IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • интересна е причината за това

    Коментар


    • ...при това доста стабилно...
      на никого нищо не препоръчвам

      Коментар


      • май тук си вървим на горе

        Коментар


        • ако арменеца почне да лъска отчетите, (чуствително по готини от 2006г.) за да събуди алчността в отделния индивид най-вероятно след това ще последва увеличение на капитала (да не забравяме че ОСА овласти борда за 5кратно такова).

          тогава ралито на CENHL от преди няколко месеца ще ви се види като пълзене на охлюв

          а ако все пак реши ( в което не вярвам особенно, но е вариант) да увеличи капитала 5 за собствена сметка (неразпределената печалба и резервите го позволяват) се прилага предходното изречение

          не е препоръка за покупка - подържам малко пакетче акции - колкото за цвят

          Коментар


          • Valuator super analiz !

            Uspeh v tyrgovijata.

            Коментар


            • Да се включа и аз така леко с някои технически коментари

              (1) Днес виждам опит за затвърждаване на позитивния тренд от предишните два дни и формиране на трети бял рицар, който за съжаление е неуспешен и завършва с Doji.
              (2) Кроса на 50 МА с 20 МА отдолу нагоре е с недостатъчна амплитуда и е предхождан от обратен крос преди около седмица.

              Ако анализираме тези сигнали и вземем предвид някои останали технически индикатори (моментум, МАСD), можем да направим извода, че Buy сигнала засега не е категорично потвърден и е възможна негативна промяна. За обосновано техническо решение е необходимо да се изчака развитието на микро-тренда в следващите ден-два

              А иначе по въпроса за третата вълна, мисля, че при Синергон Елиът е безпомощен. Тука принцът на приливите и отливите е Бедо Арменян

              Коментар


              • Ветре ако имаш 30% кеш не пипай Синергона. Просто няма какво да се купи. Аз го махнах, защото нямах никакъв кеш , а исках да купя Химимпор и някой дриги дреболии. Яд ме е за Вплод, че се пънах ама не пуснаха, а вече е късно и там.

                Коментар


                • и аз като ветъра - кво да продам,кво да продам - и синергона го отнесе
                  е не съм го продал целия, ами още след отчета на Топливото го махнах, тва по-големата част - за да не губиме време за разни атракции но се майтапа за това, че малко остана да изфърля и дреболиите. А щом разправят момчетата, че ни чека растеж, ще му дадеме 3 дена отсрочка на Синергона, просто нараснаха акциите и кеша се сви под 30%, та ще мислиме къде да чистим, в края на краищата може да подходиме творческата и да оставим кеша да се свива те като дойдат ИПО-тата пак ще върнат съотношенията кеш/акции, както се казва "forward" подход.

                  Коментар


                  • Момци - получих си дивидента. Следете си салдата.

                    Коментар


                    • и аз като ветъра - кво да продам,кво да продам - и синергона го отнесе

                      па сега ше броя вълните да вида дали съм се прецакал
                      "the trend is your friend until the end..."

                      Коментар


                      • Юнак, в тоя момент съм решил да поддържам 30% спекулативен капитал ако разбира се мислиш, че изобщо има некакъв друг капитал на борсата освен спекулативен
                        така че - със или без кормчия, тва е положението

                        Коментар


                        • Ветре, май я караш без кормчия, на брега е най-спокойно да знаиш.
                          Всеки ход е грешен!

                          Коментар


                          • Billy, да ти кажа честно изобщо не съм му отдавал време да го гледам тоя Синергон, реших да подгона някое дружесвто, та като си загледах портфейла де що може да се продаде отнекъде - нещо без да искам, се натъкнах на синергона, но щом казвате, да му гледаме вълните, ще го гледаме я нема да се минаваме, щом дотука да сме го изтърпели, знае ли човек, може както казвате да ни подари некой буен растеж като за трета вълна /дано се окаже в трета/, че гледаме, да видиме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                              Трябва съвсем да не си в час за да излизаш от позиция при започваща трета вълна.
                              не си ли навит да се преместиш на дружество с първа вълна
                              Франки, абе не ти знам сички позиции да се сетя по-прецизно, би ли пуснал едно ЛС плс, за тая със 120% да не я убъркам случайно а и да не раздразниме феновете на синергона, като си лафиме! /а иначе Шарп сигурно е пичага, що да не е, има си формулка - има си парички /
                              Третата вълна е най-дълга Ветре....кучето не я ли сметна вече? Щото мойте сметки показват 17,20 минимум

                              Коментар


                              • Трябва съвсем да не си в час за да излизаш от позиция при започваща трета вълна.
                                не ги разбирам вълните, но не си ли навит да се преместиш на дружество с първа вълна а и никак не разчитам на някакъв уникалeн Q3, по-скоро имам съмнения за него

                                Франки, абе не ти знам сички позиции да се сетя по-прецизно, би ли пуснал едно ЛС плс, за тая със 120% да не я убъркам случайно а и да не раздразниме феновете на синергона, като си лафиме! /а иначе Шарп сигурно е пичага, що да не е, има си формулка - има си парички /

                                Коментар

                                Working...
                                X