IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • БЪЛГАРСКА РОЗА - СЕВТОПОЛИС АД (4BJ) източник: finance.news.bg 15 Септември 2008 13:10

    Българска роза Севтополис АД с модернизиран цех за фитохимично призводство

    В Българска роза Севтополис АД е пуснат в редовна експлоатация цехът за фитохимично производство, напълно реконструиран, модернизиран с нови производствени мощности, отговарящи напълно на Добрата Производствена Практика /GMP/.

    Реконструираният и модернизиран цех се явява съставно звено към новооткрития наскоро завод за производство на фармацевтични субстанции от растителен произход.

    Капиталовложението е в размер на 480 хил. лв. и е едно от мероприятията в инвестиционната програма на дружеството за 2008 год.

    В цеха ще работят над 45 работници и служители

    Коментар


    • Тук голяма търговия се вихри днес

      Коментар


      • май и тази акцийка си отиде....
        Мнението ми не е препоръка!!!

        Коментар


        • кои са тези "умници" които изсипаха рано-рано ?

          Коментар


          • Досега четох на SFARM и не видях защо да се тревожа особено, освен от малоумието на здравното министерство. Което не е препоръка, естествено.
            Какво за Севтополис?

            Коментар


            • Видяхте ли, отчета?

              Коментар


              • Голям пакет мина тук, някои знае ли нещо

                Коментар


                • аз купих

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff
                    Накой може ли да ми отговори на въпроса кой продава така усърдно на тези нива?
                    ми които има в повече, продава

                    Коментар


                    • Накой може ли да ми отговори на въпроса кой продава така усърдно на тези нива?

                      Коментар


                      • Някой разсипа тази позиция на нива 1.80-1.85... Едно 20 000 акции минаха за няколко дена..Интересно ми е дали има основателна причина..

                        Коментар


                        • Не са айсберг. Аз лично днес продадох 200 някъде и падна цената временно. Ако беше айсберг си мисля, че трябваше веднага да излезе нова.

                          Успех!
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Doro oko!

                            Най вероятно на 201!

                            Коментар


                            • Абе дали днешните многократни сделки с размер 100 акции на цена 2.151 или 2.150 не се дължат на айсберг?
                              http://kompanii.investor.bg/?cat=10&...rade_year=2008

                              Коментар


                              • Тук се заформи много секси дънце... Дай да видим, аз лично ще изчакам още малко, но от днес наблюдавам и тази позиция..

                                Коментар

                                Working...
                                X