IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За какъв балон говориш, нещо си объркал дружеството.
    Дори излезе на печалба 119 хил.лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
      Ще има ли едни бързи 30% тука?.
      Какви бързи, бе моме ? Нали виждаш, че едва го закрепват балона да не изпука
      не е препоръка

      Коментар


      • Ще има ли едни бързи 30% тука?.

        Коментар


        • Ще има ли раздвижване и тука?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
            Питай ДВИ-то на Софарма. Но за да те улесня - спечелили са пари по ОП "Конкурентноспособност" преди време, където има изисквания за срокове, след спечелването на грант да не се променя правната форма или нещо от типа. Казано по друг начин, ще изгубят гранта, ако се влеят в Софарма по-рано от определен срок.
            Вярно, че имаше някакви евро-пари за съучастие в някаква инвестиция. А знаеш ли случайно какво време трябва да изтече за да се усвои инвестицията, през което време да не бива да се сливат?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
              Какво става със сливането с фармата. Покриха се, като мишоци
              Питай ДВИ-то на Софарма. Но за да те улесня - спечелили са пари по ОП "Конкурентноспособност" преди време, където има изисквания за срокове, след спечелването на грант да не се променя правната форма или нещо от типа. Казано по друг начин, ще изгубят гранта, ако се влеят в Софарма по-рано от определен срок.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                Е сега. Усещаме защо е стабилна. Ако не са доверие да помпят, ще е може би лееекинко по-нестабилна не е препоръка
                Извинявай, но чак сега видях, какво си написал/а. Не знам на какво базираш твърдението си, но това, което аз виждам е, че УПФ Доверие е продавало през миналата година - близо 34 хиляди акции, предполагам и другите им фондове следват същата стратегия. Основните купувачи тук са дружества и лица от групата "Огнян Донев"

                Коментар


                • Какво става със сливането с фармата. Покриха се, като мишоци

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                    така е, защото като дойде време за сливането, цената ще е по-висока според мен, а междувременно акцията е повече от стабилна и е от малкото, които дават възможност за някаква диверсификация на портфейла от БФБ акции
                    Е сега. Усещаме защо е стабилна. Ако не са доверие да помпят, ще е може би лееекинко по-нестабилна не е препоръка
                    Я всегда буду твоим поводом напиться.

                    Коментар


                    • така е, защото като дойде време за сливането, цената ще е по-висока според мен, а междувременно акцията е повече от стабилна и е от малкото, които дават възможност за някаква диверсификация на портфейла от БФБ акции

                      Коментар


                      • През периода между двете последни ОСА, тоест от юли 2010 до сега според протоколите от тези ОСА излиза, че ТЕЛСО АД са увеличили броя акции, които притежават тук с 147 159.Очевидно знаят какво правят.ППФ ДОВЕРИЕ и УПФ ДОВЕРИЕ също увеличават притежаваните акции тук според тези протоколи.Затова следва специална препоръка към ЛАЛКА-Лалке ,купувай.

                        Коментар


                        • Ще го, ама не знам кога. Не че ного ми дреме де - все ми е тая - дали ще имам поотделно акции от Софарма, Медика и Севтополис или вкупом ще имам повече от Софарма. Иначе от трите - аз - най-силен в Медика, за нея си имаме закачка с г-н Донев още от едно време
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • СЕВТО щяха ли да го вливат в СФАРМ

                            Коментар


                            • Добре е, че тази компания има амбиция могъщо да се разраства и че инвестира яко в земя - и аз я ценя - като част от любимият ми концерн, умело ръководен от един мъдър човек.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Май започва да има интерес и към любимата ми компания.

                                Коментар

                                Working...
                                X