IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Що не върви нагоре туй дружество бе, хора? Уж яко, а нещо пак забуксувахме?
    То тука, ако не върви, къде другаде ще върви, егати. Не е препоръка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от лудогорски бик
      Доживяхме да видим, че Севто е скочило с 10% и вече е .. 70 стотинки!
      Дори вече е почти 80стотинки. чичо Скрудж май не сбърка, като хапна акциики преди време!
      Go Sevto, Go !

      Коментар


      • Доживяхме да видим, че Севто е скочило с 10% и вече е .. 70 стотинки!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BGN
          лошото е, че е прекалено ниско ликвидна позиция
          е, днес не е толкова неликвидна
          чичо Скрудж, ще не ще, май трябва да жертва с мъка малко кеш.
          Как мислите, ще има ли още гламаци, които да рутят цената?

          Коментар


          • лошото е, че е прекалено ниско ликвидна позиция

            Коментар


            • Не бих казал, че е лош отчета. Новата фабрика работи съвсем отскоро, така че оттам няма как да има значим ефект за деветмесечието. Въпреки това, само за третото тримесечие има доста добър ръст на печалбата - +22% на Q3 08 спрямо Q3 07. Да не говорим, че оперативния паричен поток това тримесечие е 1.1 млн.
              На мен това ми харесва, на вас кое ви прави лошо впечатление?
              Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

              Коментар


              • и на мене не ми хареса... ако трябва да бъда честен!!!



                Първоначално изпратено от stoian
                Имате отчет.На мен лично не ми хареса .Нямам акции.
                Мнението ми не е препоръка!!!

                Коментар


                • Абе Ан-да се скапваш заради едни отчети.Не е хубаво.Животът е прекрасен.Късмет и спирам със спама.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stoian
                    Що бе Ан -да немаш от SEVTO-тука между другото чаках добър отчет-след пускането на завода-но Уви-макар че в момента нямам време да го прочета по-подробно-спада на печалбата е доста.
                    Първоначално изпратено от Ан МакГърч
                    Първоначално изпратено от stoian
                    Имате отчет.На мен лично не ми хареса .Нямам акции.
                    Напиши го и в темата за оптимизма, ако ти стиска, и вече може да се сетиш защо някои хора не са в настроение.
                    Понеже много харесвам откровенноста, ще ти кажа, че нямам, въпреки, че по принцип не ми се иска да казвам, какво имам или нямам.
                    Просто имах предвид принципа - че хората хората около мен очакват с по-голяма вероятност малко по-слаби отчети в бъдеще, и това ми скапва настроението. Не е до тази позиция конкретно, а по принцип, както вече казах.
                    Беше питал защо ми е тъпо в темата за оптимизма, сам се сещаш, защо предпочетох да не отговоря там. Съжалявам за спама, няма да си го позволявам тук, освен ако не стане някое чудо.

                    Коментар


                    • Що бе Ан -да немаш от SEVTO-тука между другото чаках добър отчет-след пускането на завода-но Уви-макар че в момента нямам време да го прочета по-подробно-спада на печалбата е доста.
                      Първоначално изпратено от Ан МакГърч
                      Първоначално изпратено от stoian
                      Имате отчет.На мен лично не ми хареса .Нямам акции.
                      Напиши го и в темата за оптимизма, ако ти стиска, и вече може да се сетиш защо някои хора не са в настроение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stoian
                        Имате отчет.На мен лично не ми хареса .Нямам акции.
                        Напиши го и в темата за оптимизма, ако ти стиска, и вече може да се сетиш защо някои хора не са в настроение.

                        Коментар


                        • Имате отчет.На мен лично не ми хареса .Нямам акции.

                          Коментар


                          • Нещо интересно относно Севтополис???
                            Мнението ми не е препоръка!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nice Man
                              Много добра новина, жалко само че не влиаят сега такави новини
                              Новината е добра... Наистина!!!

                              ама за момента при тази пазарна конюнктура и този, който показва СЕВТОПОЛИС
                              цена от 1.35- 1.50 лв си е напълно оправдана... не може повече... трябва да изкрат ръст на приходите и печалбата и добри новини още за да имам ръст на цената!!!
                              Мнението ми не е препоръка!!!

                              Коментар


                              • Много добра новина, жалко само че не влиаят сега такави новини

                                Коментар

                                Working...
                                X