IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • BankOfLame и аз и други колеги по- долу изложиха доводите за да продават, не виждам за какви емоции говориш. А ИП-тата, които купуваха днес можеха да го правят на същите нива последните 10-15 дена, но сега просто тези нива имат нужда от подкрепа. Успех.

    Коментар


    • да за съжаление

      Коментар


      • А според мен се крепи цената.
        Не се бъзи-кай !!!

        Коментар


        • в очакване сме на развитие

          Коментар


          • Интеркапитал Маркетс инвестира половин милион, Карол купуваше плавно през целия ден. Жалко за колегите които продадоха поддали се на емоции.
            --

            Коментар


            • на какво се дължи сериозният support според вас?

              Коментар


              • Здравейте
                имам едно въпросче какво пратят карол с тоя синергон ?
                мерси

                Коментар


                • И аз излязох днес от Синергона. За първи път от 1г и 10м нямам Синергон в портфейла си. Не, че не ми харесва акцията, ама отчета си е лош. Виждам възможности в други позиции. Няма смисъл да си държа вързани парите тук. Всъщност лошия отчет вече е калкулиран според мен в цената и не очаквам съществени сътресения. По - скоро плавно поевтиняване към 12.30. Но и не очаквам сериозен ръст., макар че фундамент бол. Явно предния отчет за Q1 изяде печалбата на Q2, за да бъде лъснат холдинга за да е успешно увеличението. Ще трябва да чакаме новината за следващото увеличение, за да изкара бат Б печалба. Ама на мен не ми се чака. Старата любов ръжда не хваща, пак ще се върна Успех на търпеливите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marcy
                    Пуснах едно допитване в темата за TOPL но да го напиша и тук белким някой от Синергон го види и отговори:

                    Разглеждах отчетите и на двете в раздел дълготраини материални активи въпросната земя в гр.София, ж.к.”Младост-1А”, бул.”Ал.Малинов”
                    В TOPL е 11 469 хил.лв
                    В PETHL e 22 594 хил.лв
                    Два отделни парцела - мисля, че бяха един до друг. И аз като теб се чудих какво е това. Беше преди два месеца - тогава някой ми каза и показа, че са два отделни парцела. Има го назад в тази или другата тема за TOPL.
                    Аз приключих с PETHL вчера. Има и по-бързи влакове
                    Не е препоръка за пътуване

                    Коментар


                    • Аз вярвам в светлото бъдеще на синергон
                      ако акцията падне на 5 кинта пак ще купувам
                      но това разбира се за съжаление няма да стане

                      споко всичко с времето си - имам акции толкова колкото да ги използвам за плацдарам когато отново настъпи часът на синергон, а според мен той ще е Q2 на 2008г. - не е препоръка

                      Коментар


                      • Тук според мен целта е натрупване на отрицателни новини, една след друга, за дълго време, и падане цената на акцията, от което да последва Доверие-2. Тоест всеки си играе неговата игра, накрая знаете и си спомняте от филма "История на Света" приказката за бедните, нали?!
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Мойте уважения ама тоз Бедо се излага тотално. Тъкмо отмина малко шума покрай младост-ката сделка (от която така и не разбрахме колко той сам е лапнал, ама нищо чудно Абритус да е прав) и хоп отчет-тъпня. Като му трябват кинти разправя колко много пари ще направим "заедно", разбери "аз ама с ваште парички", а после х.й на вилица. Аз утре продавам и последните ми 100 парчета и се махам поне да не ме е яд на мен. щото силно вярвам в поговорката не е луд тоз дет яде баницата...

                          Коментар


                          • Пуснах едно допитване в темата за TOPL но да го напиша и тук белким някой от Синергон го види и отговори:

                            Разглеждах отчетите и на двете в раздел дълготраини материални активи въпросната земя в гр.София, ж.к.”Младост-1А”, бул.”Ал.Малинов”
                            В TOPL е 11 469 хил.лв
                            В PETHL e 22 594 хил.лв
                            Възникват два въпроса:
                            1. Това два отделни парцела ли са ???
                            2. Уж PETHL я купи какво прави и в TOPL (част от нея) ???

                            Вероятности за парцелите:

                            1. един до други
                            2. един зад други
                            3. един върху други (сещайте се)


                            Слаб отчет но се очакваше затова и седим на едно място.
                            Не е препоръка знаете за какво.
                            Не се бъзи-кай !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Abritus
                              Първоначално изпратено от ПИЧ
                              Много мижаво увеличение на продажбите 4.3% спрямо миналото полугодие, спокойно са могли 15-20% да направят, а за печалбата да не говорим. След като икономиката върви напред. затова и аз селнах днес. Може би Бедо вече е на предела на своите възможности, като мениджмънт и потенциал за развитие, като корпоративна политика.
                              Много ми е любопитно каква е печалбата на Витошки имоти от сделките в Младост. Като нищо е няколко пъти по-голяма от на целия Синергон.
                              Лесно може да се сметне приблизително - примерно 1% от стойността на сделката е реалистично

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ
                                Много мижаво увеличение на продажбите 4.3% спрямо миналото полугодие, спокойно са могли 15-20% да направят, а за печалбата да не говорим. След като икономиката върви напред. затова и аз селнах днес. Може би Бедо вече е на предела на своите възможности, като мениджмънт и потенциал за развитие, като корпоративна политика.
                                Много ми е любопитно каква е печалбата на Витошки имоти от сделките в Младост. Като нищо е няколко пъти по-голяма от на целия Синергон.

                                Коментар

                                Working...
                                X