IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
    А пък моето е, че ще стане по-справедливо.
    Дано да си прав !
    Я всегда буду твоим поводом напиться.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      моето скромно мнение, че съотношението за замяна е справедливо
      А пък моето е, че ще стане по-справедливо.

      Коментар


      • моето скромно мнение, че съотношението за замяна е справедливо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Защо се пънеш бе човек, не виждаш ли че чичо Оги и феновете му са се наточили да ни прецакват?
          Кой трябва да се произнесе по процедурата - КФН или заместника по инвестиционна? И докога?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение
            Мне, опитвам се да вляза, а някой ме надцаква
            Защо се пънеш бе човек, не виждаш ли че чичо Оги и феновете му са се наточили да ни прецакват?

            Коментар


            • Мне, опитвам се да вляза, а някой ме надцаква

              Коментар


              • Хм, 1,35 и добър бид... да нямаме новина тук?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ми разсъждавай си както щеш, Рогатко. Ако си набил туканка 100 Б, пазарувайки над 1 кинт, така си преценил - не знам защо трябва да си го изкарваш на другите.
                  Еййй, ама не се спря да се мазниш на Донев. Пу ебаси раболепието ... и това се наричало император.... клатещ феса според интереса .... пу пу, дано не са такива като него и другите кандидатпрезиденти
                  Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                  Коментар


                  • Охоо, комплексарчета са ме налазили. Това е добър знак!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Как можеш да сравняваш твоята игра на семки и бонбонки с реалното управление на инвестиционни портфейли за над 50-100К лева!?!
                      И после да ми се чудиш що не разсъждаваме като теб....С къв акъл?!?
                      Ми разсъждавай си както щеш, Рогатко. Ако си набил туканка 100 Б, пазарувайки над 1 кинт, така си преценил - не знам защо трябва да си го изкарваш на другите.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Пак неразбрал!
                        От 1.11.2012:





                        Но чукча писател, не читател!

                        Батя,
                        как беше чукче писател ,не читател.....
                        що не вземеш да правиш сделки ами си изкарваш печалбите с писания до КФН ....
                        Готов си вече за доносник ,когато гониш общ интерес да ,но когато нарушаваш интереса на мнозинството .......
                        В тази игра има две страни.....
                        А ти за това че си направил грешна преценка се мъчиш да прекараш миноритарите във Фармата....Аз Фармата съм я оценил за 5 лева и ти трябва да получиш за 4 твои една Фарма и си искам така да бъде....та твойта работа е същата ......
                        Искаааааммммм
                        Та така....
                        Пак ли не съм разбрал.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от equal Разгледай мнение
                          Въпрос за размисъл към акционерите - как и в какви срокове очаквате да приключи вливането?
                          При налични 12 065 424 акции на Севто ще са необходими 6 686 562 акции на Сфарм за обезщетяване на тукашните акционери. В същото време от отчета на СФАРМ става ясно, че обратно изкупените акции към 30.09.2012 г. са 3,205,655 броя.

                          Не е препоръка. Нямам акции тук.
                          Не отчиташ че майката Софарма няма да се обезщетява за дела си в Севто.

                          Коментар


                          • Въпрос за размисъл към акционерите - как и в какви срокове очаквате да приключи вливането?
                            При налични 12 065 424 акции на Севто ще са необходими 6 686 562 акции на Сфарм за обезщетяване на тукашните акционери. В същото време от отчета на СФАРМ става ясно, че обратно изкупените акции към 30.09.2012 г. са 3,205,655 броя.

                            Не е препоръка. Нямам акции тук.
                            |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                            |___________||__|___|)
                            (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              ... като толкова се натискате да впезете там...
                              Пак неразбрал!
                              От 1.11.2012:

                              Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              ....
                              Аз лично ще гласувам "против" на ОСА.....
                              Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                              ...
                              Аз също ще гласувам против тази цена.
                              ...

                              Но чукча писател, не читател!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                                Като сте такива големи спекуланти дигнете цената на фармата на 3 лв - Севто ще стане около1,65 и всички ще са доволни
                                Ами като не ни харесва цената ,нали знаете че обратното свали на 2,1 и може да ви купуваме 1,5 към 1 акция....сиреч 1,55 към 2,1 лв. ...
                                Интересно за какво воювате .... Ако беше за твърда цена ,разбирам ,но при всички случай зависите от мажоритара и миноритарите в Софарма ....
                                А никой не казва на колко оценява Фармата като толкова се натискате да впезете там...

                                Коментар

                                Working...
                                X