IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
    Така нямаше да се наредят толкова лапачи, които искат да хванат "промоцията", ха-ха
    Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
    НЕконсолидирана печалба от 14 милиона, а целият холдинг се оценява от борсата на около 37 милиона !!! И това ако не е подценена позиция ...

    Днес отворих стартова позиция и чакам да добавя още...
    Преди половин година беше подценен холдинга. А беше 2 кинта тогава. Сега е вече 90 стинки. Интересно, кой и как си е втълпил, че е надценен и на 90стинки, щом се е хванал да разкешва ...
    Абсурдно е, да се третира за препоръка !!!
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Хора, изглежда промоция! Само да не се повтори сценария на "Холдинг пътища", ако някой знае нещо, моля споделете!

      Коментар


      • Утре ако е пак така надолу, може да понакупувам едно здраво, ей така спекулативно
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • някъде има големи redemption-и

          Коментар


          • тук да не би да има нещо което не знаем ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
              Topl-14 mln
              Pethl -18 mln
              На това му се казва промоция ...
              евтиния до шия, да не говорим за сиромашия. )))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                А сега дали ми е тъпо, че си затворих позицията на загуба на 1.50, ха-ха
                Мисля, че ти е суперготино даже. И аз избуших ццб и си правя пас сега докато стане стинки. Ако стане разбира се. Не е задължително да го прави. Не е и препоръчително, да не си помисли някой че им гледам на кафе ?
                A специално тук ако преполови номиналчето, може да купя малко за да мога да пускам нови критики по форума. Батя сигурно няма да ми стиска палци за това, понеже май се беше нахакал с акциЙ, но дори и той няма власт над тия, които избушват под номинала Нека първо тях да спре, пък аз безплатно ще спра да се бъзикам ))))
                Не е препоръка
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Така нямаше да се наредят толкова лапачи, които искат да хванат "промоцията", ха-ха
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Topl-14 mln
                    Pethl -18 mln
                    На това му се казва промоция ...

                    Коментар


                    • тия са мно зле ,да ги бяха искарали на тезгяха поне.

                      Коментар


                      • А сега дали ми е тъпо, че си затворих позицията на загуба на 1.50, ха-ха
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • мдаа, разтовариха пакетче от 100 000 акции
                          да са живи и здрави

                          Коментар


                          • Отиде на 0.95.

                            Коментар


                            • Интеркапитал и тук се развихри

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                                bla-blah... уведомявам ви че смятам в скоро време да си купя от това което предлагате много-евтино и после ....
                                Всички искат да си купят евтино, споко, не си единствен. Пък и все по-евтино може да става ...
                                Не е препоръка
                                Не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X