IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
    Абе "Никой" ти вярно много глупости изписа,за толкова кратко време.Що не се завреш пак в хралупата от която изпълзя наскоро!!!!Тук има хора,които наистина поне малко го разбираме тоя бизнес и търгуваме от време на време на тая пуста борса.Ти само лаеш ли лаеш и кво нищо....
    Абе разбираме ние - колкото да не се вързваме на екстремизма на Геко. И ти ли си от разбиращите ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
      10 дни ли? Аз за 10 дни превъртам толкова, колкотото за цяла година на някои. За играчите 10-ка си е цял живот. Ако чакаш 10 дни може доста лошо да се удариш в пода или тавана на собствените си възможности и бързичко да изхвърчиш от пазара.
      Абе "Никой" ти вярно много глупости изписа,за толкова кратко време.Що не се завреш пак в хралупата от която изпълзя наскоро!!!!Тук има хора,които наистина поне малко го разбираме тоя бизнес и търгуваме от време на време на тая пуста борса.Ти само лаеш ли лаеш и кво нищо....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
        10 дни ли? Аз за 10 дни превъртам толкова, колкотото за цяла година на някои.
        Koeто е така - така е! За месеци си се изказал, колкото други - за години!
        Внимавай съвсем да не превъртиш
        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

        Коментар


        • Някой ходи ли на събрание. Дайте малко инфо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Е за това съм от скърцащите ;- ШЕСТ МЕСЕЦА не му стигнаха да се намести , А ГО ГЛАВИТЕ ЗА КОРЕКТЕН , И със СТАРАТА ПЛАНИНА е същото , зорлан ни правят спекуланти , И десет дни не можеш да си сигурен в сметките ,- камо ли тримесечие !!!
            10 дни ли? Аз за 10 дни превъртам толкова, колкотото за цяла година на някои. За играчите 10-ка си е цял живот. Ако чакаш 10 дни може доста лошо да се удариш в пода или тавана на собствените си възможности и бързичко да изхвърчиш от пазара.

            Коментар


            • Ху бу, чи има балъци да продават на смешни цени. Давайте балъчета, ловете се на въдичките. Препоръката важи само за балъците и не е препоръка за тези които не се смятат за балъци.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Те са под половин дузина туканка де го боготворят
                Ще получат безплатен обяд.. и шапка ;]
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Е за това съм от скърцащите ;- ШЕСТ МЕСЕЦА не му стигнаха да се намести , А ГО ГЛАВИТЕ ЗА КОРЕКТЕН , И със СТАРАТА ПЛАНИНА е същото , зорлан ни правят спекуланти , И десет дни не можеш да си сигурен в сметките ,- камо ли тримесечие !!!
                  Бе по бива от доста други, ма чак пък коректен с главни букви...пресилено мисля.
                  Те са под половин дузина туканка де го боготворят в култ.
                  Голямата част са яли вече хурката и мисля са много по реалистично настроени.

                  Коментар


                  • едно време бяха 4-6лева
                    едно време
                    махнах всичко,нямам вече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      при 1,5 колко трябва да е СФАРМ при оферираната пропорция?
                      При Софарма 3 лв.- Севтополис 1.65 за брой.

                      Коментар


                      • Е за това съм от скърцащите ;- ШЕСТ МЕСЕЦА не му стигнаха да се намести , А ГО ГЛАВИТЕ ЗА КОРЕКТЕН , И със СТАРАТА ПЛАНИНА е същото , зорлан ни правят спекуланти , И десет дни не можеш да си сигурен в сметките ,- камо ли тримесечие !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                          413 977 по последен отчет, оценени по справедлива стойност 2,18лв.- общо за 902 000 лв.
                          Правилно си спомням де, в лева
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Трейдинга през последните месеци има дребни продажби. Изобщо уведомленията по чл. 16 на г-н Донев и фирми в ЕРИК са интересно четиво.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                              Някъде по отчетите не бяха ли 900 000?
                              413 977 по последен отчет, оценени по справедлива стойност 2,18лв.- общо за 902 000 лв.

                              Сега ОД си ги менка най-вероятно от единия джоб в другия и така прави "справедлива" цена за малките акционери - толкоз ще му се откъсне от сърцето - лев и пеесе.
                              Last edited by cymru; 30.05.2013, 21:26.
                              Не-заслужил инвеститор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                В кой отчет , ако си сигурен ? Аз и във Треида и в Севто ровех но никъде , ни видях инфо за пакета на Ттейда в последната година по тримесечия ;- предполагам че това се води като финансова операция на Трейда
                                Софарма
                                Трейдинг” АД има 412 277 броя акции на Севто към датата на обосновката – 24.10.2012 г.
                                Това е от Р Е Ш Е Н И Е № 396 – ПД на КФН стр.4 - да не ровиш

                                Коментар

                                Working...
                                X