IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • още ли се гърчите ... тук !?

    Коментар


    • Беше и "Акция на седмицата" Синергонът, ...

      http://www.investor.bg/news/article/119805/339.html
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
        Мисля ,че ще видим и по-ниска цена -Тепърва ако кризата с еврото се задълбочи и пазарите почнат да падат дали ще удържи нашата борса Едва ли!Пък и аз още не съм си купил
        28.06 2011

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
          Аз мисля, че промоцията - 50% свърши.
          Нищо чудно утре някой мениджърче верно да има още 100 к бройки .. с един ентер и чао .....ама да види DJIA тази вечер ...макар че тои май не знае какво е това
          И ли по скоро като опре ПАДЕЖА до кокъла ...няма DJIA ...няма NYSE ...няма MIA
          Ако е тъй както предполагам ....може и да видим под 0,9 ....На Деситуу прогнозата са сбъдна - ЧЕСТИТУ мила

          НЕ е препоръка за ПК на ЦК

          Коментар


          • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
            .. Утре предполагам ще видим някаква корекция...
            Именно... Най-много да видим корекция. След като свърши корекцията, ако изобщо я има, си продължаваме по тренда.
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
              Утре ако е пак така надолу, може да понакупувам едно здраво, ей така спекулативно
              Аз мисля, че промоцията - 50% свърши.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                щом те кефи, гледай го мувито ))
                е аз излизах на 2,15 2,25 и на 2,10 на връщане ако не си забравила движенията
                но много рано започнах да пълня 1,76 1,60 1,20 1,07 и вече не очаквах , но имах 600бр, на 0,96 и сега с пуканките нареден , на мен не се продава но ония ИНТЕРКАпиталисти може да не им се връзва сумата за падежа
                Last edited by inta53; 11.08.2011, 21:03.

                Коментар


                • SP 500 - 1 162,00 + 3.68%
                  DJIA - 11 086,17 + 3.42%
                  NASDAQ - 2 470,76 + 3.77%

                  Днес някой се прецака тука, не му издържаха нервичките... Утре предполагам ще видим някаква корекция...
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    щом те кефи, гледай го мувито ))
                    тука ше излезне нещо свежо и ти тр. да го гледаш!

                    Коментар


                    • За полугодието на 2011 холдинга е на печалба 749 хил. лв.,за разлика от Холдинг Пътища , следователно за мен това са нереални цени на акциите - до Коледа очаквам да е 2 лв. за брой.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Избрана финансова информация от последния отчет на дружеството:
                        Тримесечен отчет за Второ тримесечие на 2011г , публикуван на 27.07.2011 13:50:05

                        Основни показатели Стойност (хил. лв)
                        Нетни приходи от продажби 287
                        Нетна печалба 749
                        Общо активи 155,248

                        като добавим и гласуването ПРОТИВ на ОСА на двете предложения за разпределяне на дивидент от 0,20 и 0,40лв ;-това е резултата ,а прецаканото май иска да рпецака някой - ще гледаме мувито но мъни ,,,,,,,,,
                        щом те кефи, гледай го мувито ))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Избрана финансова информация от последния отчет на дружеството:
                          Тримесечен отчет за Второ тримесечие на 2011г , публикуван на 27.07.2011 13:50:05

                          Основни показатели Стойност (хил. лв)
                          Нетни приходи от продажби 287
                          Нетна печалба 749
                          Общо активи 155,248

                          като добавим и гласуването ПРОТИВ на ОСА на двете предложения за разпределяне на дивидент от 0,20 и 0,40лв ;-това е резултата ,а прецаканото май иска да рпецака някой - ще гледаме мувито но мъни ,,,,,,,,,

                          Коментар


                          • Все още смятам, че е подценен, особено под левче, но това си е мое мнение. А ако питаш защо тогава разпродадох преди време на 1.50 - мисля, че споделих вече многократно, дано си запомнила
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              ===Т.е. 72 стинки ще е цената от която дисциплинирано може да се заиграя Хайде, от мен да мине, може да го заформя на 69 за по-сигурно
                              Не е препоръка
                              размечтахте се нещо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                                Утре ако е пак така надолу, може да понакупувам едно здраво, ей така спекулативно
                                Споделям това виждане. Но не и на 90 стинки. За 90 стинки е абсурдно, да купя. Много психопати са го направили и съответно без нужната дисциплина, може да решат, да се разкешат, ако им удари стопа с 15%-20% по-отдолу )))
                                Следователно 90 - 90*0,2 = 90-18 = 72 стинки. Т.е. 72 стинки ще е цената от която дисциплинирано може да се заиграя Хайде, от мен да мине, може да го заформя на 69 за по-сигурно
                                Не е препоръка
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X