IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
    Като сте такива големи спекуланти дигнете цената на фармата на 3 лв - Севто ще стане около1,65 и всички ще са доволни
    ами че да

    Коментар


    • Като сте такива големи спекуланти дигнете цената на фармата на 3 лв - Севто ще стане около1,65 и всички ще са доволни

      Коментар


      • Вашият документ е регистриран:
        Номер:91-02-1415
        Дата:02.11.2012 12:04:48
        Код за достъп:C&mXw5O6RY

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Как можеш да сравняваш твоята игра на семки и бонбонки с реалното управление на инвестиционни портфейли за над 50-100К лева!?!
          И после да ми се чудиш що не разсъждаваме като теб....С къв акъл?!?
          От такива дребни душички като тоя с голямото самочувствие и малките сделки ми се реве, а той смешника си мисли че се фукам въпреки че винаги съм казвал че има колеги със сигурно 10 пъти по–големи портфейли от моя!!!! Как да му обясниш на смешника че е едно да шеташ с 300-400 лева друго е с 30000-40000 а пак за 300к-400к не ми се мисли(защото тези последни ги нямам ГУРО)
          Last edited by VINS; 02.11.2012, 18:16.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Тъй, я... аз си пазарувах Розички на 63 стинки... и със сигурност не съм единственият. Лятото ги шитнах на към 1.2, после пак зех на лев и малко, после пак продадох на 10-12 стинки плюс и тъй... доволно доходност, ама някои - искат едва ли не 480% да изкярат за 4-5 месеца...
            Как можеш да сравняваш твоята игра на семки и бонбонки с реалното управление на инвестиционни портфейли за над 50-100К лева!?!
            И после да ми се чудиш що не разсъждаваме като теб....С къв акъл?!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Бобане,
              ти нещо в момента се мъчиш да усложниш обстановката....
              А за мнението си оставам на него ,че Севто е налазен от спекуланти ,след като си постигнат ще напуснат и няма един да остане за мостра.....
              Затова аз ще купувам Севто под 1,2 за да ползваме по скоро активите на фирмата и да имаме ние полза от спекулантите ,не че аз не съм такъв в други позиции....
              Сега ще стане ясно че това е цената и те трябва да чакат да осребрят месеци активите и ще избягат от маркета та това е моето предложение...Така аз канто акционер във Фармата виждам съотношението не повече от 1,2 ...към 2,4 ...
              Не е прероръка....
              Тъй, я... аз си пазарувах Розички на 63 стинки... и със сигурност не съм единственият. Лятото ги шитнах на към 1.2, после пак зех на лев и малко, после пак продадох на 10-12 стинки плюс и тъй... доволно доходност, ама някои - искат едва ли не 480% да изкярат за 4-5 месеца...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • В момента е 1,27 към 2,35.... Защо им давате възможност да излизат ,нека се жалват...
                Не е препоръка....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                  Брейййй ...как го измисли ОД ....успя да изпокара акционери от една и съща група.....сега ще лапне на едните паричките,после и на другите.

                  Защото тези ,които имат Фарма сега се кефят.....ама ....

                  За мен Севто се разви добре преди всичко заради наливането на пари в капитала(от ВСИчКИ АКЦИОНЕРИ)......недейте ми разправя ,че ОД я е възкресил от пепелта ей така,с магическа пръчка.Може да има принос за развитието на управлението...ама управление без пари не става.А парите са ги дали всички акционери....

                  Вярно е,че Монти и Тони се кефят,как ще "лапнат" заедно с чичо Оги на Батя и компания акциите(активите) в Севто.......но това просто е късмет,че СЕГА са на печелившата страна.....Вълкът козината си мени,но нрава НЕ

                  Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

                  Нямам тук и в тази група....мисля,че сами си обяснявате защо
                  Бобане,
                  ти нещо в момента се мъчиш да усложниш обстановката....
                  А за мнението си оставам на него ,че Севто е налазен от спекуланти ,след като си постигнат ще напуснат и няма един да остане за мостра.....
                  Затова аз ще купувам Севто под 1,2 за да ползваме по скоро активите на фирмата и да имаме ние полза от спекулантите ,не че аз не съм такъв в други позиции....
                  Сега ще стане ясно че това е цената и те трябва да чакат да осребрят месеци активите и ще избягат от маркета та това е моето предложение...Така аз канто акционер във Фармата виждам съотношението не повече от 1,2 ...към 2,4 ...
                  Не е прероръка....

                  Коментар


                  • Брейййй ...как го измисли ОД ....успя да изпокара акционери от една и съща група.....сега ще лапне на едните паричките,после и на другите.

                    Защото тези ,които имат Фарма сега се кефят.....ама ....

                    За мен Севто се разви добре преди всичко заради наливането на пари в капитала(от ВСИчКИ АКЦИОНЕРИ)......недейте ми разправя ,че ОД я е възкресил от пепелта ей така,с магическа пръчка.Може да има принос за развитието на управлението...ама управление без пари не става.А парите са ги дали всички акционери....

                    Вярно е,че Монти и Тони се кефят,как ще "лапнат" заедно с чичо Оги на Батя и компания акциите(активите) в Севто.......но това просто е късмет,че СЕГА са на печелившата страна.....Вълкът козината си мени,но нрава НЕ

                    Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

                    Нямам тук и в тази група....мисля,че сами си обяснявате защо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от макарена Разгледай мнение
                      Доколкото разбирам спорът е кое е първото Кокошката (Софарма) или Яйцето (Севто).
                      Само дет кокошката е крастава канибалка, а яйцето е златно

                      Коментар


                      • Доколкото разбирам спорът е кое е първото Кокошката (Софарма) или Яйцето (Севто).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Че вий колко искахте, ве - 1:1 ли, бахти наглеците.

                          Розичката било подценено - Софармата не е ли подценено? А колко бимберици, ако не и килобимберици наля чичо ви Оги в тая розичка, та да я изправи на крака - земица да и купи, да научи ония селски пущиняци вместо рози да сеят бабешки зъби, които Фармата да им изкупува?

                          Мисля това цена е горе-долу справедливо... макар че то не е сирене, да го отрежеш с нож.
                          [SIZE="7"] императора е гоооол
                          Last edited by inta53; 02.11.2012, 09:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Че вий колко искахте, ве - 1:1 ли, бахти наглеците.

                            Розичката било подценено - Софармата не е ли подценено? А колко бимберици, ако не и килобимберици наля чичо ви Оги в тая розичка, та да я изправи на крака - земица да и купи, да научи ония селски пущиняци вместо рози да сеят бабешки зъби, които Фармата да им изкупува?

                            Мисля това цена е горе-долу справедливо... макар че то не е сирене, да го отрежеш с нож.
                            Какви земи бе ? Тук са наляти и пари на инвеститори, повярвали на обещанията на чичо ти оги. Участвал съм в увеличение на капитала за 3 лв на акция. Разбираш ли изобщо каква е разликата между 3лв и 1 лв? Не се дръж като лайномет, само защото си продал 111-те си хартии за 150 лв. !!!! Да ти изпратя ли 150 лв, за да осъзнаеш, като лапнишаран, колко си жалък ????
                            Твоето, тук е повече от нелепо, нагло, злобно поведение. Става въпрос за принципи, отношение към законите и поведение към акционерите, които "чичо ти" Оги НЕ притежава, а ти се държиш, като елементарна, нископлатена подлога. Очакваш плеядата филмирани из нета да гласуват за теб на изборите?? Да, може би, само те ще са глаувалите. Изобщо, вече, като те чета, започвам да се съмнявам, че си психически наред!!!
                            Хора, бдете! Пазете се от лумпенизираща императорщина ! Ще ви продаде за жълти стинки, в най-добрия случай за 150 лв !!!!!
                            Last edited by shokova terapia; 02.11.2012, 02:55.
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Че вий колко искахте, ве - 1:1 ли, бахти наглеците.

                              Розичката било подценено - Софармата не е ли подценено? А колко бимберици, ако не и килобимберици наля чичо ви Оги в тая розичка, та да я изправи на крака - земица да и купи, да научи ония селски пущиняци вместо рози да сеят бабешки зъби, които Фармата да им изкупува?

                              Мисля това цена е горе-долу справедливо... макар че то не е сирене, да го отрежеш с нож.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Колеги предлагам ви образец на сигнал-жалба до КФН относно случая.
                                Можете да добавите някакви ваши възгледи, оценки и да пускаме сигнала до комисята за да има време да се отриегира и да се поиска корекция на оценката:
                                Имаш подкрепата ми, и аз лично не очаквах такова съотношение.

                                Коментар

                                Working...
                                X