IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поздравявам те! Евала за търпението
    То и аз се радвам, че така стана, дори по- добре 201 да се махнат за малко, който има да продава до 6 да продава вместо да движим надясно и пак надясно...

    Коментар


    • Ееее, дочаках най-накрая да се включа и аз тук
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • и днес ще трябва да се пълни ... успех на тези със свободен ресурс - аз малко се позадъхвам, но спрямо СЕВТО имам нула колебание ...

        щото скоро ще се берат плодовете от голямото нощно пълнене ...

        Коментар


        • На 7.03 ще изляза с 10% нет, което за мен е минимума за очертаващото се 3-4 месечно чакане. Разбира се твърде вероятно е като стигнем там да холд-на, но това зависи от конкретната ситуация и играчите на пазара.
          Виж колко съм честен и колко малко искам от живота
          Успех на всички севтовци!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the mag
            Не знам колко още им трябва на TBI да изкупят всичко налично ама на там отиват. Аз по едно време мислех да изляза на 1% печалба само да не са ми затворени паричките ама окончателно се отказах и преди 7 не мърдам никъде!

            Приятел според мен мин. таргет е 7.9 лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the mag
              Не знам колко още им трябва на TBI да изкупят всичко налично ама на там отиват. Аз по едно време мислех да изляза на 1% печалба само да не са ми затворени паричките ама окончателно се отказах и преди 7 не мърдам никъде!
              нека нека пълнят ... мен това, че са ми затворени парите тук не ме притеснява и не мисля да продавам в близките месеци, а и години ...

              има други позиции, които могат да се засилят при нужда, но не и тази . бая понапълнихме около 6.4, пък да видим ...

              Коментар


              • Не знам колко още им трябва на TBI да изкупят всичко налично ама на там отиват. Аз по едно време мислех да изляза на 1% печалба само да не са ми затворени паричките ама окончателно се отказах и преди 7 не мърдам никъде!

                Коментар


                • Много сме,силни сме!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KIKO
                    Що бе тук сме TBI, Хана и ти
                    Абсолютно...:lol:

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KIKO
                      Що бе тук сме TBI, Хана и ти
                      И аз и аз...

                      Коментар


                      • Що бе тук сме TBI, Хана и ти

                        Коментар


                        • евала TBI

                          и сам войнът е войн!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Боримечката
                            Българска роза – Севтополис АД пуска в експлоатация нова машина за обвиване, съобщи Българска фондова борса – София.

                            Машината ще оперира в цеха за твърди лекарствени форми. Оборудването отговаря на най-новите изисквания за производство във фармацевтичната промишленост и се очаква да осигури увеличение на производствения капацитет с 20%, съобщават още от дружеството.
                            Ееееее поне нещо свежо да чуя......

                            Коментар


                            • Българска роза – Севтополис АД пуска в експлоатация нова машина за обвиване, съобщи Българска фондова борса – София.

                              Машината ще оперира в цеха за твърди лекарствени форми. Оборудването отговаря на най-новите изисквания за производство във фармацевтичната промишленост и се очаква да осигури увеличение на производствения капацитет с 20%, съобщават още от дружеството.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jmy
                                Лошо,колеги.Лошо...
                                нема се пУашиш ... най-късно след тримесечния ще борим мечките

                                Коментар

                                Working...
                                X