IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ХД Пътища АД (6H2 / HDPAT) - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нова тема за "ХД Пътища АД (6H2 / HDPAT)":

    http://www.investor.bg/forum/showthr...post1059139921

    Коментар


    • Tук изкараха ли консолидирания?
      Мнението ми не е препоръка!!!

      Коментар


      • Друга голяма сделка за деня на извън регулирания пазар беше с 61 250 акции на Холдинг Пътища, продадени на цена от 34.2 ст. за лот. Днес на регулирания пазар цената на книжата на дружеството падна с 1.89%, до средно 52 ст.

        http://darikfinance.bg/novini/61597/...5+%F0%E8%E1%E8

        Не се впечатлявайте подобни сделки най-вероятно са репо. Особено когато става дума за обеми под 5%.

        И днес консолидирания за полугодието не се подаде както му е реда. Не забравяйте, че след като се обяви неконсолидирания и се видяха колко са дребни постъпленията по-него е много вероятно плащанията за лот 4 на Тракия да не са минали към тези баланси.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
          КОНТРА от МОСТСТРОЙ
          Аматьор!

          Коментар


          • И все пак,тези акции на трите дружества ще се върнат ли някога в холдинга. Щото като не участва в търгове.......за кво е всичко.....пък тва дето масмов вика за отчета е ясно. Те с финансови врътки могат всичко да направят, ама ЩО НЕ УЧАСТВАМЕ В ТЪРГОВЕ .....ние строители ли сме или фокусници

            Коментар


            • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
              Разбираш ги Така е
              нищо не разбирам аз имам една две покупко -прожб на акцийки.......

              Тая вечер Ви поздравявам от Пеурто Марина в Беналмадена - голям купон ще е в дистотеката на Антонио Бандерас
              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                Привет от цивилицазията! В Марбея е Гот. Пътищата тук не са като тия в бг.......Нали Васко Зара си продаде дяловете в ХП......а пътностроителна техника според мен е негова,но няма нищо общо с ХП
                Разбираш ги Така е

                Коментар


                • Привет от цивилицазията! В Марбея е Гот. Пътищата тук не са като тия в бг.......Нали Васко Зара си продаде дяловете в ХП......а пътностроителна техника според мен е негова,но няма нищо общо с ХП
                  в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Четири без коз.
                    КОНТРА от МОСТСТРОЙ

                    Коментар


                    • Хората може да са наивни но не са чак толкова глупави. Това са наблюденията ми по позицията още от октомври миналата години.

                      Който го интересува ама как точно стоят нещата с трите дружества с намалени дялови участия от страна на Холдинга да вземе да прочете отговора по въпроса изпратен от Холдинг Пътища АД след запитване от КФН.

                      Каквото казах казах го, иначе имам неистово желание да напиша още доста неща за Холдинга и то без да обвинявам никой само финансови и документни данни но за момента това не се налага. Надявам се да не се и наложи.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Абе аз ли съм в грешка, нещо масово пропускаме търгове напоследък. На струмите ни няма, на мариците също. Вярно е, че Пътностроителна участва, ама както каза Мариан днес, то май не е вече нашо ами офшорно. Някой има ли инфо защо е така......

                        Коментар


                        • Четири без коз.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            . От Холдинга заявяват, че са си свършили работата. Другите заявяват, че са недоволни от свършеното. .
                            Аз съм от Русе и съм виждал ремонта. Асфалта се орони още след първата зима и се показа отдолу стария ... просто нямам думи... тия трябва да влязат в черния списък при такова изпълнение...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              АПИ съди холдинг "Пътища" за некачествен ремонт

                              http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1004979
                              Видяхте ли сега колко много знам.

                              Казах ли ви още преди време когато заговориха за този въпрос, че АПИ държи неизплатени 10% на Холдинга за свършената работа.

                              Принципно не знаех, че договора е за толкова малко пари 4.6 милиона. От Холдинга заявяват, че са си свършили работата. Другите заявяват, че са недоволни от свършеното. Истината е, че при толкова незначителен договор и да ги осъдят на нещо я ще има 10% от договора я не.
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • АПИ съди холдинг "Пътища" за некачествен ремонт

                                http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1004979

                                Коментар

                                Working...
                                X