IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е аз пък не мога да се оплача, чукнах още малко на 6.38. Малко взеха да натежават в портфейла ама лошо няма, ще им дойде времето скоро

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Moshito
      Абе квото и да си говорите утре ще има разпродажби
      Не бих се учудил, след като повечето реагират първосигнално, ако има печлба купуват, ако ли не продават....а останлото в отчета то е ей така писано за пълнеж...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Moshito
        Абе квото и да си говорите утре ще има разпродажби
        На бас по какво, след като си толко отворен...

        Коментар


        • Абе квото и да си говорите утре ще има разпродажби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the mag
            За мен съвсем нормален и приличен отчет. И по рано писах да не очаквате чудеса за 2006. Не може хем да харчиш инвестирайки в по - голям капацитет хем да печелиш като луд. Но 2007 ще е успешна година, защото приходите от новия цех ще се усетят оше при първото тримесечие.
            Имам акции и не мисля скоро да се разделям с тях.
            Веднъж да сме горе долу на едно мнение с теб.
            Но реално приходите от производство почти нямат промяна, не говоря за нетната печалба преди облагане с данаците. За това казах че е 1:1 с миналата година. Иначе и на мен не ми се иска да продавам. Твърдо вярвам в това предприятие.

            не е препоръка!

            Коментар


            • За мен съвсем нормален и приличен отчет. И по рано писах да не очаквате чудеса за 2006. Не може хем да харчиш инвестирайки в по - голям капацитет хем да печелиш като луд. Но 2007 ще е успешна година, защото приходите от новия цех ще се усетят оше при първото тримесечие.
              Имам акции и не мисля скоро да се разделям с тях.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KIKO
                1:1 с миналата година
                2:1 в полза на тазгодишния(2006) според мен въпреки малката разлика в печалбата, не че не ми се искаше нещо повече.....

                Коментар


                • 1:1 с миналата година

                  Коментар


                  • daaa(((nisto osobeno
                    мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                    Коментар


                    • 1 747000лв печалба

                      Коментар


                      • качен е, ама не е много добър
                        в смисъл няма развитие особено спрямо миналата година

                        Коментар


                        • Ima ot4et..
                          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                          Коментар


                          • taka e Kostumar..Sofarma im dava dosta rabota
                            мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                              Няма да падне под 6,20 -6,30. Виж колко сме близко до средната за 6мес назад. При тез изсипвания не падна, че отсега нататък ли? А, при свестен отчет ще мине 7-цата.
                              Виж голямата сестра с какви по-лоши показатели прескочи 8-та. Аз много ги обичам тези съотношения. Тука ако погледнеш съотношението Софарма/Севто за година назад ще видиш, че Севто доста изостава, а има и по-добри показатели. Разликата, е че Софармата е в Софикс. Да ама Софарма осигурява поръчки, така че..... смятайте малко съотношения .
                              Аз също преди да влезна разгледах цената доста назад и преди увеличението, тъй че дори и да падне(ако почне корекция на борсата) едва ли ще е много и едва ли ще е под 6-6.20 лв в най-лошия случай...
                              Е толко загуба можем да си позволим...

                              Коментар


                              • Няма да падне под 6,20 -6,30. Виж колко сме близко до средната за 6мес назад. При тез изсипвания не падна, че отсега нататък ли? А, при свестен отчет ще мине 7-цата.
                                Виж голямата сестра с какви по-лоши показатели прескочи 8-та. Аз много ги обичам тези съотношения. Тука ако погледнеш съотношението Софарма/Севто за година назад ще видиш, че Севто доста изостава, а има и по-добри показатели. Разликата, е че Софармата е в Софикс. Да ама Софарма осигурява поръчки, така че..... смятайте малко съотношения .

                                Коментар

                                Working...
                                X