Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алкомет АД (ALCM / ALUM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

Скоти, твойте драми слабо ме вълнуват, от толко продаване на въпросната акция аз и съдружника ми събрахме над 300к бройки, за което сме ви благодарни, купували сме от всички пакети, доста пъти по неволя, а там като се правеше на отворен и не само ти, че знаете кой продава, ами не знаехте, съдружника ми натискаше, кретена строи къща... ако искаш като си толко отворен да се хванеме на 1 милка кой е натискал цената!!!

Останах сам със Мажо, няма ли да помагаш вече???Днес пак допълних за едни 10 хилки! Препоръки никакви разбира се!

Коментар

• Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

Сладур ако искаш едно бързо басче по 100к и да дойдеш да вземеш разпечатката от посредника. И после ти разрешавам да я пуснеш във форума аман от лъжци и фантазьори...
      Скоти, твойте драми слабо ме вълнуват, от толко продаване на въпросната акция аз и съдружника ми събрахме над 300к бройки, за което сме ви благодарни, купували сме от всички пакети, доста пъти по неволя, а там като се правеше на отворен и не само ти, че знаете кой продава, ами не знаехте, съдружника ми натискаше, кретена строи къща... ако искаш като си толко отворен да се хванеме на 1 милка кой е натискал цената!!!

Last edited by X_Y; 27.05.2021, 07:54.

Коментар

Колко е ? Купи си като си толко отворен, че няма да можеш и 200 акции да вземеш, пак ще си говорим!... Скоти и ти като него, твойте акции са в моята платформа...но щом ти си ги взел така да бъде
        Сладур ако искаш едно бързо басче по 100к и да дойдеш да вземеш разпечатката от посредника. И после ти разрешавам да я пуснеш във форума аман от лъжци и фантазьори...

Коментар

Колко е ? Купи си като си толко отворен, че няма да можеш и 200 акции да вземеш, пак ще си говорим!... Скоти и ти като него, твойте акции са в моята платформа...но щом ти си ги взел така да бъде
          Не сме от вчера бе момчета, къде ни мятате на черешата.?
          Флоутът ви е 10%. Сметнете му капитализацията и после ни мятайте вербалните интервенции
          От това вие си купувайте и се лъжете с Марадончо. За мен е нисколиквидно
          Last edited by Vola.X; 26.05.2021, 15:38.
          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

Коментар

• Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
            Колко е флоута, знаеш ли. И колко е най-малкия на последното класирано дружество в софикс. Литературни съчинения бол, но вижте ги тез работи.
            Добре, че на Никито не му се налага, да я брои вече хартишката. А не му е било толкова трудно, колкото го изкара. Действа като машинка по алгоритъм. С Алтерко му е по-трудно.
            ​​​​​​​Изглежда някои хора са махнали читавата акция и сега гонят михаля

Коментар

Истината е, че няма акции и ако тръгне не се знае къде ще спре... миналия път Никито хич не му беше лесно
              Колко е флоута, знаеш ли. И колко е най-малкия на последното класирано дружество в софикс. Литературни съчинения бол, но вижте ги тез работи.
              Добре, че на Никито не му се налага, да я брои вече хартишката. А не му е било толкова трудно, колкото го изкара. Действа като машинка по алгоритъм. С Алтерко му е по-трудно.
              ​​​​​​​Изглежда някои хора са махнали читавата акция и сега гонят михаля
              Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

Коментар

• Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

Скоти, мисля че тук тепърва ще растем! Потенциалът е огромен.... а както ланомия каза - акции почти няма за продаване...
                Ми добре щом казваш....приемливо ще си замълча...спирам с коментара...но този колега хем не е много наясно с това Кво има и Кво няма а и предният път се оказа че сънува че участва в сделки...прокламира не верни събития та внимавайте ...

Коментар

• Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

Истината е че пак не си написал домашното и стига си подвеждал хората...
                  Скоти, мисля че тук тепърва ще растем! Потенциалът е огромен.... а както ланомия каза - акции почти няма за продаване...

Коментар

Истината е, че няма акции и ако тръгне не се знае къде ще спре... миналия път Никито хич не му беше лесно
                    Истината е че пак не си написал домашното и стига си подвеждал хората...

Коментар

Алчнееш ми се чини!
                      Дори с разширението на Софка едва ли ще стигне до "профилираните",- мнооого стават мераклиите, но виж ако изкарат някоя скрита новинка, де я крият или пък затворят някой "кран" от страничните по хранилките, и видиш ли потекът едни печалби.....ха дано!

Коментар

• Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

Айде де,и аз това се чудя!

Коментар

Не им отваряй очите
                          Айде де,и аз това се чудя!

Коментар

• Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

Грешка
                            Не им отваряй очите

Коментар

• Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                              ще пропусна
                              Грешка

Коментар

• ще пропусна

Коментар

Working...
                                X