IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Голямо чудене пада тук ...

    Коментар


    • Вярвам, че още до края на лятото тази позиция ще зарадва инвеститорите си....
      на никого нищо не препоръчвам

      Коментар


      • Da znaete koga izliza prospekta za SEVTO?

        Коментар


        • Защото до вчера се търгуваха с право на участие в увеличението, а от днес вече са без.
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • А някой ще ме светне ли що така се получи с цената.!~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nasco_3
              Мерси за отговора ,значи ако сега продам акциите ще ми останат само правата,които ще дойдат по някое време
              да

              Коментар


              • Мерси за отговора ,значи ако сега продам акциите ще ми останат само правата,които ще дойдат по някое време

                Коментар


                • днес ще бъде интересно тук

                  Наско, по някое време ще видиш на КОБОС-а правата и ще можеш да ги продаваш респективно запишеш, но кога ще бъде това не знам. Първо проспекта трябва да бъде одобрен от КФН.

                  Коментар


                  • Някой би ли ми разяснил технологията на записването на новите акции,при положение че притежавам акции към 25.07.предварителна благодаря!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                      Мечка - дано не останеш единствения миноритар. Ще дръпне Севто някой ден, но пропуснатите ползи ще са повече от чакането.
                      че нека ми е зле ... Огнян Донев с 80%, останалите - за мен

                      па и да фффффалираме - все ще ме пускат да спя в склада, дето го построиха преди време ...

                      а за пропуснати ползи в краткосрочен план не ме е яд много, стига след време да ме компенсират за търпението!

                      Коментар


                      • Мечка - дано не останеш единствения миноритар. Ще дръпне Севто някой ден, но пропуснатите ползи ще са повече от чакането.

                        Коментар


                        • 10x Боримечка!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от OKY
                            Ха, дано тук се раздвижат нещата, че малко и аз се отегчих, ту малко се съвземе и айде пак настарото си положение! А кога ще се прехвърлят новите акции и тябва ли дасе допалща нещо тук,знае ли някой?!
                            явно е скоро след като утре е последния ден за покупки на акции с права.

                            а иначе за всяка акция която искаш да запишеш трябва да заплатиш по левче-кефче

                            Коментар


                            • Ха, дано тук се раздвижат нещата, че малко и аз се отегчих, ту малко се съвземе и айде пак настарото си положение! А кога ще се прехвърлят новите акции и тябва ли дасе допалща нещо тук,знае ли някой?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                                Боримечка, аз също че си запиша останалите права, немам никакво намерение да продавам на тея цени... Купиха и нeкаква земя за да строят некви мощности, ще ги чекаме кво да правим А некой беше сравнил с Биовет - разликата е голема - отука до луната - в Биовета /с капитализация над 100М/ бачкат за 50 хиляди печалба на тримесечие - по убаво да си пуснат мангалите да копаят лозята на Винпрома /ако имат изобщо лозя / - повече пари че вкарат в касата, отколкото да сравниме с дружество на Софармата иначе верно се пречка у Кобоса...
                                да видим проспекта и отчета, но аз тази неделя на връщане от морето минах през Казанлък и отидох да разгледам СЕВТО - 1/4 от портфейла ми е там и отдавна се каня. Честно казано останах доста впечатлен. Пазачът ми показа новия склад, както и мястото на което се строи нов цех. Обясни ми и къде е новозакупения парцел. Че и се снимах пред Севто, като бъдещ основен миноритар

                                Коментар

                                Working...
                                X