IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лошо,колеги.Лошо...

    Коментар


    • хе хе, Статус Инвест нещо сдаде статуса ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
        Първоначално изпратено от Боримечката
        Първоначално изпратено от the mag
        TBI май ще стават мажоритари тука
        Няма ли кой да ги подкрепи в благородното начинание, аз квото можах направих ама то май не беше много
        еми и аз ги подкрепих колкото можах докато цената се моташе под 6.5, ама на - толкова са ни възможностите
        Майката му е сега да направиш пробива над 6,70 Под 6,50 и баба може. И аз допълних на 6,47 ако става дума, ама май промоцията свърши. Кога ли ще изригне някои ИП до 7,00.
        TBI да не са решили да изкупят свободните акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Боримечката
          Първоначално изпратено от the mag
          TBI май ще стават мажоритари тука
          Няма ли кой да ги подкрепи в благородното начинание, аз квото можах направих ама то май не беше много
          еми и аз ги подкрепих колкото можах докато цената се моташе под 6.5, ама на - толкова са ни възможностите
          Майката му е сега да направиш пробива над 6,70 Под 6,50 и баба може. И аз допълних на 6,47 ако става дума, ама май промоцията свърши. Кога ли ще изригне някои ИП до 7,00.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the mag
            TBI май ще стават мажоритари тука
            Няма ли кой да ги подкрепи в благородното начинание, аз квото можах направих ама то май не беше много
            еми и аз ги подкрепих колкото можах докато цената се моташе под 6.5, ама на - толкова са ни възможностите

            Коментар


            • TBI не ги мисли. Те щом така тихо купуват, сигурно имат поръчка от някой голям фонд и гледат хем да накупят, хем плавно да нарисуват възходящ тренд. Така мисля.

              Коментар


              • TBI май ще стават мажоритари тука
                Няма ли кой да ги подкрепи в благородното начинание, аз квото можах направих ама то май не беше много

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jmy
                  Да не би тия 28 600 бр. да ги продаде Карол?Някой знае ли кой на кого?
                  106 на Кобос

                  Коментар


                  • Да не би тия 28 600 бр. да ги продаде Карол?Някой знае ли кой на кого?

                    Коментар


                    • 32000бр. оборот - Ееее айде де още може...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vig
                        Първоначално изпратено от Боримечката
                        голямо дремане тук ... до тримесечния ли ще се кандилка между 6.42 и 6.5???

                        да видим тогава има ли ефект от инвестициите в нови капацитети?!?!
                        Ако има нещо интересно в тримесечния, винаги някой знае предварително и движението го изпреварва!
                        Дори и да го изпреварва,ти ако имаш акции...не виждам проблем

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Боримечката
                          голямо дремане тук ... до тримесечния ли ще се кандилка между 6.42 и 6.5???

                          да видим тогава има ли ефект от инвестициите в нови капацитети?!?!
                          Ако има нещо интересно в тримесечния, винаги някой знае предварително и движението го изпреварва!

                          Коментар


                          • спокойно,акцията е добра.търпение трябва,че много се разглезихме напоследък по други позиции.

                            Коментар


                            • голямо дремане тук ... до тримесечния ли ще се кандилка между 6.42 и 6.5???

                              да видим тогава има ли ефект от инвестициите в нови капацитети?!?!

                              Коментар


                              • ...с ханската най-нелюбима акция,както той се изрази в една др.тема

                                Коментар

                                Working...
                                X