IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Стои един отворен въпрос , а ни вопъл ни стон ? Скоро и годинка -помен ли ще му правим?
    Инта, май има отлив на кандидат притежатели на туй дружество!? Дали защото след чичовите изпълнения остана хем слято, хем неслято (нещо като клан, клан - недоклан) или защото спекулантите намериха ракети като хима и пет., не е ясно, но интерес почти никакъв, ликвидност почти изкуствена, застопорена на 1,60.
    Фармата направи 100% ръст оттогава, тук играчорите са разбити, a хартията започва да води собствен живот (подобно на чистите артии), абстрахирала се от фундамента и то за слава на чичовото (виждане) Не е препоръка
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Стои един отворен въпрос , а ни вопъл ни стон ? Скоро и годинка -помен ли ще му правим?
      За кой въпрос говориш - ако е за сливането ... този въпрос е на доста повече от година, мисля че е от 3 год,
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Стои един отворен въпрос , а ни вопъл ни стон ? Скоро и годинка -помен ли ще му правим?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Така е, ма забрави.
          Ей сега ще ти наскочат държателите на фарми и ще ти кажат че за тях всичко е ОК и мажо е велик и мъдър.
          Разделяй и владей - класика
          ... и да чакам времето, когато ще дойде и техния ред, да го изтъгувам и аз тогава
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
            A ние няма ли да помогнем на процеса по вразумяването. . или всеки отнас се чувства малък и не му се занимава. Ей това ни е единствената разлика с т. нар. "западняци", а не др. легенди...
            Така е, ма забрави.
            Ей сега ще ти наскочат държателите на фарми и ще ти кажат че за тях всичко е ОК и мажо е велик и мъдър.
            Разделяй и владей - класика

            Коментар


            • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
              Така е приятели, повечето от нас усещаме, че вълкът не ще да сменя нрава изцяло Остава ни да се молим, "Шефа" от високото там горе, да му влее по-светли мисли и малко да го вразуми
              A ние няма ли да помогнем на процеса по вразумяването. . или всеки отнас се чувства малък и не му се занимава. Ей това ни е единствената разлика с т. нар. "западняци", а не др. легенди...
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от znae6t
                Огнян Донев продължава да си показва възможностите предполагам. Вече даже не мисля да си давам зор да се ровя в отчета да видя, как са ни хързулнали. Толкова за най-коректния мажоритар
                Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                Даааам, това е положението. Помня като пишех възмутено по въпроса как е възможно да иска да го влива при такова зверско разминаване на EV/EBITDA на СФАРМ и СЕВТО, е явно се е замислил господин Донев и се е съгласил с мен и сега вече нямам поле за критики в тази посока.
                А за трансферното ценообразуване, на всички ни е ясно. И го виждаме навсякъде където продажбите са към дружество майка и после към крайните клиенти ...
                Така е приятели, повечето от нас усещаме, че вълкът не ще да сменя нрава изцяло Остава ни да се молим, "Шефа" от високото там горе, да му влее по-светли мисли и малко да го вразуми

                Коментар


                • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                  Не я откривам новината в Инвестор:
                  http://www.infostock.bg/infostock/co.../details/48951
                  Имаше го в сайта на борсата преди 2 дена, Meн ме съмнява само, да не вземат сега да сключат един договор за работа с фармата, който да е с мижава печалба или недай си Боже да е без печалба, знаем, как чичото искаше да мине миноритарите тук, дано не направи някакъв нов пъклен план. На всичкото отгоре и е 5-годишен. Няма шест-пет. (имам хартии, не е препоръка)

                  Коментар


                  • Не я откривам новината в Инвестор:
                    http://www.infostock.bg/infostock/co.../details/48951
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                      Огнян Донев продължава да си показва възможностите предполагам. Вече даже не мисля да си давам зор да се ровя в отчета да видя, как са ни хързулнали. Толкова за най-коректния мажоритар
                      Даааам, това е положението. Помня като пишех възмутено по въпроса как е възможно да иска да го влива при такова зверско разминаване на EV/EBITDA на СФАРМ и СЕВТО, е явно се е замислил господин Донев и се е съгласил с мен и сега вече нямам поле за критики в тази посока.
                      А за трансферното ценообразуване, на всички ни е ясно. И го виждаме навсякъде където продажбите са към дружество майка и после към крайните клиенти ...

                      Коментар


                      • Огнян Донев продължава да си показва възможностите предполагам. Вече даже не мисля да си давам зор да се ровя в отчета да видя, как са ни хързулнали. Толкова за най-коректния мажоритар

                        Коментар


                        • , не си забравил почти минусовия резултат от първото тримесечие......

                          Коментар


                          • Отчетът за второ потвърждава спека - въпросът е къде сега е равновесната цена?
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                              Абе разбираме ние - колкото да не се вързваме на екстремизма на Геко. И ти ли си от разбиращите ?
                              Сигурно и аз съм от тях.Що на църкава ли ще ходим? Или ще се молим за по-добри времена!!!!

                              Коментар


                              • От четвъртък до вторник след обед ;- много е бърз ДВИто , качи го най после !

                                Коментар

                                Working...
                                X