IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "До 23 август на Централизирания публичен търг ще бъдат предложени останалите 83 дружества като от тях едно е публично – Българска роза-Севтополис, от което ще бъдат предложени 729 броя акции в една пазарна партида при минимална цена 4 490,64 лв. или 6,16 лв. на акция."-pls comment

    Коментар


    • Благодаря за отговора! Аз бях фен на позицията ама тя заспа здраво...бих записал също, че да може унуците да избият рибата-друго по умно не се сещам!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от H5N1
        Аз бих се позамислил... при цена 3,8 - 4 лв за право....
        е, хайде сега 1001 нощ ...

        моето търпение започва да се поизчерпва - стискам зъби, ама като гледам повечето други позицци как скачат, не знам вече ...

        Коментар


        • Аз бих се позамислил... при цена 3,8 - 4 лв за право....
          на никого нищо не препоръчвам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nikrum
            мислите ли че ще има да се продават права?При този "интерес"! Кога се очаква да се видят в кобос?
            никой нищо не знае ... надявам се до края на август да стане работата.

            аз моито ще си ги презапиш ... не виждам смисъл да ги продавам!

            Коментар


            • мислите ли че ще има да се продават права?При този "интерес"! Кога се очаква да се видят в кобос?

              Коментар


              • Малко да мръдне цената и нервите на много чакащите не издържат! Споко бре хора стига сте продавали, тука хората имат пакети, колкото стойността на целите ви портфейли, ко се шашкате!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от H5N1
                  A представяте ли си един такъв възможен сценарий: мажоритарят продава пакета си на стратегически инвеститор от бранша (примерно Пфанер)....
                  Мечтите са безплатни !

                  Коментар


                  • A представяте ли си един такъв възможен сценарий: мажоритарят продава пакета си на стратегически инвеститор от бранша (примерно Пфанер)....
                    на никого нищо не препоръчвам

                    Коментар


                    • BankofLame, не е чат да става, задавам въпрос - погледни каква беше подкрепата от Кобоси на нива 6.10 преди увеличението на капитала. Щом можеш да изкажеш компетентно мнение, изкажи го, а не се заяждай, защото така си доста lame ...

                      Коментар


                      • Абе, аз мисля чат да става!

                        Коментар


                        • какво се чудите толкова
                          пада си цената
                          в еуфорията си я надухте неоснователно
                          сега дори Кампан спря да я подпира
                          що да налива пари в неперспективна акция
                          другия път по-умно действайте!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Оран Гутан
                            Първоначално изпратено от Боримечката
                            само не разбирам кой продава на 3.251 ?!?! след като можеше преди увеличението да си продаде старите акции на около 6.10-6.20?
                            Ами или някой нещо не може да смята и се е объркал (което си мисля че е в случая) или просто акцията си пада - 3.251 горе долу отговаря на 5.5 от преди увеличението.

                            Вие хора мислите ли или просто чат да става, а?
                            --

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Боримечката
                              само не разбирам кой продава на 3.251 ?!?! след като можеше преди увеличението да си продаде старите акции на около 6.10-6.20?
                              Ами или някой нещо не може да смята и се е объркал (което си мисля че е в случая) или просто акцията си пада - 3.251 горе долу отговаря на 5.5 от преди увеличението.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe
                                Голямо чудене пада тук ...
                                само не разбирам кой продава на 3.251 ?!?! след като можеше преди увеличението да си продаде старите акции на около 6.10-6.20?

                                а иначе отчета показва само, че тъпчем на едно място. Мен честно казано ме дразни факта, че 99% от продукцията се продава на Софарма, които могат по свое усмотрение да купуват евтино и да прибират почти цялата печалба.

                                А и себестойността на продукцията се качва, нали я бяхме свалили с 10%?!? Дано в следващите отчети се забележи ефекта от тези инвестиции!

                                Също така мисля, че е редно да ни уведомят дали проспекта е внесен и кога ще се появят правата, поне приблизително.

                                Коментар

                                Working...
                                X