IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • СЪОБЩЕНИЕ ОТНОСНО НЕУСПЕШНО ПУБЛИЧНО ПРЕДЛАГАНЕ НА АКЦИИ НА “СИН КАРС ИНДЪСТРИ“ АД

    На проведеното в периода 28.10.2022 г. – 3.11.2022 г. публично предлагане на акции не беше достигнат минималният заявен в Документа за допускане праг от 2500000 броя акции. Поради това предлагането на акции на “СИН КАРС ИНДЪСТРИ“ АД (SIN2) завърши неуспешно. Настоящото Съобщение се счита за официално обявление по чл. 89м от ЗППЦК, във връзка с чл. 58 от Правилника на „Централен депозитар“ АД, като същото е изпратено до „Централен депозитар“ АД, банката, разкрила набирателната сметка, както и е публикувано на интернет страницата на ИП “ЮГ Маркет” АД и „МЕЙН Кепитъл“ АД. ЮГ Маркет АД работи за възстановяването на средствата на инвеститорите чрез системите на Централен депозитар в най-кратки срокове. Екипът на “СИН КАРС ИНДЪСТРИ“ АД и “МЕЙН Кепитъл” АД изразяват своята благодарност към инвеститорите, проявили интерес към публичното предлагането на компанията.

    гр. София, 17.11.2022 г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение


      Скоти,
      ако искаш, изпрати ми телефонния ти номер в лично съобщение.

      Обещавам ти, че някой ден, когато портфейла ти светне тъмно червено, ще ти се обадя по телефона, да те успокоя
      Мяуууу колко мило!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Звънни да ти обясня кои трябва да ти станат любими...син карс определено не е сред тях!

        Скоти,
        ако искаш, изпрати ми телефонния ти номер в лично съобщение.

        Обещавам ти, че някой ден, когато портфейла ти светне тъмно червено, ще ти се обадя по телефона, да те успокоя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

          Нищо лично!
          Просто... второто интервю на нов Мажо ми подразни лявото мозъчно полукълбо...

          Ще взема да поизчезна за няколко месеца от форума, докато позбравите че съм ви бръмчала в темите на любимите дружества и ми простите

          Много здраве и успех на всички!!!
          Звънни да ти обясня кои трябва да ти станат любими...син карс определено не е сред тях!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
            Може би както ти не си падаш по ИМП, така и аз тук да имам нЕкои виждания.
            Успех на всички инвестирали!
            Нищо лично!
            Просто... второто интервю на нов Мажо ми подразни лявото мозъчно полукълбо...

            Ще взема да поизчезна за няколко месеца от форума, докато позбравите че съм ви бръмчала в темите на любимите дружества и ми простите

            Много здраве и успех на всички!!!

            Коментар


            • Sunny, към момента гроздето ми изглежда много кисело. Вътрешно усещане, но и свързано с текущото икономическо състояние.
              Да, може много да се изкара, при отлично развитие на нещата - не оспорвам. Възможно е тук да се кача пак и на доста по-висока цена.

              Може би както ти не си падаш по ИМП, така и аз тук да имам нЕкои виждания.
              Успех на всички инвестирали!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Инека пързалката започне .... сега
                Ивкооооо,
                пързалката беше на 2,47, преди повече от година.

                Беше отдавна, но някои още ги боли...

                Сега има хомологация, произведени и продадени електромобили, производствена линия за батерии, клиенти, и множество подписани споразумения и договори...

                Моята чаша е наполовина пълна.
                Наздраве!!!
                Last edited by sunny; 04.11.2022, 13:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                  Не мисля че в случая толкова зависи от консултанта. Просто няма доверие в компанията. Отчетът не показва развитие. Освен това на мен ми прави много лошо впечатление разни счетоводни врътки, като това да оценяваш дъщерното си дружество на 18 млн.лв, а то да има капитал от 5 хил.лв и почти никакви активи. И всичко това се прави, за да вземеш пари от пазара, докато мажоритаря си запазва дела с раздуване на оценки. Мисля че е време пазара да отрезвее. Бийм е хубаво нещо, но не трябва да се превръща във финансова пирамида.
                  Аз пък не мога да разбера, защо гледате отчети на стартъп. Те нещата се случват сега и ще се случат в бъдеще. Тук най- важното е да имаш добър финансов консултант, който да ти докара рисков капитал. За целта трябва да имаш идея и бизнес план. Синкарс имат и двете. Другата седмица отивам на място, за да видя колите и ако ми харесат, ще изкупя всичко.

                  Коментар


                  • Инека пързалката започне .... сега

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                      Дааа, явно г-н Даскалов не може да случи с финансов консултант. За първи път видях някой да набира капитал по телевизията и по фейсбук. Явно ще трябва да се ходи до Русе, както съветваше Скоти.
                      Не мисля че в случая толкова зависи от консултанта. Просто няма доверие в компанията. Отчетът не показва развитие. Освен това на мен ми прави много лошо впечатление разни счетоводни врътки, като това да оценяваш дъщерното си дружество на 18 млн.лв, а то да има капитал от 5 хил.лв и почти никакви активи. И всичко това се прави, за да вземеш пари от пазара, докато мажоритаря си запазва дела с раздуване на оценки. Мисля че е време пазара да отрезвее. Бийм е хубаво нещо, но не трябва да се превръща във финансова пирамида.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                        Дааа, явно г-н Даскалов не може да случи с финансов консултант. За първи път видях някой да набира капитал по телевизията и по фейсбук. Явно ще трябва да се ходи до Русе, както съветваше Скоти.
                        Капитал по телевизията преди четири години набираше и Градус, а по отдавна мисля, че имаше и други..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                          Тия права гарантират минималната граница на увеличението, Целта да минат и преди дни вероятно беше да се успокои пазара, който почти вече беше отписал увеличението и акцията, и да се увлече каквото може. Цената на акцията вдигнаха, но "цаца" почти не хванаха.
                          Приложиха трикове с приказки за листване в чужбина, засичах и реклами на увеличението във Фейсбук (с предимно хейтърски коментари разбира се), "поработиха" и върху пазара, но резултати от увеличения явно ще има след резултати в баланса.
                          Дааа, явно г-н Даскалов не може да случи с финансов консултант. За първи път видях някой да набира капитал по телевизията и по фейсбук. Явно ще трябва да се ходи до Русе, както съветваше Скоти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                            Тия права гарантират минималната граница на увеличението, Целта да минат и преди дни вероятно беше да се успокои пазара, който почти вече беше отписал увеличението и акцията, и да се увлече каквото може. Цената на акцията вдигнаха, но "цаца" почти не хванаха.
                            Приложиха трикове с приказки за листване в чужбина, засичах и реклами на увеличението във Фейсбук (с предимно хейтърски коментари разбира се), "поработиха" и върху пазара, но резултати от увеличения явно ще има след резултати в баланса.
                            И на реклами в праймтайма заложиха.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                              Ако статията в Инвестор е вярна, то четирите милиона права от преди няколко дни, са се появили на аукциони днес и пак са били купени. Някой може ли да обясни, що за врътки са това?
                              Тия права гарантират минималната граница на увеличението, Целта да минат и преди дни вероятно беше да се успокои пазара, който почти вече беше отписал увеличението и акцията, и да се увлече каквото може. Цената на акцията вдигнаха, но "цаца" почти не хванаха.
                              Приложиха трикове с приказки за листване в чужбина, засичах и реклами на увеличението във Фейсбук (с предимно хейтърски коментари разбира се), "поработиха" и върху пазара, но резултати от увеличения явно ще има след резултати в баланса.

                              Коментар


                              • Ако статията в Инвестор е вярна, то четирите милиона права от преди няколко дни, са се появили на аукциони днес и пак са били купени. Някой може ли да обясни, що за врътки са това?

                                Коментар

                                Working...
                                X