IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от franky4fingers
    Трябва съвсем да не си в час за да излизаш от позиция при започваща трета вълна.
    Inache verno spored technical analyses si e buy signal.

    Ne e preporuka!
    Право думаш Franki.....я виж как 20-ка е кроснал 50-ка , пробив на предишен връх, че и обем има чат-пат

    Коментар


    • Трябва съвсем да не си в час за да излизаш от позиция при започваща трета вълна.
      Iunak, ne vsichko e pari da znaesh . . .

      I az gledam grafiki po cql den, ama specialno za pethl vinagi ste si imam edno na um.

      Inache verno spored technical analyses si e buy signal.

      Ne e preporuka!

      Коментар


      • Франки, много обичаме краткосрочните инвестиции /1 месец/ с 38% растеж ама къде ги я, вече не останаха Отношението (растеж в %)/(стандарт.отклонение) засега не ме интересува, а иначе Франки и на мене не ми допадат така наречените от теб "арменски номера"
        Vetre, za da e hubavo portfolioto trqbva da ima ot vsichko

        Sharp e pichaga da znaesh.

        Inache se namirat i takiva deto ti gi obichash verno sa malko ama ima . . . (az se sestam samo za edna deto napravi za 1 mesec 218% i posle za 20 dena padna s 23%) ei sq kato izleze Q3 q chakam pone 120% za meseca da mi dokara)

        Ne e preporuka!

        Коментар


        • Трябва съвсем да не си в час за да излизаш от позиция при започваща трета вълна.
          Всеки ход е грешен!

          Коментар


          • Франки, много обичаме краткосрочните инвестиции /1 месец/ с 38% растеж ама къде ги я, вече не останаха Отношението (растеж в %)/(стандарт.отклонение) засега не ме интересува, а иначе Франки и на мене не ми допадат така наречените от теб "арменски номера"

            Коментар


            • Франки, кажи некоя инвестиция бе човек, че се чудиме с големото куче как да го избегаме тоя арменец
              Kakva investiciq tursish Vetre? Riskova, bezriskova; kratkosrochna, dulgosrochna; V bgn, eur, usd?

              Pozdravi na teb i na kucheto!

              Коментар


              • Te pokazatelite sa hubavi, ama shefa e durvo. A TOPL-ivoto kak go nae.aha ne e istina. Az prodadoh i pethl i topl (napravih malko profit), no ne sa mi na surceto.

                Коментар


                • На тоз Пазар )) трудно ще намериш по-евтин холдинг от Арменския )
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • Франки, кажи некоя инвестиция бе човек, че се чудиме с големото куче как да го избегаме тоя арменец

                    Коментар


                    • Abe vie ne razbrahte li che armencite sa dolni hora?

                      PS

                      Ne vsichki armenci razbira se!

                      Коментар


                      • Re: Сенергон холдинг-увеличение капитала на П.Караминчев

                        Добре де, няма ли някой от Петър Караминчев/ Синергон Холдинг да излезе и да каже за какви цели ще се използват набраните средства от увеличението на капитала на PKAR ?

                        Коментар


                        • Сенергон холдинг-увеличение капитала на П.Караминчев

                          За PKAR - внимание-там има още неизяснени съдебни реституционни претенции за имотите на евреи

                          Коментар


                          • информацията наистина трябва да е вътрешна тук иначе няма голям смисъл да се купува само на очакване

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kissinger
                              Увеличение на капитала на П.Караминчев.Естествено, всичко става тихомълком - без много шум, без PR като при нормалните холдинзи...Без много инфо какво се случва там и какво ще се случва. Свинергон си е Свинергон
                              Голям лаф ( Свинергон ), много точно...
                              Не се бъзи-кай !!!

                              Коментар


                              • Увеличение на капитала на П.Караминчев.Естествено, всичко става тихомълком - без много шум, без PR като при нормалните холдинзи...Без много инфо какво се случва там и какво ще се случва. Свинергон си е Свинергон

                                Коментар

                                Working...
                                X