IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
    какво му е евтиното не знам , тук целия business е грешен след като не създава никаква стойност и то от години и какво като има активи след като са абсолютно нерентабилни .. и кога акционерите ще могат да се възползват от цената на тези активи , сами знаем кога . Тук имам чувството че ако отдадат всичко под наем ще печелят в пъти повече от сега .
    А ти що мислиш, че не са го отдали и не печелят? Само че са го направили така, че да си печелят те, пък акционерите кучета ги яли...

    Коментар


    • какво му е евтиното не знам , тук целия business е грешен след като не създава никаква стойност и то от години и какво като има активи след като са абсолютно нерентабилни .. и кога акционерите ще могат да се възползват от цената на тези активи , сами знаем кога . Тук имам чувството че ако отдадат всичко под наем ще печелят в пъти повече от сега .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        Mecka, няма страшно - не е като мост. Ама и Деси не е права за примоцията. Ще трябва да почака повечко.
        Айде още малко ще го ударите на формулата Една Голяма МАЗНА баничка със сирене=на 1 артия тук Аз ако е тъй от утре почвам да спестявам от банички ...та да мога и аз като един човек навремето да си купя 7 бройки следващата седмица

        Не е препоръка за ПК на ЦК, само на банички ....ааа тука на плажа няма ..между другото има само мента, мастика и цаца и интернет слабичък ;(

        Коментар


        • Mecka, няма страшно - не е като мост. Ама и Деси не е права за примоцията. Ще трябва да почака повечко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
            Видяла съм ги, както съм казала това не ми е любимата компания, но защо да не изкарам някой лев от нея, както направавих преди с Мостстрой преди да бъде обявен във фалит.
            Ами тогава да гледам моста и да си мислим за синергона. Дано не стане като моста, ама май ги улучваш все такива )))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Ех, Деси, заредил(а) си значи
              Сигурно ще е така, но виж ако искаш и 5 год графика на софикс и синергон, тогава нещата хич не изглеждат чак така розови.

              Успех!
              Видяла съм ги, както съм казала това не ми е любимата компания, но защо да не изкарам някой лев от нея, както направавих преди с Мостстрой преди да бъде обявен във фалит.

              Коментар


              • Ех, Деси, заредил(а) си значи
                Сигурно ще е така, но виж ако искаш и 5 год графика на софикс и синергон, тогава нещата хич не изглеждат чак така розови.

                Успех!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                  Ами и аз затова и аз влязох тук...Колкото и да е черен Бедо.......цена от 90ст е просто ниска...целият холдинг 16.5мил

                  ......не казвам,че няма да пада още....
                  Направете една сравнителна линейна графика за 1 година движението на холдинга спрямо SOFIX, може да включите и Топливо и ще видите, каква ще е цената в понеделник.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Въпреки лошия мажоритар даже на мен взе да ми се струва че тук е прекалено евтино.
                    Ами и аз затова и аз влязох тук...Колкото и да е черен Бедо.......цена от 90ст е просто ниска...целият холдинг 16.5мил

                    ......не казвам,че няма да пада още....

                    Коментар


                    • Въпреки лошия мажоритар даже на мен взе да ми се струва че тук е прекалено евтино.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Де си, деси?
                        Тук съм, но не по 24 часа, а дори някои дни ме няма изобщо.
                        Какво искаш да ми кажеш, че цената за акция от петък е 0.911 лв.
                        Просто е имало още останал страх у някои индивиди.
                        Ще видим в понеделник.

                        Коментар


                        • Кво става фонд мениджърчета и плъхчета ...свърших али пакетчетата за продан, дайде ни още ..ресурс има

                          Не е препоръка за ПК на ЦК

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                            Xa Xa лалке ..подмина ти стопа май тука ...не 0.95 ...а надоле е май дънцето дай сега друга прогрноза ..като баба Вангя ...да видим дали ще улучиш

                            Не е препоръка за ПК на ЦК
                            Не е хубаво да се правя на Ванга Дотук познаваемостта е добра. Черпя опит от научните среди. Там има неписано правило: "Ако опита е успешен - не го повтаряй !!!"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                              Аз мисля, че промоцията - 50% свърши.
                              Де си, деси?
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                                още ли се гърчите ... тук !?
                                Xa Xa лалке ..подмина ти стопа май тука ...не 0.95 ...а надоле е май дънцето дай сега друга прогрноза ..като баба Вангя ...да видим дали ще улучиш

                                Не е препоръка за ПК на ЦК

                                Коментар

                                Working...
                                X