IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • може Хане, може Я немам никак против да припечелиш некоя стотинка

    Коментар


    • През годината беше спряно част от производството, поради мидернизация и затова , мисля, няма ръст в продажбите
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
        Да ви кажа, мене па ми се струва, че колкото си може тва дружество, толкова си и показа. Не ми се верва да има некакви кой знае какви промени и след една година. Тея работат за СФАРМ една и съща продукция за 11млн там каквото е. И така. Така беше миналата година, така и сега, кво да му чакаме на тва дружество. Па нещата си зависат от Фармата Така си мисла, Имам малко акции и им се чуда Ич не ми се стискат още 1 година ама да видиме
        Ами продай ги. И обикновено както става тогава акцията ще се изстреля.............

        Коментар


        • Да ви кажа, мене па ми се струва, че колкото си може тва дружество, толкова си и показа. Не ми се верва да има некакви кой знае какви промени и след една година. Тея работат за СФАРМ една и съща продукция за 11млн там каквото е. И така. Така беше миналата година, така и сега, кво да му чакаме на тва дружество. Па нещата си зависат от Фармата Така си мисла, Имам малко акции и им се чуда Ич не ми се стискат още 1 година ама да видиме

          Коментар


          • И аз така мисля, и затова си накупих, но все още не достатъчно...
            Дано задържи още малко долу
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • това за мен в момента е една от подценените акции ... само ме е яд, че не достига кеша, за да наруша всичките си принципи за диверсификация и да се "орозя" до краен предел ...

              Коментар


              • Започна май да се оттласква от дъното
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Чак тогава ли?
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Smqtam 4e sled 1 trimese4ie da potegli nagore
                    мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Han Krum
                      Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                      Смятам на всички, които следят Севто е ясно, че няма на къде да пада. Въпроса е кога ще почне да се вдига.
                      Е тоя въпрос хич не е малък като значение....:lol:
                      Който знае отговора да пише

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                        Смятам на всички, които следят Севто е ясно, че няма на къде да пада. Въпроса е кога ще почне да се вдига.
                        Е тоя въпрос хич не е малък като значение....:lol:

                        Коментар


                        • Смятам на всички, които следят Севто е ясно, че няма на къде да пада. Въпроса е кога ще почне да се вдига.

                          Коментар


                          • Голям оборот, а цената не ще да пада........е това ми подсказва че ще им оберат акциите на страхливите зайчета и 10 лв скоро, айде със здраве...

                            Коментар


                            • хубавите неща стават бавно

                              притежавам акции,не е препоръка
                              какво щастие неземно е да си извънземно

                              Коментар


                              • Айде дано е по-скоро това време

                                Коментар

                                Working...
                                X