IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Ми ей го от днес в статия четем, че първата компания в новия сегмент се търгувала с 80% нагоре. Маню си направи реклама, ама компанията няма служители, няма ден на печалба - пръсна вече 2млн инвеститорска пара и набра нов 1млн за да пръсне и него - та кел файда

    Те така и с тия, на един пишман-картингаджия пари да давате - насреща резултати нещо - дръжки
    Уникално аз обичам картинг какво му е лошото?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение

      Навярно има хляб в новите листвания, гледам просто да съм позитивен.

      има доста акциЙ с добър потенциал на нашата борса.

      Много има да се учат нашите мениджъри как сладко да лъготят и омайват тълпите, нали!
      Ми ей го от днес в статия четем, че първата компания в новия сегмент се търгувала с 80% нагоре. Маню си направи реклама, ама компанията няма служители, няма ден на печалба - пръсна вече 2млн инвеститорска пара и набра нов 1млн за да пръсне и него - та кел файда

      Те така и с тия, на един пишман-картингаджия пари да давате - насреща резултати нещо - дръжки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Нерде тесла, нерде ТНТМто в Русе Айде и забелата се довлече, насам балъци, шаранииии
        Навярно има хляб в новите листвания, гледам просто да съм позитивен.

        има доста акциЙ с добър потенциал на нашата борса.

        Много има да се учат нашите мениджъри как сладко да лъготят и омайват тълпите, нали!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение
          не възнамерявам да участвам тук, но вижте колко трилиона вече е Теслата
          Нерде тесла, нерде ТНТМто в Русе Айде и забелата се довлече, насам балъци, шаранииии

          Коментар


          • не възнамерявам да участвам тук, но вижте колко трилиона вече е Теслата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              01.06
              IPO-то на СИН КАРС Индъстри ще се състои на 1 юни 2021 г. Поръчки се приемат вече в ЕЛАНА Трейдинг от 26 май.
              Всички документи и всякаква информация по IPO-то можете да намерите тук
              https://www.elana.net/bg/trading/ipo-sin-cars-2021.html

              Коментар


              • Онлайн среща със собственика на СИН КАРС Индъстри Росен Даскалов – 27 май 2021 г.
                ELANA BG Trader - платформа за електронна търговия на Българска фондова борса, с която търгувате в реално време с всички финансови инструменти на БФБ-София

                Коментар


                • Съобщение относно публично предлагане на акции на „СИН КАРС ИНДЪСТРИ“ АД

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Кога смятат да стартират предлагането..Има ли вече уточнени дати..
                    01.06

                    Коментар


                    • Кога смятат да стартират предлагането..Има ли вече уточнени дати..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Иди си купи тогава, после ела да поревеш - аз ще ти припомня колко си бил лековерен На БФБ мача е игран много пъти, а новия сегмент е специално създаден за безнадеждни компании с нулев шанс за успех - никой след бърз анализ не би дал пукната стинка за тях.
                        Неслучайно, за бързата работа казват, че е срам за майстора или два пъти работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                          Като цяло на Българската Фондова борса няма фирма, която да не е пълен скам.
                          Е ти се изказа. Гений.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            redcretin, понеже има такива които лъжат и ти веднага записваш всички в тяхното множество. Не е възможно всички да лъжат, както не е възможно никой да не успее. Все някой успява без да лъже и става изключение от множеството, пък и мисля че тази фирма може за успее и без този капитал който ще набере. Може да е решил да листва на борсата в България защото да се появи и някой който не лъже.
                            Публичните компании знаеш банките ги оценяват според оценката на борсата и това им влияе дали да ги кредитират.
                            Иди си купи тогава, после ела да поревеш - аз ще ти припомня колко си бил лековерен На БФБ мача е игран много пъти, а новия сегмент е специално създаден за безнадеждни компании с нулев шанс за успех - никой след бърз анализ не би дал пукната стинка за тях.

                            Коментар


                            • redcretin, понеже има такива които лъжат и ти веднага записваш всички в тяхното множество. Не е възможно всички да лъжат, както не е възможно никой да не успее. Все някой успява без да лъже и става изключение от множеството, пък и мисля че тази фирма може за успее и без този капитал който ще набере. Може да е решил да листва на борсата в България защото да се появи и някой който не лъже.
                              Публичните компании знаеш банките ги оценяват според оценката на борсата и това им влияе дали да ги кредитират.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Интересни неща разазва Р. Даскалов за компанията. Мисля, че човека е направил доста ...дали като инвестиция ще е добро е съвсем друга тама.
                                https://youtu.be/52awxcp-tbI

                                Коментар

                                Working...
                                X