IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hulk Разгледай мнение

    Това и аз го прочетох, само че Мейн Кепитъл са мениджър на емисията, а не са обслужващ ИП. Мениджър на емисия на BEAM може да е и адвокатска кантора...така че аз за сега ИП не виждам в картинката, ама може аз да не разбирам, не знам И до колкото съм запознат Мейн Кепитъл имат доста добри контакти и мрежа извън рамките на България, но пак може моята информация да не е точна.
    В ЕксТри имаше съобщение за избор на нов борсов съветник - от 25.02.2022 г. е -
    (стартираха с Елана Трейдинг м. г.)

    С настоящото информираме, че СИН КАРС ИНДЪСТРИ АД избра за свой нов съветник МЕЙН Кепитъл АД, гр. София (https://www.manecapital.com/). Вярваме, че с новите ни партньори ни предстои дългогодишно и ползотворно сътрудничество. Промяната има за цел единствено да подобри и надгради позицията, която сме заели на пазар BEAM към БФБ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hulk Разгледай мнение

      Това и аз го прочетох, само че Мейн Кепитъл са мениджър на емисията, а не са обслужващ ИП. Мениджър на емисия на BEAM може да е и адвокатска кантора...така че аз за сега ИП не виждам в картинката, ама може аз да не разбирам, не знам И до колкото съм запознат Мейн Кепитъл имат доста добри контакти и мрежа извън рамките на България, но пак може моята информация да не е точна.
      Да мъск чакаме да им прати кеша от космоса!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Мейн кепитъл.
        Те ще водят увеличението.
        Това и аз го прочетох, само че Мейн Кепитъл са мениджър на емисията, а не са обслужващ ИП. Мениджър на емисия на BEAM може да е и адвокатска кантора...така че аз за сега ИП не виждам в картинката, ама може аз да не разбирам, не знам И до колкото съм запознат Мейн Кепитъл имат доста добри контакти и мрежа извън рамките на България, но пак може моята информация да не е точна.
        Last edited by Hulk; 17.08.2022, 14:33.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hulk Разгледай мнение

          А кой е обслужващият ИП, че аз никъде не го виждам като име?
          Мейн кепитъл.
          Те ще водят увеличението.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
            Стартъпче като слънце...

            С обслужващ бутиков ИП... малко заспал Класика в жанра!!!
            А кой е обслужващият ИП, че аз никъде не го виждам като име?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
              Стартъпче като слънце...

              С обслужващ бутиков ИП... малко заспал Класика в жанра!!!
              Обзалагам се че няма да намерят 16 милиона кеш

              Коментар


              • Стартъпче като слънце...

                С обслужващ бутиков ИП... малко заспал Класика в жанра!!!

                Коментар


                • Друга нерегулирана информация
                  16-08-2022 16:04
                  С настоящото СИН КАРС ИНДЪСТРИ АД информира, че са подписани три споразумения за доставка на 10 броя L CITY за пазарите в Холандия, Германия и Гърция до края на 2022г. Целта е те да бъдат произведени и доставени до края на октомври. Така към настоящият момент планираният брой произведени електромобили възлиза на 14 с обща стойност на прихода от тях в размер на 750 000 евро.
                  С напълно завършения нов процес на производство в Русе, през 2023г. дружеството ще може да произвежда средно по един електромобил L CITY на ден. През 2023г. ще стартира проектирането на новата производствена база, с която да бъде достигнат капацитет на производството от до 20 000 автомобила годишно.

                  Коментар


                  • Явно съм проспал

                    Коментар


                    • Друга нерегулирана информация от 29.07.2022 г.:

                      В допълнение, производствената линия за батерии получи близо максималния възможен брой точки по време на сертификационния оглед във фабриката на компанията. С това “СИН КАРС ИНДЪСТРИ“ АД става първият и единствен български производител на батерии за електромобили.

                      Коментар


                      • Нямам спомен да имат каквото и да било за производство на батерии.
                        Може и да греша

                        Коментар


                        • Интересни неща се случват на нашия пазар, седнах да посмятам малко и това което виждам е че дори да не произведат една кола от тук нататък (което е малко вероятно) само поради факта, че имат ЕС хомолгация за електро-автомобил и най-вече за производство на батерии, дава доста различна цена. Чужди аналози с концептуални прототипи имат поне 2 години време до сртифициране, а същевременно имат коренно различни оценки.
                          Днес си взех, да видим дали сметките са ми вярни...
                          Ето и нещо интересно (единственият модел за електромобилите е комбинирано поризводство с батерии)
                          "SAGUNTO, Spain, May 5 (Reuters) - German carmaker Volkswagen AG and partners will invest 10 billion euros to make electric vehicles and batteries in Spain, its chief executive said on Thursday, 3 billion euros more than it had previously committed. The German carmaker aims to start building the 40-gigawatt-hour (GWh) plant in the first quarter of 2023, with serial production to start by 2026." Нах-вероятно ще стартират най-рано през 2027, и то с огромен мащаб, НО до тогава в нашия любим континент няма друг хомолгиран автомобил с товароносимост 1 тон, и батерия 63kw/h. Има някакви италианци с голяма камионетка 5 тона и още някакви немци с 300 килограмова карусерия. Ако някой намери аналог, моля да сподели, ще ми е интересно и полезно - (като под "аналог" визирам: сходна товароносимост, мощност на батерията и 100% дигитално управление). Предварително благодаря
                          Last edited by Hulk; 16.08.2022, 15:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Определено трябва да се качи цената. Предполагам би трябвало да са уговорили капитал поне за минимума на увеличението.
                            Тези са пълен смях!

                            Коментар


                            • Определено трябва да се качи цената. Предполагам би трябвало да са уговорили капитал поне за минимума на увеличението.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Син Кар Индъстри" търси до 15,6 млн. лева в увеличение на капитала


                                https://www.investor.bg/a/538-pazari...ie-na-kapitala
                                Ще трябва да се напънат и да качат цената към по-прилични нива.
                                Last edited by polax; 15.08.2022, 19:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X