IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

    Ето нещо достоверно. Не успях да запиша акции от ИПО-то на СИН Карс! Използвах Елена, но явно въпреки, че имам потвърждение от тях около час и половина, след като те започнаха да приемат поръчки на 26-ти Май, явно съм закъснял. След като 100-ина клиента на Елана ще запишат акции, явно аз не съм направил нещо както трябва! Да, спрял съм се на правиланта компания за участие в това ИПО, с оглед на придобитите от тях акции, но нещо друго не съм направил както трябва... и от тук следва анализ, за да не се случи при следващото ИПО, в което реша да се включа.

    В предишния си пост не съм искал да осъждам, когото и да било, а да дам моята визия как някой може да бъде по-успешен
    Предпочели са новите клиенти пред старите! Няма как 100 човека преди теб да са прочели мейлът и да са пуснали веднага оферти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
      съвета ми към всички специалисти дето нямат грешен трейд и винаги всичко им е ясно, да са малко по смирени и осъждащи другите
      така постовете ще им изглеждат по-досотверни
      Ето нещо достоверно. Не успях да запиша акции от ИПО-то на СИН Карс! Използвах Елена, но явно въпреки, че имам потвърждение от тях около час и половина, след като те започнаха да приемат поръчки на 26-ти Май, явно съм закъснял. След като 100-ина клиента на Елана ще запишат акции, явно аз не съм направил нещо както трябва! Да, спрял съм се на правиланта компания за участие в това ИПО, с оглед на придобитите от тях акции, но нещо друго не съм направил както трябва... и от тук следва анализ, за да не се случи при следващото ИПО, в което реша да се включа.

      В предишния си пост не съм искал да осъждам, когото и да било, а да дам моята визия как някой може да бъде по-успешен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
        После ще черпите, че не сте купили, само споко!
        А на мен ми се струва че, у нас, доколкото Омразата е национален спорт 2.0 , някой усилено рови, за да опорочи де що е възможно. И, ако и да не е всичко гладко, сигурно, принос за това, имат повече от един и два фактори, а истинските бенефициенти, ние тук, я ги, я-не ги видим следващите 2 (две) години. Да пожелаем успех на наистина правещите нещо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
          Сега тоя с големия пакет ще ви ги бутне хартиите първите сесии на дабъл и врътката е готова!
          И теб яко те хапят буболечките!

          Коментар


          • После ще черпите, че не сте купили, само споко!

            Коментар


            • https://www.investor.bg/novini-i-ana...kcioni-329017/ Малко ъпдейт по темата

              Коментар


              • Сега тоя с големия пакет ще ви ги бутне хартиите първите сесии на дабъл и врътката е готова!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Сложете в жалбата и неправомерно раздадените за наши хора акции при ИХЛБЛ (пенсионното), Лещерко (увеличението), ТСБ (плус нагласеното влизане в Софикс), СГЩ (нагласеното влизане в Премиум пазар и Софикс) и много други които се сетите.
                  Това не е за първи път, а за Сините коли специално е без значение, защото е шит акция и без това.
                  Абе ти неграмотен ли си или в бързината бъркаш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                    Според мен жалбите трябва да са и с копие до финансовия министър - да се потърси отговорност от ръководството на БФБ : защо след като видяха, че при ППП на Биодит този начин за провеждане е некоректен и не предоставя равнопоставеност на всички участници, не го промениха с по-подходящ ? И да се вземат мерки за промяна за следващото ППП...
                    Вижда, който гледа, друже. В момента, МФ имат да разгребват едни Авгиеви обори и едва ли, ще се намерят ресурси И за това. Нека се улегнат нещата, първо. Служебно е правителството, хоризонтът му е къс .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Сложете в жалбата и неправомерно раздадените за наши хора акции при ИХЛБЛ (пенсионното), Лещерко (увеличението), ТСБ (плус нагласеното влизане в Софикс), СГЩ (нагласеното влизане в Премиум пазар и Софикс) и много други които се сетите.
                      Това не е за първи път, а за Сините коли специално е без значение, защото е шит акция и без това.
                      Извинете, мога ли само да Ви попитам кои са стойностните компании на БФБ според Вас? Отбелязвате нередности в доста от компаниите, аз може би съм пропуснал тези събития, тъй като не следя борсата толкова отблизо!
                      Last edited by Key Ru; 02.06.2021, 20:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                        Сложете в жалбата и неправомерно раздадените за наши хора акции при ИХЛБЛ (пенсионното), Лещерко (увеличението), ТСБ (плус нагласеното влизане в Софикс), СГЩ (нагласеното влизане в Премиум пазар и Софикс) и много други които се сетите.
                        Това не е за първи път, а за Сините коли специално е без значение, защото е шит акция и без това.
                        Добре, Хари, ще ги сложим в жалбата, няма грижи. Хайде Хари, до скоро.

                        Коментар


                        • Сложете в жалбата и неправомерно раздадените за наши хора акции при ИХЛБЛ (пенсионното), Лещерко (увеличението), ТСБ (плус нагласеното влизане в Софикс), СГЩ (нагласеното влизане в Премиум пазар и Софикс) и много други които се сетите.
                          Това не е за първи път, а за Сините коли специално е без значение, защото е шит акция и без това.

                          Коментар


                          • Според мен жалбите трябва да са и с копие до финансовия министър - да се потърси отговорност от ръководството на БФБ : защо след като видяха, че при ППП на Биодит този начин за провеждане е некоректен и не предоставя равнопоставеност на всички участници, не го промениха с по-подходящ ? И да се вземат мерки за промяна за следващото ППП...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                              Говорих с Елана, казаха, че няма нищо нередно в обединяването и ми обясниха защо, ако те интересува, звънни на Димитър и ще ти обясни...
                              Не мерси, ще изчакам КФН да ми обясни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                от: "delovodstvo@fsc.bg" (delovodstvo@fsc.bg)


                                Нали затова взимат заплати!?
                                Нека направят проверка и да кажат дали всичко е било по правилата. А че правилата са непазарни, това е отделен въпрос!
                                Говорих с Елана, казаха, че няма нищо нередно в обединяването и ми обясниха защо, ако те интересува, звънни на Димитър и ще ти обясни...

                                Коментар

                                Working...
                                X