IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна-плод АД (4V5 / VPLOD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще се наложи увеличение на капитала при тези натрупани печалби и резерви...

    Коментар


    • Евала Варна, евала плоде Съвсем според очакванията и аз съм си много доволен. Златни ще са тия акции лятото
      Без препоръки за каквото и да е отново.
      ~МЕЧО~

      Коментар


      • Ами железни са си, няма изненади

        Коментар


        • Близо 25 лв. на акция ...

          Коментар


          • после на двойно ще купуват та парите не са техни зор нямат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от го4ето
              Увеличаване на капитала със собствени средства??!!
              Май пощенска не мислят така.....

              Коментар


              • Увеличаване на капитала със собствени средства??!!

                Коментар


                • Мъгла!

                  Коментар


                  • Очакванията ми са за 400 лв без и 500 лв(или равностойността им) при сплит.Може би още наесен. Ще се радвам да чуя и другите мнения на акционери.
                    Както вече споменах, притежевам от акциите на дружеството и това в никакъв случай не е препоръка за покупка или продажба. Всеки да си преценява.
                    Успешна и доходоносна!
                    ~МЕЧО~

                    Коментар


                    • благодарим ти свети петре за хубавите пожелания от твоята уста в божите уши виж дядо господ да уреди нещо кеш ако е рекал успех на всички борсови труженици през новата 2007 година

                      Коментар


                      • Ех, най- накрая пробиха промоционалните бройки на 290 лв. Айде да си чакаме отчетчето и да потегляме нагоре, че много време се застояхме под 300 лв. А живот и здраве от ТИМ може и със сплитче да ни възнаградят на лято
                        Притежавам акции на дружеството!
                        Успешна и доходоносна!
                        ~МЕЧО~

                        Коментар


                        • СПОРЕД МЕН ПРОБВА НОВА ФУНКЦИНАЛНОСТ,КОЯТО ДА ПОЗВОЛЯВА ДА СЕ ПОСТВА В НЯКОЛКО ТЕМИ
                          "НИКОГА НЕ ПРЕНЕБРЕГВАЙ ИНТУИЦИЯТА СИ. НО И НЕ МИСЛИ, ЧЕ САМО ТЯ СТИГА."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                            Някой би ли ми казал каква е последната цена. И каква е тенденцията - към повишение или към спад?
                            Благодаря предварително.
                            Абе Петре, ти във всички теми ли си задал този тъп въпрос. И на последния кретен би трябвало да му е ясно, че винаги има две мнения относно тенденциите. Иначе нямаше да има нито една сделка на борсата. Взе почети малко това онова от раздела Обучение преди да засипваш форума с разни смешни въпроси.

                            Коментар


                            • "мизерното тьржище" прави по 50лв печалба на година.абсурд еда остане този мизерен капитал от 53000 акции.Има много неразпределена печалба-над 2000 000 лв.Затова може да се очаква увеличение на капитала за сметка на печалбата.Примерно 1 кьм 70.А знаете как се отрази това на ГАЗТА-а там сьотношението беше 1 кьм 13.От друга страна напьлно реално е мажоритаря да получи пари от еврофондове за построяването на ново модерно тьржище.Нека всеки сам да прецени какьв е потенциала на дружеството за развитие и до какви нива могат да достигнат акциите.Още повече свободните такива са само около 5-8 процента .Успех на всички.

                              Коментар


                              • Някой би ли ми казал каква е последната цена. И каква е тенденцията - към повишение или към спад?
                                Благодаря предварително.

                                Коментар

                                Working...
                                X