IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
    Добре върви изкупуването на 1.50.Така Софарма може да изкупи всички акции.
    при 1,5 колко трябва да е СФАРМ при оферираната пропорция?

    Коментар


    • В кой отчет , ако си сигурен ? Аз и във Треида и в Севто ровех но никъде , ни видях инфо за пакета на Ттейда в последната година по тримесечия ;- предполагам че това се води като финансова операция на Трейда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
        Кога ще свършат, Деси, правила ли си някакви предположения?
        Някъде по отчетите не бяха ли 900 000?
        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
          Добре върви изкупуването на 1.50.Така Софарма може да изкупи всички акции.
          Кога ще свършат, Деси, правила ли си някакви предположения?

          Коментар


          • Добре върви изкупуването на 1.50.Така Софарма може да изкупи всички акции.

            Коментар


            • http://www.investor.bg/obshti-sybran...lis-ad,151318/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                Търговията върви малко под "диктовка", което хубаво ама не съвсем.
                На първо време, преди да се продължи напред мисля, че Трейдинга ще се раздели с акциите си тук.
                +1 Kупувача и продавача май сутрин се виждат в огледалото

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                  Търговията върви малко под "диктовка", което хубаво ама не съвсем.
                  На първо време, преди да се продължи напред мисля, че Трейдинга ще се раздели с акциите си тук.
                  Мммм да и това се случва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                    Я виж колко бройки днес минаха на 1.50лв. , ако беше така още днес щяха да се сринат до 1.20 лв. Мислиш, че някой е прост да купува на 1.50лв.
                    Търговията върви малко под "диктовка", което хубаво ама не съвсем.
                    На първо време, преди да се продължи напред мисля, че Трейдинга ще се раздели с акциите си тук.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                      Е ти може да чакаш до 1,90, кой знае може някога да стане, но моите очаквания са да се изсули на 1,20 в по-близко време преди да стане 1,90 и затова им се чудя и мая, дали си заслужава да ги разкарвам за 20-30 стинки разлика,..,. абе Деси, тук дали ще скочи с 20-30 стинки, дали ще падне ... какъв е келепира да се държи и до 1,90 !?!? при положение, че други хартии може да направят едни 100% ...Това е проблема тука, според мен, "чичото" изяде потенциала с тези сливания вливания и оливания...
                      Не е препоръка
                      Я виж колко бройки днес минаха на 1.50лв. , ако беше така още днес щяха да се сринат до 1.20 лв. Мислиш, че някой е прост да купува на 1.50лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                        Не не съм, предишният път продадох на 1.50, но след това си понакупих на 1.19 лв.
                        Сега си ги пазяяяя, до 1.90 лв.
                        Е ти може да чакаш до 1,90, кой знае може някога да стане, но моите очаквания са да се изсули на 1,20 в по-близко време преди да стане 1,90 и затова им се чудя и мая, дали си заслужава да ги разкарвам за 20-30 стинки разлика,..,. абе Деси, тук дали ще скочи с 20-30 стинки, дали ще падне ... какъв е келепира да се държи и до 1,90 !?!? при положение, че други хартии може да направят едни 100% ...Това е проблема тука, според мен, "чичото" изяде потенциала с тези сливания вливания и оливания...
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Да не би да си ти...
                          Не не съм, предишният път продадох на 1.50, но след това си понакупих на 1.19 лв.
                          Сега си ги пазяяяя, до 1.90 лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                            Някой побърза да се отърве от Севтополиса, но съвсем скоро ще съжалява.
                            Да не би да си ти...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                              Aко "чичото" започне да ни го "хака" с грозните отчети, изобщо няма да съжалява за нервите и изгубеното време.
                              Не е препоръка. Имам хартии и се чудя и аз дали да не "им гледам на кафе"
                              Аз като гледам отчетите, такива бяха и на София БТ. Но това е с цел, а не реалната ситуация.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                                Някой побърза да се отърве от Севтополиса, но съвсем скоро ще съжалява.
                                Изобщо няма да съжалява за нервите и изгубеното време, ако "чичото" започне да ни го "хака" с грозните отчети,
                                Не е препоръка. Имам хартии и се чудя и аз дали да не "им гледам на кафе"

                                Коментар

                                Working...
                                X