IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ....пък и що нерви изхабих!

    Коментар


    • Тъкмо бях започнал да губя търпение.

      Коментар


      • Крайно време беше!

        Коментар


        • Тук нещата започват да идват на правилните си места....
          на никого нищо не препоръчвам

          Коментар


          • Благодаря !!

            Коментар


            • На проведено ОСА от 13.07.2007 год. на Българска роза-Севтополис АД-Казанлък /SEVTO/ са взети следните решения:
              - Приема доклада на управителните органи за дейността на дружеството през 2006 год.;
              - Приема годишния финансов отчет на дружеството за 2006 год.;
              - Приема доклада на специализираното одиторско предприятие за извършената проверка на годишния финансов отчет на дружеството за 2006 год.;
              - Избор на регистриран одитор;
              - Приема доклада на Директора за връзки с инвеститорите;
              - Освобождава от отговорност членовете на управителните органи за дейността им през 2006 год.;
              - Промени в органите на управление на дружеството:
              Освобождава от състава на Съвета на директорите Илиян Славов Колев;
              Избира в състава на Съвета на директорите Бойко Цветков Ботев;
              - Промени в устава на дружеството;
              - Печалбата за 2006 год. в размер на 1.608 млн. лв. след заделяне на 10% във фонд Резервен, да се отнесе за покриване на натрупани загуби. На основание чл. 246, ал. 3, т. 2 от ТЗ и чл. 37.1.2 от устава на дружеството средствата от фонд Общи резерви на дружеството да се използват за покриване на натрупани загуби;
              - Увеличава капитала на дружеството от 6 032 712 лв. на 12 065 424 лв. чрез емитиране на нови 6 032 712 броя обикновени, безналични акции с номинална стойност и емисионна 1 лв. всяка една, по реда на чл. 192 и сл. от ТЗ във връзка със ЗППЦК, като упълномощава Съвета на директорите на дружеството да предприеме необходимите действия с оглед изпълнението на това решение, като приеме и внесе за потвърждаване в КФН проспект за първично публично предлагане на акции. ОСА приема увеличението на капитала да се обслужва от Първа Финансова Брокерска Къща ООД;
              Правото да участват в увеличението на капитала имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери на 14-ят ден след деня на ОСА, или към 27.07.2007 год.
              Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на участие в увеличението на капитала, е 25.07.2007 год.

              Коментар


              • Някаква информация от ОС на 13.07.2007/ петък/

                Коментар


                • Да не се чудите, ако в близките дни видите големи обирания или големи изсипвания. Аз вече преди отчетите гледам по-скоро тези неща, защото често се оказва, че като излезе отчета вече е късно т.е. някой е направил правилнота стъпка ден - два по-рано от излизането на отчета.
                  Всъщност тук все още имаме само един слаб отчет и при един добър отчет много бързо Севто ще се озове на 6.70-6.80. Предвид предстоящото увеличение на капитала това е възможно. Дори желателно. От друга страна при нов слаб отчет, точно преди слабия за борсата Август, цената ще падне под 6,00 лева. Ще има движение, ама да видим накъде.
                  Сега има затишие пред буря по позицията. Да видим накъде ще я отвее вятъра и дали ще е слънчев или не.
                  ПП Ще си го сложа Севто тия дни пак в Кобоса, че може да се направи някой лев със спекулативна цел.

                  Коментар


                  • Боримечка, аз също че си запиша останалите права, немам никакво намерение да продавам на тея цени... Купиха и нeкаква земя за да строят некви мощности, ще ги чекаме кво да правим А некой беше сравнил с Биовет - разликата е голема - отука до луната - в Биовета /с капитализация над 100М/ бачкат за 50 хиляди печалба на тримесечие - по убаво да си пуснат мангалите да копаят лозята на Винпрома /ако имат изобщо лозя / - повече пари че вкарат в касата, отколкото да сравниме с дружество на Софармата иначе верно се пречка у Кобоса...

                    Коментар


                    • Биовета е в Софикс, което компенсира по-доброто П/Е тук.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                        Тази позиция започва да ми напомня за Биовет. Махнах от Кобоса да не ми заема място.
                        ееее, ти пък

                        докато паднем до ПЕ-то на Биовет още много трябва да се трудим ...

                        Коментар


                        • Тази позиция започва да ми напомня за Биовет. Махнах от Кобоса да не ми заема място.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Милена 1
                            След дълго отсъствие 201 се върнаха към тази позиция. Какво ли става на ОСА?
                            ами то изненади няма да има, знаем параметрите по увеличението, знаем и какво ще се прави с парите ... остава да ни убедят, че ще има купувачи за увеличеното след време производство, защото лека полека губят доверието дори и на закостенели оптимисти като мен

                            Коментар


                            • След дълго отсъствие 201 се върнаха към тази позиция. Какво ли става на ОСА?

                              Коментар


                              • Az o4akvam da ima, daje i da e minimalno - izmenenieto 6te e v polojitelna posoka!!

                                Коментар

                                Working...
                                X