IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако някой поназнайва моля да ме осветли на кое божество се кланят мечо-мишоците за да препоръчам на съответното божество да назначи мечо-мишоците за мениджъри на неговите небесни последен фунд Спад и предпоследен фунд Още по-голям спад оти са много-добри в това което правят.Написаното да се счита препоръка за съответното божество.Между другото мили Мецанки Важноклечкови уведомявам ви че смятам в скоро време да си купя от това което предлагате много-евтино и после да не кажете че не съм ви предупредил.Освен това препоръчвам на по-старите мецани да клатят телесата си под ритмите на бразилски и други латино танци.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
      Хубаво е, че позицията на тези нива предизвиква интерес у хора с дълги пари.
      Още по хубаво е, че фондове с лоша инвестиционна култура все по бързо се оттървават от позицията си тук (справка оборотите).

      ЕЦБ и ФЕД навлизат в надпревара кой да изпупува повече трежърис (с други думи да печатат пари).

      Бат Б. беше казал че цели 1 милиард Евро активи за холдинга (спомена, че инфлацията ще му помогне). На там вървят нещата, някой ден след една неминуема преоценка на активите и участията в дъщерните тук.

      Интересно ми е, продаващите на сегашните цени какво очакват и какво си правят стотинките, които разкешват
      Регистрират отрицателен прираст на портфейлите си и ги трупат на депозитчета ..или закътват за незаслужени мениджърски заплатки ..!
      Не е препоръка за ПК на ЦК.Нямам нищо против и нищо лично против мениджърчетата

      Коментар


      • Хубаво е, че позицията на тези нива предизвиква интерес у хора с дълги пари.
        Още по хубаво е, че фондове с лоша инвестиционна култура все по бързо се оттървават от позицията си тук (справка оборотите).

        ЕЦБ и ФЕД навлизат в надпревара кой да изпупува повече трежърис (с други думи да печатат пари).

        Бат Б. беше казал че цели 1 милиард Евро активи за холдинга (спомена, че инфлацията ще му помогне). На там вървят нещата, някой ден след една неминуема преоценка на активите и участията в дъщерните тук.

        Интересно ми е, продаващите на сегашните цени какво очакват и какво си правят стотинките, които разкешват

        Коментар


        • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
          "и не вярвам да паднат повече от 10 -15 %" - това вече, си е доста сериозен аргумент )))
          Едва ли утре на пазара ще играят по сериозни аргументи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
            Taka е,но за разлика от преди няколко години част от акциите са на минимална цена и не вярвам да паднат повече от 10 -15 % - Sinergon,CCB,ZHBG,IHBL,FPP и много други.Е има и акции ,които изкуствено се държат поради различни интереси,но не вярвам да се стигне до нивото от 04.2009г.Смятам ,че до 1 година ще има моменти ,когато ще може да се направи добър профит.
            Не е препоръка и имам акции на БФБ и тук от скоро.
            "и не вярвам да паднат повече от 10 -15 %" - това вече, си е доста сериозен аргумент )))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
              Аз лично не съм привърженик на тази теория за дългосрочни инвестиции и спекулативни такива, защото много хора поддържаха тази теория преди 3-4 години, но още ближат рани. По скоро съм фен на стандартното отклонение, ако е паднало прекалено много и за прекалено кратко време, то ще по последва корекция нагоре, пък после нека си пада. Към момента не съм сигурен в следващата една година колко добра ще е дългосрочната стратегия при тази акция.
              Taka е,но за разлика от преди няколко години част от акциите са на минимална цена и не вярвам да паднат повече от 10 -15 % - Sinergon,CCB,ZHBG,IHBL,FPP и много други.Е има и акции ,които изкуствено се държат поради различни интереси,но не вярвам да се стигне до нивото от 04.2009г.Смятам ,че до 1 година ще има моменти ,когато ще може да се направи добър профит.
              Не е препоръка и имам акции на БФБ и тук от скоро.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                Ми да си ръсят ...ние си чакаме ..както каза sell-off a ..тука е за "дълги" хоризонти работата не за дребни спекита Които може да чака ще спичели ...
                Не е препоръка за ПК на ЦК
                Аз лично не съм привърженик на тази теория за дългосрочни инвестиции и спекулативни такива, защото много хора поддържаха тази теория преди 3-4 години, но още ближат рани. По скоро съм фен на стандартното отклонение, ако е паднало прекалено много и за прекалено кратко време, то ще по последва корекция нагоре, пък после нека си пада. Към момента не съм сигурен в следващата една година колко добра ще е дългосрочната стратегия при тази акция.
                Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                  А бе чакай да им приберем хартиите пък тогава им отварай очите.
                  Ми да си ръсят ...ние си чакаме ..както каза sell-off a ..тука е за "дълги" хоризонти работата не за дребни спекита Които може да чака ще спичели ...
                  Не е препоръка за ПК на ЦК

                  Коментар


                  • А бе чакай да им приберем хартиите пък тогава им отварай очите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                      Ще взаимствам крилатата фраза на Пепи. Гледай ихлбл, сещай се за петхл ))))))
                      Как може такава гавра да сравнявате ИХЛБЛ с ПЕТХЛ.
                      ИХЛБЛ има разводнявания на капитала на 2.40, на 1.40, на 1.03.

                      ПЕТХЛ има само едно на 7.00 лв.

                      Гаврата е за тези които продават за такива стотинки..а като се сметне увеличението на капитала на 7 лв. когато влязоха 30 млн. лв., излиза че продоващите сега продават без пари

                      Коментар


                      • И продължават да ми мрънкат разни хора, дето съм си затворил позицията на 1.50 на загуба
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                          ама за 0.5 бройки - още малко и такива като теб вече ще са продали всичко тук и повече няма да могат да бъдат накакъв фактор
                          Ооо, защо се ядосваш, ще си пазя бройките, но и ще си купя ощеее.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                            Отива на 0.95лв. за 1 бр.
                            Ще взаимствам крилатата фраза на Пепи. Гледай ихлбл, сещай се за петхл ))))))
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                              Отива на 0.95лв. за 1 бр.
                              ама за 0.5 бройки - още малко и такива като теб вече ще са продали всичко тук и повече няма да могат да бъдат накакъв фактор

                              Коментар


                              • Отива на 0.95лв. за 1 бр.

                                Коментар

                                Working...
                                X