IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Решението може да бъде само едно в случая; а то е - ДА БЪДАТ УДОВЛЕТВОРЕНИ ВСИЧКИ ПОДАДЕНИ ПОРЪЧКИ !!!
    Да СИН КАР да си развържат и удовлетворят пазара , щом са се сдружили с посредника и оплескаха всичката предварителна ПРЕЗЕНТАЦИЯ!
    И какво да правят толкова кеш, да стои по сметка ли, мажоритаря каза, че търси толкова пари, колкото му трябват за 1 година напред, осигурил е и банкови заеми като е убедил банките в бъдещето на фирмата...

    Не разбирам с какво са оплескали презентацията и с какво е била излишна, както пишат други, именно с нея са привлекли 100-те клиента на Елана, както и много други, напр. вас...
    Имаше много реклами навсякъде в нета, които са стрували сигурно доста пари, едва ли мажоритаря е толкова тъп да дава пари напразно, ако купувачите на акциите са били ясни, както си мислят някои.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение

      И записа ли акции?
      Да, но познавам клиенти на Елана с неудовлетворени поръчки, на 27-ми пуснати...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

        Аз получих следния мейл:
        От 26 май 2021 г. вече могат да се подават поръчки за участие в първичното публично предлагане на акции на производителя на електромобили СИН КАРС Индъстри, което ще се състои на 1 юни 2021 г.
        Предположих, че ще има голямо търсене и си подадох моята още на 26-ти.

        И как да няма значение само първите са се класирали...
        Говорите вече откровени глупости.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

          Всъщност имам много грешки в миналото довели ме дотук. През годините имах доста несполучливи опити да участвам в ИПО-та на големи компании като Alibaba, Go Daddy и т.н. И тези компании бяха с презаписани акции и аз нямах успех с тях. Посредниците по сделките ДойчеБанк, Барклийс и много от американските банки бяха реализирали големи пакети за своите клиенти още по време на роуд шоутата, които се записват в момента на ИПО-то. Какво да се сърдя на ДБ, Барклийс и т.н., та те не знаят, че съществувам! Това ме научи, че е важно с кого имам шанс да бъда успешен при ИПО и то е посредника по сделката.

          И малко лирическо отклонение... Много харесвам Франки Лампард, но спечелихме Шампионската лига със същите футболисти и Томас Тухел като треньор!
          Тук случаят не е такъв, никой клиент или посредник не е имал предимство, нито е имало предварителни продажби на собствени клиенти по време на представянията, печели единствено посредникът или клиентът въвел поръчката в първите стотни, десети от секундата след 9,30, това го казвам не аз, а правилникът на борсата! А че е неразумно да е така съм съгласен...

          Коментар


          • Изминалите IPO-та на BEAM показват, че компаниите биха могли да потърсят по-големи обеми от борсата, защо не и максималната сума по закон. И пак биха могли да заложат някакъв праг за успех - 25%, 50%, който при подобен, наблюдаван досега интерес би бил изпълнен. По този начин би могло да бъде удовлетворено по-голямо търсене.

            Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Да пускат още 4 милиона акции и да се свършва мъката на всички които не сме взели

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение

              Въпросите са няколко:
              1. Елана трябва да са били сигурни, че ще спечелят с тяхната поръчка щом са обединили заявките на 100 свои клиента? Ако не бяха спечелели какво щяха да правят и обясняват на клиентите си? Ако са били сигурни в "своята победа", защо е било така?
              2. При представянето на Син карс навсякъде Елана казваха, че акциите може да се купят като станеш техен клиент! Това може лесно да се провери. Тази заявка с точка 1 не ли е малко нагло и подозрително?
              3. Какво означава почнали са да приемат поръчки? И аз говорих с моя брокер за това IPO преди две седмици, но реално поръчката ти трябва да се вкара в системата на БФБ от 9.30 нататък на 01.06. Това беше обяснявано при предлагането. Ако е било по друг начин, че може и по - рано, както се оказа сега, защо това не се спомена при представянето, а само на определени хора?
              4. Кога БФБ и КФН ще излезнат със становище и проверка по това така наречено IPO и горните въпроси, а сигурно има още много?
              БФБ и посредниците реват, че искат повече инвеститори и компании да участват на пазара, но с тези действия ще разгонят и малкото останали. Аз търгувам от 2006 и се нагледах на всякакви простотии. Да не забравяме и пасивността на КФН или тяхната услужливост понякога в определени случаи.
              Лошото е че се загубиха времето на много хора да четат презентации, тийзъри, да гледат презентации, онлайн срещи и да се търси допълнителна инфорамция, а някои и пари с продажбата на акции за да участват тук. А се навреди и на името на Син Карс, защото оставам с впечатлението, че голяма част от инвеститорите вече са негативно настроени към фирмата, заради така нареченото IPO.

              Решението може да бъде само едно в случая; а то е - ДА БЪДАТ УДОВЛЕТВОРЕНИ ВСИЧКИ ПОДАДЕНИ ПОРЪЧКИ !!!
              Да СИН КАР да си развържат и удовлетворят пазара , щом са се сдружили с посредника и оплескаха всичката предварителна ПРЕЗЕНТАЦИЯ!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                Аз получих следния мейл:
                От 26 май 2021 г. вече могат да се подават поръчки за участие в първичното публично предлагане на акции на производителя на електромобили СИН КАРС Индъстри, което ще се състои на 1 юни 2021 г.
                Предположих, че ще има голямо търсене и си подадох моята още на 26-ти.

                И как да няма значение само първите са се класирали...
                И записа ли акции?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                  А не разба ли че има хора които са си пуснали офертите още на 27 и 28.05 ?
                  И че няма никакво значение кога са ги пускали ?
                  Аз получих следния мейл:
                  От 26 май 2021 г. вече могат да се подават поръчки за участие в първичното публично предлагане на акции на производителя на електромобили СИН КАРС Индъстри, което ще се състои на 1 юни 2021 г.
                  Предположих, че ще има голямо търсене и си подадох моята още на 26-ти.

                  И как да няма значение само първите са се класирали...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                    Ще размисли… Сега така се казва, след няколко месеца предполагам ще има пак.
                    Един път стомна за вода, втори път стомна за вода, на третия път стомната се счупила....
                    Чувал ли си тая приказка?. За сведение - това беше второто измамническо ИПО от тоз вид.
                    Има и друга приказка - за лъжливото овчарче.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                      съвета ми към всички специалисти дето нямат грешен трейд и винаги всичко им е ясно, да са малко по смирени и осъждащи другите
                      така постовете ще им изглеждат по-досотверни
                      Всъщност имам много грешки в миналото довели ме дотук. През годините имах доста несполучливи опити да участвам в ИПО-та на големи компании като Alibaba, Go Daddy и т.н. И тези компании бяха с презаписани акции и аз нямах успех с тях. Посредниците по сделките ДойчеБанк, Барклийс и много от американските банки бяха реализирали големи пакети за своите клиенти още по време на роуд шоутата, които се записват в момента на ИПО-то. Какво да се сърдя на ДБ, Барклийс и т.н., та те не знаят, че съществувам! Това ме научи, че е важно с кого имам шанс да бъда успешен при ИПО и то е посредника по сделката.

                      И малко лирическо отклонение... Много харесвам Франки Лампард, но спечелихме Шампионската лига със същите футболисти и Томас Тухел като треньор!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                        Мариане, разбрах, че сделките в Инфосток в една и съща секунда не се пускат по време, така, че останалите 5-6 оферти наистина са изпреварили Елана...
                        А не разба ли че има хора които са си пуснали офертите още на 27 и 28.05 ?
                        И че няма никакво значение кога са ги пускали ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                          "Въпреки големия интерес към предлагането, собственикът на "Син карс" Росен Даскалов каза за "Капитал", че не планира да предлага още акции на борсата."
                          Ще размисли… Сега така се казва, след няколко месеца предполагам ще има пак.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                            тук няколко пъти се казва че голямата е последна

                            а аз виждам че е първа (най първите са най отдолу )

                            какво бъркам?
                            Мариане, разбрах, че сделките в Инфосток в една и съща секунда не се пускат по време, така, че останалите 5-6 оферти наистина са изпреварили Елана...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

                              доколкото знам не може да се събират поръчки на отделни клиенти в обща
                              А как си обяснявате следното съобщение

                              Резултати от проведено IPO на СИН КАРС Индъстри

                              Начало » Новини » Резултати от проведено IPO на СИН КАРС Индъстри
                              01 Юни 2021

                              Днес, 1 юни 2021 г., се проведе публичното предлагане на акции на СИН КАРС Индъстри, което завърши с огромен интерес при презаписване близо 3 пъти.

                              На фона на необичайно голямо търсене от инвеститори в предлагането и в защита на най-добрия интерес на клиентите си, ЕЛАНА Трейдинг успя да удовлетвори поръчките за акции на над 100 индивидуални инвеститори, юридически лица и няколко институционални инвеститори.

                              Благодарим на всички участвали за интереса към предлагането!

                              Всеки, който има записани акции, ще видят потвърждение за сделките си в ELANA Online до утре сутринта.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Да пускат още 4 милиона акции и да се свършва мъката на всички които не сме взели
                                Докато ви боли и сърби едновременно ще го поемате профилактично. Докато може. Ще помпите хартишката на вторичен пазар, за това са ви поръчали. Ако не сте разбрали, да ви кажа. Това е отношението към нахакания бг-инвеститор - имал си дал си и глей си работата. С любов от бийм пазара и толкоз.

                                Коментар

                                Working...
                                X