IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
    Имам малко.
    Ами преди седмица аз ги събрах и имам доста, обаче ще трябва да ги развързвам към март, април, тъй че дано съм познал, поне да не падне цената....

    Коментар


    • Имам малко. Да видим отчета, пък може да добавя още при тези нива.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
        Докато не спрат да изсипват, няма да има голям ръст. Иначе си заслужава инвестицията. Малко ми напомня тази позиция на АЛБХЛ преди година. Малко консервативна, но с фундамент и потенциал.Особено като убежище при евентуална корекция.
        Ами горе долу затова влезнах, за убежище, а ако даде някой лев печалба, няма да се разсърдя....
        Костюмче вътре ли си или ти се ослушваш........

        Коментар


        • Докато не спрат да изсипват, няма да има голям ръст. Иначе си заслужава инвестицията. Малко ми напомня тази позиция на АЛБХЛ преди година. Малко консервативна, но с фундамент и потенциал.Особено като убежище при евентуална корекция.

          Коментар


          • i az chakam tyk dobri novini....))
            мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KIKO
              Е тук какъв ли ще е отчета.
              Дано инвестициите, които са направени да се отплатят.
              За мен това си остава едно от най-качествените предприятия на борсата.

              не е препоръка. Имам акции и то не малко и много ми се иска да спечеля от тях, но ще видим.
              Абе и аз заредих доста ама ще видим....

              Коментар


              • Е тук какъв ли ще е отчета.
                Дано инвестициите, които са направени да се отплатят.
                За мен това си остава едно от най-качествените предприятия на борсата.

                не е препоръка. Имам акции и то не малко и много ми се иска да спечеля от тях, но ще видим.

                Коментар


                • Опааааа, тука свършва предлагането след още едно обиране....

                  Коментар


                  • Не се притеснявам. Аз използвах намалението, за да купя още. И мисля, че в много ниски нива се целите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lipsata
                      SPOKO Gariedin savet ot men, iz4akai ot4eta i togava 6te vidim koi nakade ste natiska cenata, o4akvam cena okolo 7 leva uspeh!!! i az imam akcii!!!
                      M да тук 8 ще е факт до края на февруари

                      Коментар


                      • SPOKO Gariedin savet ot men, iz4akai ot4eta i togava 6te vidim koi nakade ste natiska cenata, o4akvam cena okolo 7 leva uspeh!!! i az imam akcii!!!
                        lipsata

                        Коментар


                        • Бенчмарк два дни натискат цената надолу. Но защо нямам идея.

                          Коментар


                          • 1.20% понижение на цената за деня? Някой има ли коментар?

                            Коментар


                            • Дайте малко инфо за дружеството. Питам по-старите акционери да дадат някоя троха като информация..............

                              Коментар


                              • хубавите неща стават бавно...
                                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                                Коментар

                                Working...
                                X