!!!
    Last edited by tony1975; 06.11.2017, 19:50.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Моля, някой би ли повторил как се блокираха безмислените и боклукчиви съфорумци. Благодаря!
      съобщения / заявления / ... въвеждаш имената на троловете и си ок
      Няма спам, няма злоба, няма ненужни заяждания и обиди ...
      Last edited by Innocent; 06.11.2017, 19:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Моля, някой би ли повторил как се блокираха безмислените и боклукчиви съфорумци. Благодаря!
        контролен панел и там изброяваш никовете, а те май станаха доста...

        Коментар


        • Моля, някой би ли повторил как се блокираха безмислените и боклукчиви съфорумци. Благодаря!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
            Аз мисля, че е крайно време КФН да се намеси за всички тези манипулации, които се правят от ограничен кръг от хора, скрити с различни никове. Прави се опит за манипулиране на пазара, чрез внушения за тотален срив, кризи, пълна обезценка на всички търгувани акции. Склоняват се дребни инвеститори към продажби на акции на много по-ниски цени, чрез внушения за драстично падане на цените на определено дружество. Вследствие на внушенията много дребни инвеститори продават акциите си на по-ниски цени и се лишават от постигната до момента доходност. Подкопава се доверието на инвеститорите в БФБ. Правят се усилия за подкопаване на авторитета на мениджъри и основни за БФБ дружества. Непрекъснато се генерират слухове и фалшиви новини, чрез които се прави опит за манипулиране. Целенасочено се критикуват, включително и чрез лични обиди, всички позитивни становища и коментари, отнасящи се до конкретна позиция или до БФБ като цяло . Правят се опити за вменяване на скрит умисъл, "нелоялни споразумения" и внушения за манипулации на борсата във всички случаи на прилагане на добри корпоративни практики, свързани с обявяване на обстоятелства и събития, отнасящи се до състоянието и насоки за развитие на публични дружества. Зад всички тези манипулации стоят ограничен брой лица, идентифицирането на които е много лесно. Своята отговорност следва да се поеме и от сайта инвестор, защото не трябва да се допускат опити за груби манипулации на пазара.
            + 1 Надявам се смислените и градивни коментари във форума като този да бъдат все повече и да изместят поне на 90% всички описани по-горе. Единствения начин да се ограничат всички тролове във форума е да не се комуникира с тях. Лично аз съм блокирал от няколко седмици "Мавъра" и се чувствам много добре. Успех на всички търгуващи

            Коментар


            • Един Ъп да кажем в случая, за да се оправи доброто настроение! Остайте със здраве и профитна на всички
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                От седмица не бях влизал във форума. Реших да видя какви са настроенията. В общи линии всичко е ясно. Тези, които не знаят говорят а тези, които знаят не говорят.
                Ами чичо като знае..., що говори...??? )))))))))))))))

                Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Сентимента по позицията се оформи в петък на срещата. Хората, които имат значение изслушаха ръководството. После си поговориха и обмениха мнения.
                Ъхъ..., плебса /донорите/ рЕпа да ядЪт... Поговориха..., разбраха се... )))))))))

                Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Тук във форума са някакви общи приказки на неразбрали хора.
                Ама то е видно и днес..., какво и как са разбрали...?

                Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Като гледам форума само глупости. След две седмици пак ще погледна какво се пише.
                вЕрвам ти...

                п.п. денонощно си четеш..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                  Евала пичове и пи'ки, успеАхте, изгонИхте ме от форумо, да сте живи и здрави. А толкова му се кефех да го чета. Докато имаше некаква наченка поне, на хумор в заяжданията, биваше. Не на грубо осмиване, а на ирония и самоироняи. Сега като стана място за надвикване, групарщина и изяснявания ми става тЕгостно ненак всеки ред вътре.
                  Дерзайте. Ако ви требе моето мнение работата я започнаша срупаджийте, не ураджийте. Кой ще я завърши няма да мога да видя....
                  Аре сега и ти като Бенджи едно време... Седи мирен... Мъдрост...!

                  Коментар


                  • От седмица не бях влизал във форума. Реших да видя какви са настроенията. В общи линии всичко е ясно. Тези, които не знаят говорят а тези, които знаят не говорят. Сентимента по позицията се оформи в петък на срещата. Хората, които имат значение изслушаха ръководството. После си поговориха и обмениха мнения. Тук във форума са някакви общи приказки на неразбрали хора.
                    Като гледам форума само глупости. След две седмици пак ще погледна какво се пише.

                    Коментар


                    • Евала пичове и пи'ки, успеАхте, изгонИхте ме от форумо, да сте живи и здрави. А толкова му се кефех да го чета. Докато имаше некаква наченка поне, на хумор в заяжданията, биваше. Не на грубо осмиване, а на ирония и самоироняи. Сега като стана място за надвикване, групарщина и изяснявания ми става тЕгостно ненак всеки ред вътре.
                      Дерзайте. Ако ви требе моето мнение работата я започнаша срупаджийте, не ураджийте. Кой ще я завърши няма да мога да видя....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Are по-кротко се обаждай там от множеството на спекулантьорите и манипулаторите ако обичаш. И без това не споделям държане на буклуци като златен лев и лесопласт, да не продължаваме да си губим времето,. Играй си там както ти харесва и се дръж на ниво, Ако можеш де.

                        Не си спомнам да съм препоръчвал на теб, а и останалите!
                        Не ми вменявай дейност непозната! Показвал съм "плевни", но не и врати или препоръки!
                        Укроти налазелият те бяс от личните ти успехи,- това може и да е препоръка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          ++ Но и като почнат да се кланят на някой и да го изкарват светъл като Исус и ми иде да се издрайфам. Манипулацийкте за вдигане на цените са толкова отвратителни, елементарни и раболепни, че направо се чудя с какво достойнство ги правят, че и с авторитет при това с назидателен тон. Ама тия същите дето викат какви ракети имат, - после за да сипят на "баламурниците" отгоре по каските ле.!? аре нема нужда, знаеме ги как са продале по върха Пък и някои от тях се появиха точно след като започна спада, така че профита комай от това им зависи, да пишат за "ракети"... Имам и книги, та не ми е проблем посоката. Позволявам си да говоря наобратно срещу мойте си хартии (автокритика ирония и сарказъм) Не ми е проблем да имам и различно мнение освен единственото допустимо за "ракета" в съответна тема. Случаят севтополис ми беше достатъчно "дърво", така че, съмнения в светлия "партньорски" ореол...не могат да ми се махнат с писане за "ракети". .))
                          Целта е да се заглуши другото мнение....
                          Както лично ,така и професионално да сринеш опонента.....

                          Само ,че не сме от вчера.....
                          Как така ,нито Инта ,нито Тони ,нито хайрсъзов ,нито и онзи дето не трябва да споменавам името .... не казаха и една критична дума за случая Доверие и сега за Фармата и партниОрите от Ромпетрол....
                          А се явяват някакви селски партниори с дъх на Армеева чорба със злобни и агресивни и провокативни изказвания....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            наште Ора не бяха ли зад дЕсната колона....
                            Не знам... интересен е момъка с маратонките и картонената чашка /еко/ с кайВе "LAVAZZA" ...

                            п.п. Зад десната колона има смут..., нема места... изтЪрвааме влака... )))))))))))

                            Коментар


                            • Със същия успех можеше да напишеш същия текст по адрес на тези, които правят внушения за повишаване на цените на акциите. Не се опитвай да даваш акъл за неща, които не разбираш. Писанието ти е силно мракобесно и смърди на сталинизъм. Вземи прочети първо съответния регламент на ЕС по въпроса, запознай се със съдебната практика и тогава пак пиши. За твое услеснение ще ти направя едно обобщение: 1. Ако някой пише във форума, че дадена акция е "шит", няма начин да му лепнеш пазарна манипулация. 2. Ако някой пише във форума, че дадена акция е "ракета", няма начин да му лепнеш пазарна манипулация. 3. По друг начин стои въпроса със злоупотребата с вътрешна информация, но това е съвсем друга бира. На практика, 99% от пишещите за "шитове" и "ракети" не са имали, нямат и няма и да имат достъп до вътрешна информация. 4. Също така е друга бира и създаването на истински "фалшиви" новини - например фалшиво съобщение за дивидент, оформено съвсем като истинско. Имаше такъв случай във форума преди доста години и човекът си отнесе глобата. Така че вземи да успокоиш топката малко ....
                              ++ Но и като почнат да се кланят на някой и да го изкарват светъл като Исус и ми иде да се издрайфам. Манипулацийкте за вдигане на цените са толкова отвратителни, елементарни и раболепни, че направо се чудя с какво достойнство ги правят, че и с авторитет при това с назидателен тон. Ама тия същите дето викат какви ракети имат, - после за да сипят на "баламурниците" отгоре по каските ле.!? аре нема нужда, знаеме ги как са продале по върха Пък и някои от тях се появиха точно след като започна спада, така че профита комай от това им зависи, да пишат за "ракети"... Имам и книги, та не ми е проблем посоката. Позволявам си да говоря наобратно срещу мойте си хартии (автокритика ирония и сарказъм) Не ми е проблем да имам и различно мнение освен единственото допустимо за "ракета" в съответна тема. Случаят севтополис ми беше достатъчно "дърво", така че, съмнения в светлия "партньорски" ореол...не могат да ми се махнат с писане за "ракети". .))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                                Добър вечер, уважаеми ПартньорИ! [ATTACH=CONFIG]n3260412[/ATTACH]

                                Познахте ли се...?!? Наздраве!
                                наште Ора не бяха ли зад дЕсната колона....

                                Коментар

                                Working...
                                X