IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна-плод АД (4V5 / VPLOD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • KAkvo stava tuka,ne6to umria naposledak.:-(

    Коментар


    • тая поща много се разхлабва маи ще вкиснат на пролет

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham
        Кажете що ни нагази мечката?
        За здраве

        Коментар


        • Чудя се защо тези 3м са в брой , а не по депозити например.
          Дали INSIDER-A не е прав.
          Имам акции.....

          Коментар


          • pana, тва си изглежда интересно, Да взема и аз ли да се присламча по-отдоле се чуда, може може, те инак тея мечки поне неква работа да свършат, чак до Варна са отишли, дано не са били път напразно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от banker
              Е, определено има по-атрактивни (по-спекулативни) позиции към момента, където да се реализират бързи печалби. Като се налудуват там пак ще дойдат тук, но дали ще могат да си купят акцийки на тези промоционални нива?
              Аз си стискам плодчетата и през ум не ми минава идеята да продавам
              а аз си събирам лека полека, бърза работа нямам

              Коментар


              • Е, определено има по-атрактивни (по-спекулативни) позиции към момента, където да се реализират бързи печалби. Като се налудуват там пак ще дойдат тук, но дали ще могат да си купят акцийки на тези промоционални нива?
                Аз си стискам плодчетата и през ум не ми минава идеята да продавам

                Коментар


                • А де..и аз се чудя..чуден отчет и то не само тази година ами и предходните 2..Всичките показатели се подобряват.

                  Изключение прави единствено ROE за последната година, то се понижава. Но при П/Е около 11 си мисля, че компанията си е супер.

                  А и с тези повишаващи се наеми..не е като да няма перспективи..

                  Коментар


                  • Кажете що ни нагази мечката?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Може пък да са на път към джобовете на акционерите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Свети Петър
                        Натрупани резерви и неразпределена печалба..........и почти 3 милн. лв. в кеш.....на вас на какво ви намирисва
                        На мен ми намирисва, че тези 3 мил. лева в кеш са кой знае къде, но не и в касата на дружеството ;-)
                        МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                        Коментар


                        • Попаднах на нещо много интересно - Стратегията за развитие на Област Варна 2005 - 2015 г. (http://www.isa-varna.com/docs/Varna_...4113b80f8f22e3)

                          И там е записано:
                          "Във Варненска област работят като тържища: тържището, разположено на площадката на “Варна Плод” АД, 16 микрорайон, район Младост ...

                          Нуждите на пазарната база в областта са свързани с:подобряване на базовата инфраструктура на пазарите и дистрибуцията, включително достигане на качествените хигиенни стандарти на Европейския съюз чрез привличане на нови инвестиции, включително чуждестранни, създаване на модерна структура за маркетингова реализация на потребителски стоки, изграждане на ефективна пазарна организация на базата на пазарноориентирано производство, модернизиране на съществуващото стоково тържище на територията на “Варна Плод”"

                          Коментар


                          • Sales margin е нещото което най-много ми харесва. Тази година е 63.02%, като чисто за Q4 е 65.94%
                            Печалбата от над 24 лв. на акция и P/Е от 12.50. Мажоритарният собственик е доста добре доказал се на пазара , единствения минус на дружеството си е скромния мащаб. Според мен текущите нива са добри както от гледна точка на печалбите, които реализират, така и от гледна точка на активите които притежават (надявам се да ги преоценят, че да добием по-реална представа за дружеството).

                            Но времето ще покаже!

                            Поздрави на всички акционери!

                            Коментар


                            • намирисва приятно на сухо на каймета ох кеф да взема да отворя една зелка за свинското лека ви работа на всички плодосъдаржатели

                              Коментар


                              • Натрупани резерви и неразпределена печалба..........и почти 3 милн. лв. в кеш.....на вас на какво ви намирисва
                                ~МЕЧО~

                                Коментар

                                Working...
                                X