IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.bloombergtv.bg/a/16-bizn...yurgevo-zaradi
    Изгледайте интервюто, ще намерите отговорите на въпросите си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
      За какво са ти 700 декара за да произвеждаш по няколко автомобила на ден. Много по лесно е да доставяш части и да сглобяваш един автомобил на ден в помещение голямо колкото два големи гаража. В Япония така ги правеха автомобилите и мотоциклетите, частите се правят от частни работилници, минава куриерски транспорт и ги доставя за следващия ден там където се сглобяват. Дори там нещата са ги стиковали почасово. В Румъния труда е по скъп, ще плащаш нищожен наем за гола земя и два пъти по големи разходи за труд. Но българина е така построен човек, че вечно се надява да му потръгне някъде в чужбина, не където е създаден като човек. В България в момента има помещения за производство, готови които фучат празни.
      Гюргево е на 13км от Русе или 24 мин според гоооогле. България и Румъния са в ЕС... има чужбина и чужбина.

      Коментар


      • За какво са ти 700 декара за да произвеждаш по няколко автомобила на ден. Много по лесно е да доставяш части и да сглобяваш един автомобил на ден в помещение голямо колкото два големи гаража. В Япония така ги правеха автомобилите и мотоциклетите, частите се правят от частни работилници, минава куриерски транспорт и ги доставя за следващия ден там където се сглобяват. Дори там нещата са ги стиковали почасово. В Румъния труда е по скъп, ще плащаш нищожен наем за гола земя и два пъти по големи разходи за труд. Но българина е така построен човек, че вечно се надява да му потръгне някъде в чужбина, не където е създаден като човек. В България в момента има помещения за производство, готови които фучат празни.

        Коментар


        • https://www.investor.bg/a/538-pazari...use-v-rumaniya

          Коментар


          • Те и скоро нямаше да пускат друга емисия, може да направят там завод но това е огромна по мащаб работа проекти, документи, оборудване, машини. И да го направят няма да е нито тази нито следващата година, а и трябват огромни пари да построиш нещо подобно, дори и в малък мащаб, еко норми, писта ако някои има да инвестира много десетки милиони може и да стане работата, но човека влага време и енергия в нещо

            Коментар


            • Че за какво им е толкова голям терен? Представете си квадрат със страна над 800 метра.

              Коментар


              • Местят завода от Русе в Гюргево, предложили са им терен от 700 декара почти без пари.

                Коментар


                • https://sincars.co.uk/bg/%d1%81%d0%b...2%d0%b2%d0%b5/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                    Скоти,
                    ти гледаш малко скептично на тази акция, но пък на мен ми се струва доооста читава...

                    Някой ден ще разбереш,
                    че някои стартъпи се създават с ясната мисъл, че няма да ги бъде... и някои венчъри са щастливи да инвестират щедро в точно такива стартъпи

                    Пък други стартъпи успяват да пробият, даже и недофинансирани...

                    Надявам се Мейн Кепитъл да не се изложат тук, че ще станат много за смях

                    Успех на всички !!!
                    Епааа особено яко е като си набиеш спестяванията в такива недоклатени стартъпи - остава ти само да гледаш отстрани как парите ти се топят. Същите пари, като на инвестиралия в "някои венчъри"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Обзалагам се че няма да намерят 16 милиона кеш
                      Скоти,
                      ти гледаш малко скептично на тази акция, но пък на мен ми се струва доооста читава...

                      Някой ден ще разбереш,
                      че някои стартъпи се създават с ясната мисъл, че няма да ги бъде... и някои венчъри са щастливи да инвестират щедро в точно такива стартъпи

                      Пък други стартъпи успяват да пробият, даже и недофинансирани...

                      Надявам се Мейн Кепитъл да не се изложат тук, че ще станат много за смях

                      Успех на всички !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hulk Разгледай мнение

                        Това и аз го прочетох, само че Мейн Кепитъл са мениджър на емисията, а не са обслужващ ИП. Мениджър на емисия на BEAM може да е и адвокатска кантора...така че аз за сега ИП не виждам в картинката, ама може аз да не разбирам, не знам И до колкото съм запознат Мейн Кепитъл имат доста добри контакти и мрежа извън рамките на България, но пак може моята информация да не е точна.
                        В ЕксТри имаше съобщение за избор на нов борсов съветник - от 25.02.2022 г. е -
                        (стартираха с Елана Трейдинг м. г.)

                        С настоящото информираме, че СИН КАРС ИНДЪСТРИ АД избра за свой нов съветник МЕЙН Кепитъл АД, гр. София (https://www.manecapital.com/). Вярваме, че с новите ни партньори ни предстои дългогодишно и ползотворно сътрудничество. Промяната има за цел единствено да подобри и надгради позицията, която сме заели на пазар BEAM към БФБ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hulk Разгледай мнение

                          Това и аз го прочетох, само че Мейн Кепитъл са мениджър на емисията, а не са обслужващ ИП. Мениджър на емисия на BEAM може да е и адвокатска кантора...така че аз за сега ИП не виждам в картинката, ама може аз да не разбирам, не знам И до колкото съм запознат Мейн Кепитъл имат доста добри контакти и мрежа извън рамките на България, но пак може моята информация да не е точна.
                          Да мъск чакаме да им прати кеша от космоса!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Мейн кепитъл.
                            Те ще водят увеличението.
                            Това и аз го прочетох, само че Мейн Кепитъл са мениджър на емисията, а не са обслужващ ИП. Мениджър на емисия на BEAM може да е и адвокатска кантора...така че аз за сега ИП не виждам в картинката, ама може аз да не разбирам, не знам И до колкото съм запознат Мейн Кепитъл имат доста добри контакти и мрежа извън рамките на България, но пак може моята информация да не е точна.
                            Last edited by Hulk; 17.08.2022, 14:33.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hulk Разгледай мнение

                              А кой е обслужващият ИП, че аз никъде не го виждам като име?
                              Мейн кепитъл.
                              Те ще водят увеличението.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                                Стартъпче като слънце...

                                С обслужващ бутиков ИП... малко заспал Класика в жанра!!!
                                А кой е обслужващият ИП, че аз никъде не го виждам като име?

                                Коментар

                                Working...
                                X