IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...

    Коментар


    • Един познат (с акции още от масовата приватизация в PETHL) ме пита имало ли е увеличение на капитала със соб.средства, от което да се полагат безплатни акции? Какъв е отговора ?

      Коментар


      • Така е работиха половината от парите макар,че успях да вляза в добри позиции с тях.Ама като си помисля колко още можеше да се спечели си е пропусната полза държенето на Синергона толкова време с такава доходност.Аз между другото го заложих точно за да не прибързам с продажбата му ))

        Коментар


        • Не се коси излишно, Камачо, във всяка кошница се случва по някое дървено яйце, а това, доколкото си спомням, беше и добре боядисано с едни интервюта от Бедо Доганян Нали си го репарирал, начи все пак част от парите са работили за тебе

          Първоначално изпратено от kamacho
          Ако не ми беше на репо Синергона да бях го разкарал и едва сега да мислех за влизане.Можех да вляза по-мощно в позиции които дадоха доходност в пъти.Както се казва:Пропуснати ползи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
            Това имах предвид пропуснатите ползи. Няма смисъл да си затварям основната част от капитала в позиция , която ще расте, при положение , че виждам други позиции, които ще растът повече .При тази инфлация всичко е нагоре . Въпроса е колко.
            Напълно си прав !!! Ако не ми беше на репо Синергона да бях го разкарал и едва сега да мислех за влизане.Можех да вляза по-мощно в позиции които дадоха доходност в пъти.Както се казва:Пропуснати ползи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
              Това имах предвид пропуснатите ползи. Няма смисъл да си затварям основната част от капитала в позиция , която ще расте, при положение , че виждам други позиции, които ще растът повече .При тази инфлация всичко е нагоре . Въпроса е колко.
              Напълно поткрепям, това е основния въпрос коя по-вече ?
              Не се бъзи-кай !!!

              Коментар


              • Това имах предвид пропуснатите ползи. Няма смисъл да си затварям основната част от капитала в позиция , която ще расте, при положение , че виждам други позиции, които ще растът повече .При тази инфлация всичко е нагоре . Въпроса е колко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                  Първоначално изпратено от BankOfLame
                  Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                  Първоначално изпратено от BankOfLame
                  Специален поздрав за Костюмара и всички други герои, които продадоха на 12.5-12.60

                  http://youtube.com/watch?v=TJN3PGqDRNg
                  Излязох на 12,65. Влязох основно в Химимпорт на 14.30 /с права, които вече продадох /, малко Стара планина холдинг на 7,65 заради перфектното управление, ГАГБТ на 77 заради очаквания от мен добър отчет за 9 м, КАО на 15,65 заради очаквания Софикс /продадох ги 16,38 /, малко ОТКЗ на 82 пак заради очаквания Софикс . Мъчих се да купя БАКБ, но не ми пуснаха . Реално съм към 1% при цена 13 лв, но горе долу толкова са ми комисионните, просто смених позициите в портфейла си.
                  Като гледам как си диверсифицирал си мисля че Синергон е бил доста сериозна част от портфейла. С тези покупки реално резултата към момента е Х. Съгласен съм за определението за CHIM, дружеството има какво да покаже!
                  Май машиниста на Химипорт сложи малко повечко гориво налокомотива, за разлика от този на Синергона.
                  Машинистът направо сложи ХИМични подобрители към горивото
                  Остава и Петрол Холдинг да пуснат безоловен
                  --

                  Коментар


                  • [quote="BankOfLame"]
                    Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                    Първоначално изпратено от BankOfLame
                    Специален поздрав за Костюмара и всички други герои, които продадоха на 12.5-12.60

                    http://youtube.com/watch?v=TJN3PGqDRNg
                    Излязох на 12,65. Влязох основно в Химимпорт на 14.30 /с права, които вече продадох /, малко Стара планина холдинг на 7,65 заради перфектното управление, ГАГБТ на 77 заради очаквания от мен добър отчет за 9 м, КАО на 15,65 заради очаквания Софикс /продадох ги 16,38 /, малко ОТКЗ на 82 пак заради очаквания Софикс . Мъчих се да купя БАКБ, но не ми пуснаха . Реално съм към 1% при цена 13 лв, но горе долу толкова са ми комисионните, просто смених позициите в портфейла си.
                    Като гледам как си диверсифицирал си мисля че Синергон е бил доста сериозна част от портфейла. С тези покупки реално резултата към момента е Х. Съгласен съм за определението за CHIM, дружеството има какво да покаже![/quote

                    Май машиниста на Химипорт сложи малко повечко гориво налокомотива, за разлика от този на Синергона.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stiff_bg
                      Първоначално изпратено от BGTR30
                      В БФБ-София АД е постъпила следната информация от Синергон Холдинг АД-София /PETHL/:
                      Синергон Холдинг АД-София стартира изплащането на дивиденти за 2006 година.
                      Изплащането на дивидента за периода от 15.09.2007год. - 15.12.2007год., ще се извърши както следва:
                      - За акционери с открити сметки при инвестиционен посредник - от съответния инвестиционен посредник;
                      - За всички останали акционери - в клоновете на Банка ДСК ЕАД в цялата страна.
                      Дивидентът се получава лично, срещу представяне на документ за самоличност /личен паспорт или лична карта/ или от упълномощено лице срещу представяне на документ за самоличност и изрично нотариално заверено пълномощно
                      Дивидентът за 2006 година след 15.12.2007 година ше се изплаща в офиса на Дружеството на адрес: гр.София, ул. „Стефан Караджа" №11, вх.Б, партер. Телефон за връзка +359 2 981 70 40, работно време всеки делничен ден от 9.00 - 16.30 часа.
                      Някой може ли да ми обясни какво става с невзетия дивидент?
                      Дивидентите от 2001 и 2002 могат ли да се вземат, ако не са взети?
                      Има давност 5 г

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BGTR30
                        В БФБ-София АД е постъпила следната информация от Синергон Холдинг АД-София /PETHL/:
                        Синергон Холдинг АД-София стартира изплащането на дивиденти за 2006 година.
                        Изплащането на дивидента за периода от 15.09.2007год. - 15.12.2007год., ще се извърши както следва:
                        - За акционери с открити сметки при инвестиционен посредник - от съответния инвестиционен посредник;
                        - За всички останали акционери - в клоновете на Банка ДСК ЕАД в цялата страна.
                        Дивидентът се получава лично, срещу представяне на документ за самоличност /личен паспорт или лична карта/ или от упълномощено лице срещу представяне на документ за самоличност и изрично нотариално заверено пълномощно
                        Дивидентът за 2006 година след 15.12.2007 година ше се изплаща в офиса на Дружеството на адрес: гр.София, ул. „Стефан Караджа" №11, вх.Б, партер. Телефон за връзка +359 2 981 70 40, работно време всеки делничен ден от 9.00 - 16.30 часа.
                        Някой може ли да ми обясни какво става с невзетия дивидент?
                        Дивидентите от 2001 и 2002 могат ли да се вземат, ако не са взети?

                        Коментар


                        • В БФБ-София АД е постъпила следната информация от Синергон Холдинг АД-София /PETHL/:
                          Синергон Холдинг АД-София стартира изплащането на дивиденти за 2006 година.
                          Изплащането на дивидента за периода от 15.09.2007год. - 15.12.2007год., ще се извърши както следва:
                          - За акционери с открити сметки при инвестиционен посредник - от съответния инвестиционен посредник;
                          - За всички останали акционери - в клоновете на Банка ДСК ЕАД в цялата страна.
                          Дивидентът се получава лично, срещу представяне на документ за самоличност /личен паспорт или лична карта/ или от упълномощено лице срещу представяне на документ за самоличност и изрично нотариално заверено пълномощно
                          Дивидентът за 2006 година след 15.12.2007 година ше се изплаща в офиса на Дружеството на адрес: гр.София, ул. „Стефан Караджа" №11, вх.Б, партер. Телефон за връзка +359 2 981 70 40, работно време всеки делничен ден от 9.00 - 16.30 часа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от franky4fingers
                            Ne moze da sravnqvate CHIM (seriozni hora) s PETHL (armenski cigani)!
                            Франки, стига де, много хора се разочаровахме от ластиците на Бедо, но както има едно предаване - такъв е живота.

                            времето на синергонката пак ще дойде и е непростимо ако не се следи изкъсо тая позиция

                            Коментар


                            • Ne moze da sravnqvate CHIM (seriozni hora) s PETHL (armenski cigani)!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                                Първоначално изпратено от BankOfLame
                                Специален поздрав за Костюмара и всички други герои, които продадоха на 12.5-12.60

                                http://youtube.com/watch?v=TJN3PGqDRNg
                                Излязох на 12,65. Влязох основно в Химимпорт на 14.30 /с права, които вече продадох /, малко Стара планина холдинг на 7,65 заради перфектното управление, ГАГБТ на 77 заради очаквания от мен добър отчет за 9 м, КАО на 15,65 заради очаквания Софикс /продадох ги 16,38 /, малко ОТКЗ на 82 пак заради очаквания Софикс . Мъчих се да купя БАКБ, но не ми пуснаха . Реално съм към 1% при цена 13 лв, но горе долу толкова са ми комисионните, просто смених позициите в портфейла си.
                                Като гледам как си диверсифицирал си мисля че Синергон е бил доста сериозна част от портфейла. С тези покупки реално резултата към момента е Х. Съгласен съм за определението за CHIM, дружеството има какво да покаже!
                                --

                                Коментар

                                Working...
                                X