IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И при мене това е пръчката за годината . Малко пообърках преди кой отчет трябваше да се пълни

    Ако де заложих ги и може и накрая да не е толкова зле

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BankOfLame
      Специален поздрав за Костюмара и всички други герои, които продадоха на 12.5-12.60

      http://youtube.com/watch?v=TJN3PGqDRNg
      Излязох на 12,65. Влязох основно в Химимпорт на 14.30 /с права, които вече продадох /, малко Стара планина холдинг на 7,65 заради перфектното управление, ГАГБТ на 77 заради очаквания от мен добър отчет за 9 м, КАО на 15,65 заради очаквания Софикс /продадох ги 16,38 /, малко ОТКЗ на 82 пак заради очаквания Софикс . Мъчих се да купя БАКБ, но не ми пуснаха . Реално съм към 1% при цена 13 лв, но горе долу толкова са ми комисионните, просто смених позициите в портфейла си.
      Това, че нямам акции тук, не значи че не следя позицията и за бъдеще не бих купувал при добри новини и на по-високи нива от тези. Просто ме издразниха с добрия отчет преди увеличението и се почувствах прецакан с този слаб отчет след увеличението. Това отношение към миноритарите не ми харесва. И друг път съм го казвал - акцията е супер, за разлика от управлението. Все едно да имаш едно прекрасно жилище, някъде в Столипиново да речем. Май предпочитам скапана северна боксониера в топ център. За това и купих Химмипорт. Ще стискам там пък да видим. Успех на всички останали в позицията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stiff_bg
        Първоначално изпратено от Novaka_Bull
        Първи индикации - май ще ставаме модерни - добре че не продадох всичко
        А защо го разпродадоха така в края на сесията?
        Става въпрос за крос на 202. Всички останали сделки са пренебрежимо малки за да се анализират.
        --

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
          Първи индикации - май ще ставаме модерни - добре че не продадох всичко
          А защо го разпродадоха така в края на сесията?

          Коментар


          • Първи индикации - май ще ставаме модерни - добре че не продадох всичко

            Коментар


            • Само че излизайки на 12.50 - 12.60, преди 2 седмици, не знаеш къде е влязъл (костюмара) ?

              Коментар


              • Специален поздрав за Костюмара и всички други герои, които продадоха на 12.5-12.60

                http://youtube.com/watch?v=TJN3PGqDRNg
                --

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vhk
                  Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                  И аз излязох днес от Синергона. За първи път от 1г и 10м нямам Синергон в портфейла си. Не, че не ми харесва акцията, ама отчета си е лош. Виждам възможности в други позиции. .
                  Костюмар ! По добре късно отколкото никога .И другия път като ти говоря да ме слушаш.
                  Opa vhk na liniq mai pak shte se pravqt udarcheta haresa mu na choveka.
                  www.targ.bg

                  Коментар


                  • и аз имах такива подозрения мерси

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от R.I.P.
                      Първоначално изпратено от BWNNR
                      разбирам но примерно ако някой си е купил на по високи нива означава ли че трябва да продава на загуба точно сега
                      Сега се продава ТОДОРОФ, а не СИНЕРГОН


                      сега се пълни синергон
                      не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • мерси

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BWNNR
                          разбирам но примерно ако някой си е купил на по високи нива означава ли че трябва да продава на загуба точно сега
                          Сега се продава ТОДОРОФ, а не СИНЕРГОН

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vhk
                            Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                            И аз излязох днес от Синергона. За първи път от 1г и 10м нямам Синергон в портфейла си. Не, че не ми харесва акцията, ама отчета си е лош. Виждам възможности в други позиции. .
                            Костюмар ! По добре късно отколкото никога .И другия път като ти говоря да ме слушаш.
                            Ако беше писъл в темата по-рано нямаше да продам. Ти говореше за продаване още на 9,80-10,00. Просто очаквам застой по позицията, а има две позиции в които искам да допълня. В момента това са ГАГБТ , БАКБ, ВПЛОД. Там очаквам раздвижване около отчетите. Иначе Синергона няма на къде да връща. не се притеснявам от загуби тук. По-скоро от пропуснати ползи. Определено следя позицията и пак ще се върна тук.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                              И аз излязох днес от Синергона. За първи път от 1г и 10м нямам Синергон в портфейла си. Не, че не ми харесва акцията, ама отчета си е лош. Виждам възможности в други позиции. .
                              Костюмар ! По добре късно отколкото никога .И другия път като ти говоря да ме слушаш.

                              Коментар


                              • разбирам но примерно ако някой си е купил на по високи нива означава ли че трябва да продава на загуба точно сега

                                Коментар

                                Working...
                                X