IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алкомет АД (ALCM / ALUM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inteIIect Разгледай мнение

    И ключовият за БФБ въпрос: Ще отделят ли поне едни 20% от печалбата за дивидент?

    За 2016 е бил 0,44/ при
    26 682
    база за сравнение, но те нещата не знам дали се повтарят
    2016 0.44992 0.427424 12.06.2017
    а и цената е била къде втори и трети таргети по рисунъка!!!
    За това сме на тоя пусти пазар...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение
      Тия са Лукойл-Нефтохим 2. Печалбата се отчита някъде другаде. Сега е интересно какво е станало и докога ще продължи.
      И ключовият за БФБ въпрос: Ще отделят ли поне едни 20% от печалбата за дивидент?

      Коментар


      • Тия са Лукойл-Нефтохим 2. Печалбата се отчита някъде другаде. Сега е интересно какво е станало и докога ще продължи.

        Коментар


        • ПФБК бързаше да продаде едни бройки тук, дали приключиха?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Моля те,- пиши пак ако обичаш
            и тъй като няма какво да кажеш,- малко рисунки да ти предложа;

            https://postimg.cc/ft1TyGrJ
            Извини ме, спал съм сладко сладко следобедно.... и Кво- вълчко си сменил козината....туй ли ми баеш....и баш тогава на новина алиан рязко са им го нагърфолили....заедно бяхме с теб на събранието... .. помниш какво им предложих.... после открих че крият.... да помислим и над думите на колегата-защо сега....дай ми причина!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


              А профилите за понижаването на тая енергийка? - тия чудеса идват от някъде, но кой кой да ти каже...
              какви профили?
              тавана на субсидираната енергия падна от 250лв/ мегаватчас на 200

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                От тази година тока е с 20% по-евтин

                А профилите за понижаването на тая енергийка? - тия чудеса идват от някъде, но кой кой да ти каже...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                  Обърка се с някоя щатска борса
                  Както казват руснаците
                  Размечтались
                  Ба, пускам си фиша просто, то на БФБ така или иначе търговията минава под надслова "ами ако?"..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 1984- Разгледай мнение
                    Добре си е Шумен - има си две пристанища
                    Продължават с инвестициите - рециклиране
                    АЛКОМЕТ АД уведомява всички акционери и обществеността за намерението си да реализира следното инвестиционно предложение:
                    „Монтиране на нов фолиев стан и съпътстващи съоръжения във Валцов цех 2; инсталиране на индукционна и ротационна пещи за рециклиране на алуминий съдържащи материали; монтиране на аспирационни системи в цех Леярен и цех за Механична обработка на профили; инсталиране на система за втечнен пропан-бутан (LPG) в рамките на производствената площадка на „Алкомет“ АД.“

                    И тук би трябвало да блажат от зеления преход

                    Тия нещо са се объркали!
                    Аз ще изчакам утре да пуснат нов отчет

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      Още един потенциален кандидат за милиардна капитализация според мен
                      Обърка се с някоя щатска борса
                      Както казват руснаците
                      Размечтались
                      Last edited by Yori; 30.01.2023, 15:55.

                      Коментар


                      • От тази година тока е с 20% по-евтин

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                          Елката ми не е побира,- тия над 1,30/акц. САМО за последно тримесечие
                          Ами те се виждаха нещата и в предишните отчети, сега пък съвсем засилиха.. Още един потенциален кандидат за милиардна капитализация според мен

                          Коментар


                          • Добре си е Шумен - има си две пристанища
                            Продължават с инвестициите - рециклиране
                            АЛКОМЕТ АД уведомява всички акционери и обществеността за намерението си да реализира следното инвестиционно предложение:
                            „Монтиране на нов фолиев стан и съпътстващи съоръжения във Валцов цех 2; инсталиране на индукционна и ротационна пещи за рециклиране на алуминий съдържащи материали; монтиране на аспирационни системи в цех Леярен и цех за Механична обработка на профили; инсталиране на система за втечнен пропан-бутан (LPG) в рамките на производствената площадка на „Алкомет“ АД.“

                            И тук би трябвало да блажат от зеления преход

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Добавих едни .... бр тук, работата става доста дебела

                              Елката ми не е побира,- тия над 1,30/акц. САМО за последно тримесечие

                              Коментар


                              • Добавих едни .... бр тук, работата става доста дебела

                                Коментар

                                Working...
                                X