IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
    Добре, че само краката топиш в топла вода с лавандула, когато си леко настинала.
    малко за тонус

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
      Ето ме тук съм. Появих се.
      Компанията ми е любима и на мен, направих някой лев от нея за една годинка и половина.
      Гледам отчета - много ми хареса, гледам има визия за развитие- също, пък съм и любител на лавандулата. Обичам много душ гела с лавандула и пшеница от години, обичам като ходя на масаж да ме масажират с масло от лавандула, какво и когато съм леко настинала да си топя краката в топла вода с лавандула.
      Добре, че само краката топиш в топла вода с лавандула, когато си леко настинала.
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Даааа може, но аз не съм от тях, аз влезнах миналата година на 0.63, и най- важното за мен е, че има реално производство.
        Сега от сливането на Софарма логистика също има на загуба, аз също не съм от тях.
        Все пак всеки има глава на раменете и решава дали да влезе, кога и с колко.

        Коментар


        • Радвам се на душевния ти покой Деси, но не забравяй че при увеличението на капитала си героите завлякоха доста парички и добре разводниха капитала. По това време доста народ загуби май.....

          Коментар


          • Ето ме тук съм. Появих се.
            Компанията ми е любима и на мен, направих някой лев от нея за една годинка и половина.
            Гледам отчета - много ми хареса, гледам има визия за развитие- също, пък съм и любител на лавандулата. Обичам много душ гела с лавандула и пшеница от години, обичам като ходя на масаж да ме масажират с масло от лавандула, какво и когато съм леко настинала да си топя краката в топла вода с лавандула.

            Коментар


            • Деси де си-а по литературному Деси къде си, че не пишеш за тая любима компания на моята компания.

              Коментар


              • а за Софарма логистика какво се чува? след колко ли месеца ще бъдат пуснати за търговия? два май станаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gaki
                  Не може.Огнян Донев също има акции.А парите са любимата му играчка.
                  Абе той се набута и в Арома и какво се случи, много спекулантьори, разчитайки на горния лаф изпиха студената водица. Да не говорим предварително, че не е на късмет, както казват комарджиите "говоренето на ръка", особено като имам някои негови акции. Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Савов Разгледай мнение
                    Ехееее нещо се умълча ситуацията, не се коментира....
                    представям си какво би се случило, ако в един момент се откажат по някакви причини от сливане. Такова изсипване евентуално бихме претърпели, че пак да я видим акцията на 60 стинки. Не е препоръка да се случва, имам акции

                    Коментар


                    • Ехееее нещо се умълча ситуацията, не се коментира....

                      Коментар


                      • Май още си търсят консултанти.

                        Коментар


                        • Някой може ли да каже какво става със сливането. До къде са стигнали нещата? Предварително благодаря!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BigBear
                            По темата Софарма и Севтополис

                            http://plamender.blog.bg/biznes/2009...-sevtop.427613
                            Забравил е да допълни, че от Севто 2 пъти увеличаваха капитала, като единия път набраха 6 милиона лева, а другия не си спомням, колко бяха, но пак някъде там, т.е. около половината собствен капитал е набран от акционерите, така, че най-малко заради това, е добре да се отчете счетоводната стойност при сливането.
                            Този факт с набиранетое на капитала не е посочен в блога, а за акционерите никак не е маловажен.

                            Коментар


                            • По темата Софарма и Севтополис

                              http://plamender.blog.bg/biznes/2009...-sevtop.427613
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • мисля, че инвестициите през последните 4 години добре показват насочеността и специализацията на предприятието в производството на няколко продукта съвместно със Софарма
                                в светлината ан предстоящото сливане между двете дружества, очаквам да продължи да се развива производството на Българска роза Севтополис
                                това е едно от малкото дружества на БФБ, които се управляват добре, в интерес на всички акционери
                                мога да поздравя фондовете на Доверие за добрата инвестиция, една от малкото, които понсионните фондове са направили

                                Коментар

                                Working...
                                X