IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук безумните сделки продължават. Купете си права утре и участвайте в увеличението на капитала. Хем ще спестите пари, хем ще помогнете на компанията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

      Бре !?!

      Новина в Bloomberg ....

      Докато всички чакаме и сме заложили на еднорог в небето, да нe се озовем с еднорог по пътищата ?
      Изглежда по-вероятно да излети дрона ама нищо не се знае еднорога може да излезе от друго Бг дружество в случая Син Карс.

      Коментар


      • Аман от пишман инвеститори!. Като купуваш 300 права по 0,003 лв.си на минус 2,10 лв. По -добре купи 1000, ще си на нула.

        Коментар


        • Днес е последната възможност за търговия с правата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

            „СИН КАРС Индъстри“ АД споделя намерението си да потърси възможности за следващо увеличаване на капитала си с емисия акции на Холандския борсов пазар. Това ще се планира с цел осигуряване на допълнителен тласък на производството на електрическите превозни средства L CITY. Увеличението на капитала от провеждащата се в момента процедура ще помогне на компанията да се справи с поръчките за електромобили за следващата година, както и да увеличи капацитета на производствената си база в Русе. Целта на компанията е да постигне устойчиви и успешни продажби на електромобилите през 2023г., след което да мултиплицира и разшири производството с изграждането на нова фабрика в Румъния и в непосредствена близост до Русе.
            Построяването на фабрика в Румъния e съществена инвестиция и нейното финализиране до последния етап на изграждането ще изисква набиране на съществен допълнителен капитал, за който компанията ще потърси ресурс чрез листване в Амстердам в края на 2024г.
            Във връзка с информацията по-горе искаме да отбележим, че излязлата публикация за СИН КАРС в сайта на Bloomberg Europe Edition е изцяло по тяхна инициатива и СИН КАРС не беше информиран предварително за датата, на която статията ще бъде публикувана.
            Миналата седмица на посещение в „Центъра за проучване и разработки“ на СИН КАРС в Русе бяха г-н Димитру Беану - председател на Окръжния Съвет на Гюргево, г-н Адриан Ангелеску - кмет на Гюргево и проф. арх. д-р Тибериу Флореску – председател на румънския регистър на урбанистите. Двете страни подписаха рамково споразумение за следващия етап от процедурата по изграждане на производствената фабрика в Гюргево (до завършване на проектирането и получаване на разрешение за строеж), с което бяха определени датите и сроковете за проектиране на производствената площадка. На срещата бяха уточнени и други детайли по наемането на необходимата за строителството земя.
            https://www.bloomberg.com/news/artic...thin-two-years
            Бре !?!

            Новина в Bloomberg ....

            Докато всички чакаме и сме заложили на еднорог в небето, да нe се озовем с еднорог по пътищата ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
              Звучи ми като отчаян пиар с цел да накара инвеститорите да развържат кесията сега. Аз обаче нямам толкова дълъг хоризонт

              Коментар


              • „СИН КАРС Индъстри“ АД споделя намерението си да потърси възможности за следващо увеличаване на капитала си с емисия акции на Холандския борсов пазар. Това ще се планира с цел осигуряване на допълнителен тласък на производството на електрическите превозни средства L CITY. Увеличението на капитала от провеждащата се в момента процедура ще помогне на компанията да се справи с поръчките за електромобили за следващата година, както и да увеличи капацитета на производствената си база в Русе. Целта на компанията е да постигне устойчиви и успешни продажби на електромобилите през 2023г., след което да мултиплицира и разшири производството с изграждането на нова фабрика в Румъния и в непосредствена близост до Русе.
                Построяването на фабрика в Румъния e съществена инвестиция и нейното финализиране до последния етап на изграждането ще изисква набиране на съществен допълнителен капитал, за който компанията ще потърси ресурс чрез листване в Амстердам в края на 2024г.
                Във връзка с информацията по-горе искаме да отбележим, че излязлата публикация за СИН КАРС в сайта на Bloomberg Europe Edition е изцяло по тяхна инициатива и СИН КАРС не беше информиран предварително за датата, на която статията ще бъде публикувана.
                Миналата седмица на посещение в „Центъра за проучване и разработки“ на СИН КАРС в Русе бяха г-н Димитру Беану - председател на Окръжния Съвет на Гюргево, г-н Адриан Ангелеску - кмет на Гюргево и проф. арх. д-р Тибериу Флореску – председател на румънския регистър на урбанистите. Двете страни подписаха рамково споразумение за следващия етап от процедурата по изграждане на производствената фабрика в Гюргево (до завършване на проектирането и получаване на разрешение за строеж), с което бяха определени датите и сроковете за проектиране на производствената площадка. На срещата бяха уточнени и други детайли по наемането на необходимата за строителството земя.
                Sin Cars Industry AD, a Bulgarian maker of racing cars, may sell shares in Amsterdam in two years to bolster a push into electric vehicles as it deals with rising restrictions on traditional motor sports.

                Коментар


                • Другата добра новина от днес, която чудно защо не се коментира, е , че премина дългоочакваният пакет от 3 900 000 права!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                    https://sincars.co.uk/bg/sin-cars-an...urgiu-romania/
                    А ето това ми хареса. Кметът идва на крака при нас.
                    Дали е. Подал молба за членство в румънското ГЕРБ......
                    стори ми се че тази вечер видях реклама на син карс по телевизора или се бъркам?

                    Коментар


                    • https://sincars.co.uk/bg/sin-cars-an...urgiu-romania/
                      А ето това ми хареса. Кметът идва на крака при нас.
                      Last edited by dimi71; 20.10.2022, 21:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                        Дими,

                        вероятно филмите са ти помогнали да си вдигнеш емоциалната интелигентност

                        Не разбирам защо мислиш, че е икономически безсмислено Мажо да участва в увеличението? Мажо е физическо лице, различно от юридическото лице Син Карс. Ако се запишат всички нови акции, и Мажо не участва в това увеличение, неговият дял ще падне до 52 - 53%. Което не е добър сигнал за феновете...

                        Мажо е инженер, и сигурно не е много в час с капиталовите пазари. Едва ли предполага за терзанията на дребосъците



                        Добре, но колко акции можеш да купиш на 1.00. Колко е предлагането? 10 - 20 - 30 к акции? Ако искаш повече, търсиш права...

                        Каквото и да стане... не се впрягай! Предполагам, че не си сингъл, и си имаш вярно другарче... Гледайте филма, и се наслаждавайте на превратностите на Съдбата. В интересни времена живеем

                        Успех
                        На мен ми трябваха още 10 000 акции и днес си ги набавих.
                        А иначе логиката е тази: на Син им трябват 15 милки за да осъществят мечтата НИ. Сметките и касата са празни. Нормално за стартъп. Вариант едно-банков заем, не са се спрели на него. Вариант две- раздяла с част от собствеността. Даскалов притежава около 18 мил. акции и при августовските цени, трябва да продаде всичко. Значи увеличение на капитала, с което се търси партньор или поне голям инвеститор но мажо трябва да запази поне 51%, нормално е. И О, чудеса! При текущи цени на акция от 0.85 лв., се предлагат нови 13 милки на цена от 1,14, при което мажо запазва 54%. Логично е той да не участва, защото финансира проекта от самото начало и едва ли е натрупал милиони.

                        Коментар


                        • Някой е купил днес 3 900 000 права. Това са 2 600 000 акции. Мисля че това дава отговор на някои въпроси.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                            Мило съни.... при цялото ми уважение че си Дама незнайно егн... много обичам с факти... слагай си нежните очилца и чети какво съм писал... моля по акоратно... видимо си протеже на шефа или работиш Из някой посредник... та посочи къде съм нито съм писал за наживо участие нито за праг нито ме интересува кой ще го записва... писах пет пъти колко е голям големият... и да с мажо говорих в тек парка.. искаше увеличение на 100 мил оценка с тикет 10 мил евро чужд фонд... като гледам нито едното нито другото са факт...та тези 14% ръст за две години не са моита игра...аз гоня върхове 2914 м... щом чужденците не го оценяват защо аз да му доверявам парите си след две години....а и записалите акционери на ай Пи о то с 200 души акция не се прави за да стане акция търговия пазар трябват 1000 човека Мин за да има няква ликвидност...
                            и последно че ме уморихте вече... оказах се кръчмар и дискотека Джия.... бохем- може, но по онова време си бях просто талант дете на Плама Плевен... успех
                            Скоти,

                            тези неща, дето са видими за теб, не са истина за мен

                            Не работя и никога, по никакъв начин не съм работила за инвестиционен посредник. Не съм протеже на никакъв Шеф, но пък за сметка на това съм се сдобила с много свободи, които Протежетата ги нямат - свобода на мисълта, на словото, на действията, на бездействията, да се съобразяват с мен, и т.н.

                            И защото знам цената на тези свободи, затова много ценя гения, таланта, ума, смелостта, предприемачеството... Възхищавам се на такива хора, не ги хейтя безпричинно... Съдя за тях по делата и успехите им, а не по чара и щедростта им...

                            А сега си сложих нежните очилца, прочетох вниматено какво си ми написал, и установих, че... ти не си прочел достатъчно внимателно аз какво съм ти написала преди това...
                            (Написала съм някакви неща на Димито, пък ти си помислил, че са за теб... и си ми отговорил...)

                            Стига толкова, Скоти!
                            Хайде, със здраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                              Добра вечер, Съни!
                              1997 г.бях на квартира и под мен имаше Александра видео. За една година изгледах цялата им филмотека. Не се бях замислял, че всъщност се е отразило на възприятието ми на случващото се около мен.
                              На въпросите. Мажо не трябва да участва в увеличението, защото е икономически безсмислено.
                              Очаквах, както в Алтерко, първия ден стратегическият инвеститор да купи правата от Мажо, защото само той притежава достатъчно количество права. Така щяха да дадат спокойствие на нас, дребните и да си запишем акциите. Сега е мътна и кървава.
                              И явно не си следила постовете ми, аз съм и ще остана акционер тук. Явно ценя направеното от г-н Даскалов.
                              Дими,

                              вероятно филмите са ти помогнали да си вдигнеш емоциалната интелигентност

                              Не разбирам защо мислиш, че е икономически безсмислено Мажо да участва в увеличението? Мажо е физическо лице, различно от юридическото лице Син Карс. Ако се запишат всички нови акции, и Мажо не участва в това увеличение, неговият дял ще падне до 52 - 53%. Което не е добър сигнал за феновете...

                              Мажо е инженер, и сигурно не е много в час с капиталовите пазари. Едва ли предполага за терзанията на дребосъците

                              Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                              И да добавя. Как да запиша нови акции на 1,14, като мога да си ги купя на 1,00? Някой не си върши работата както трябва.
                              Добре, но колко акции можеш да купиш на 1.00. Колко е предлагането? 10 - 20 - 30 к акции? Ако искаш повече, търсиш права...

                              Каквото и да стане... не се впрягай! Предполагам, че не си сингъл, и си имаш вярно другарче... Гледайте филма, и се наслаждавайте на превратностите на Съдбата. В интересни времена живеем

                              Успех

                              Коментар


                              • И да добавя. Как да запиша нови акции на 1,14, като мога да си ги купя на 1,00? Някой не си върши работата както трябва.

                                Коментар

                                Working...
                                X