IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

    Няма значение кой какво е направил, винаги ми е било тъпо да чета някой като пише това, не съм искал да се изтъквам, тук е място за обмяна на инфо за акцията, но ти каза, че пиша небивалици и с това заблуждаваш четящите, че има нещо нередно и нагласено, това ми беше проблема.

    Прав си, че не е правилно да е такава системата за поръчките, съгласен съм!
    Ами нередни неща има, но тук във форума само се дразним и не променяме нищо, защото и не е мястото да търсим промяната тук.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

      Трудно ми е да схвана логиката на всичко, което си написал..
      ...
      Колкото и пъти да го напишеш това, фактите няма да се променят. Това агрегиране на поръчките даде предимство на едни инвеститори спрямо други. Дори да не е изрично забранено, цялата логика на борсовата търговия е нарушена и аз наистина се надявам да има някаква реакция от регулаторите.
      Отделно, не съм много сигурен че клиентите на Елана са знаели за тази врътка. СИН също са клиент.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        И на мен вече ми е трудно да схвана твоята логика и какво искаш да покажеш с това ! Никой не оспорва дали и какво си купил !
        Няма значение кой какво е направил, винаги ми е било тъпо да чета някой като пише това, не съм искал да се изтъквам, тук е място за обмяна на инфо за акцията, но ти каза, че пиша небивалици и с това заблуждаваш четящите, че има нещо нередно и нагласено, това ми беше проблема.

        Прав си, че не е правилно да е такава системата за поръчките, съгласен съм!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

          Гледах, че тук се сключват басове, ако си сигурен, че са небивалици, да направим един, пред нотариус, за колкото кажеш, 10-20-50 000 лв., ще извадя всякакви официални документи пред нотариуса, поръчка, потвърждение за сделката...
          Ще изкарате нотариуса дилър на хазарт

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

            Ако извадиш пред нотариуса официален документ, че не си служител в Елана, спорът би бил коректен. Е, има и други варианти, за да бъдат предпочетени нечии пари.
            Това беше майтап, разбира се.
            Веднага! В петък съм там, за ОС на Софарма, ако някой го интересува, да заповяда!

            Нито съм служител, нито заинтересован, а обикновен клиент. По темата усещам, че съм на всяка манджа(мнение) мерудия, през живота си не съм писал тук колкото за ден-два, ама ми е хем забавно, хем е много несправедливо Елана да излизат грешни, че са успяли да класират офертите на техните клиенти, за разлика от други посредници! А тяхната оферта е 6-та поред!

            Пак питам плюещите, защо Карол не излязоха лоши, грешни, затова, че успяха да класират офертите на техните клиенти за Биодит напр., тогава Елана не успяха нито един, пак имаше 3 пъти презаписване....

            Много по-голям клиент съм на Карол, да уточня и безкрайно доволен от тях!

            Коментар


            • Най-хубавото ИПО от години. Всички разбраха, за БФБЕ & БИЙН измамата, още от ЗХБГ, индексите Софикс със служебните компании вътре (помним ХДПАТ беше там, СПАРКИ, сега ЛЕЩЕРКО, ТСБ, СГЩ - всичко служебно). От години на борсата се печели само когато на наши хора се раздадат по-евтино от масата наивници пакети акции. Най-отчетливо се видя в ИХЛБЛ, Лещерко и т.н. После цената се надува, създава се илюзия, че нещо расте, че се печелело, а то е само за помпане на доходност и за подлъгване на наивници, да купят доста по скъпо от тези с "уредените пакети"
              Равнопоставеност а?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                Гледах, че тук се сключват басове, ако си сигурен, че са небивалици, да направим един, пред нотариус, за колкото кажеш, 10-20-50 000 лв., ще извадя всякакви официални документи пред нотариуса, поръчка, потвърждение за сделката...

                Иначе съм съгласен, че не са справедливи правилата, но са такива и гледах да играя максимално разумно според тях...
                И на мен вече ми е трудно да схвана твоята логика и какво искаш да покажеш с това ! Никой не оспорва дали и какво си купил !

                Коментар


                • Тук има служители на ИП-ци, нека кажат разрешени ли бяха пакетни поръчки?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                    От името на всички нищо неподозиращи купувачи благодаря за предварителните им намерения да ни продадат, обогатят...дай боже всекиму!
                    Как говориш от името на "всички", ако - нито ги познаваш, нито имаш тяхното мнение?
                    Може би има възможност да говориш от името на няколко купувачи, които се познавате?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение


                      От друга страна и да са знаели предварително врътката, масовата им реклама може да е за да прикрие предварителните намерения.
                      От името на всички нищо неподозиращи купувачи благодаря за предварителните им намерения да ни продадат, обогатят...дай боже всекиму!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                        Гледах, че тук се сключват басове, ако си сигурен, че са небивалици, да направим един, пред нотариус, за колкото кажеш, 10-20-50 000 лв., ще извадя всякакви официални документи пред нотариуса, поръчка, потвърждение за сделката...

                        Иначе съм съгласен, че не са справедливи правилата, но са такива и гледах да играя максимално разумно според тях...
                        Ако извадиш пред нотариуса официален документ, че не си служител в Елана, спорът би бил коректен. Е, има и други варианти, за да бъдат предпочетени нечии пари.
                        Това беше майтап, разбира се.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                          Трудно ми е да схвана логиката на всичко, което си написал..
                          Всеки сам си решава в какво да участва и в какво не.

                          Както писах, имаше много реклами за листването навсякъде в нета, които са стрували сигурно доста пари, едва ли мажоритаря е толкова тъп да дава пари напразно, ако купувачите на акциите са били ясни, както си мислят някои. Аз лично виждах поне по 20 пъти на ден реклама на листването..
                          Разбирам да нагласят 1-2-5-10 купувача, ама чак пък 100.... Аз изгледах всички материали, анализирах ги, сам си реших да участвам, никой не ме е нагласял..

                          На мен след като ми класираха поръчките за разлика от другите посредници(и в още един посредник имах - той не успя), ми спечелиха доверието!

                          Твое право е да се радваш, че не си от печелившите...
                          Не вземам страна по дилемата или спора, но се оказа, че рекламата не е била напразно, виждаш колко шум се вдигна около Греховните коли
                          От друга страна и да са знаели предварително врътката, масовата им реклама може да е за да прикрие предварителните намерения.

                          То ест с един изстрел два заека.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Колега пишеш небивалици ! Съвсем ясно е обявено как и кога почват да се въвеждат поръчките, на 01.06.2021г. в 09:30часа, точка ! А кога е пусната поръчката към посредника ти не би трябвало да има никакво значение, точка ! Ако искаш пиши, че си я подал миналата година все е тая !
                            Гледах, че тук се сключват басове, ако си сигурен, че са небивалици, да направим един, пред нотариус, за колкото кажеш, 10-20-50 000 лв., ще извадя всякакви официални документи пред нотариуса, поръчка, потвърждение за сделката...

                            Иначе съм съгласен, че не са справедливи правилата, но са такива и гледах да играя максимално разумно според тях...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                              Еланци ще има да чакат някой повече да им участва в измислените и нагласени листвания ! Загубиха всякакво доверие ! Радвам се, че не съм клиент на такъв посредник !
                              Трудно ми е да схвана логиката на всичко, което си написал..
                              Всеки сам си решава в какво да участва и в какво не.

                              Както писах, имаше много реклами за листването навсякъде в нета, които са стрували сигурно доста пари, едва ли мажоритаря е толкова тъп да дава пари напразно, ако купувачите на акциите са били ясни, както си мислят някои. Аз лично виждах поне по 20 пъти на ден реклама на листването..
                              Разбирам да нагласят 1-2-5-10 купувача, ама чак пък 100.... Аз изгледах всички материали, анализирах ги, сам си реших да участвам, никой не ме е нагласял..

                              На мен след като ми класираха поръчките за разлика от другите посредници(и в още един посредник имах - той не успя), ми спечелиха доверието!

                              Твое право е да се радваш, че не си от печелившите...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                                Да, но познавам клиенти на Елана с неудовлетворени поръчки, на 27-ми пуснати...
                                Колега пишеш небивалици ! Съвсем ясно е обявено как и кога почват да се въвеждат поръчките, на 01.06.2021г. в 09:30часа, точка ! А кога е пусната поръчката към посредника ти не би трябвало да има никакво значение, точка ! Ако искаш пиши, че си я подал миналата година все е тая !
                                Last edited by Zdravko; 02.06.2021, 12:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X