IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [quote="malkia Muk"][quote="vhk"]
    Първоначално изпратено от Hakkinen
    Първоначално изпратено от Han Krum
    Първоначално изпратено от vhk
    Обича AROMA, SHERA и ATERA...
    И Софком .
    a Неохим махна ли го вече?
    При мен е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vhk
      Първоначално изпратено от Hakkinen
      Първоначално изпратено от Han Krum
      Първоначално изпратено от vhk
      Гледам синергона паднал до 4.5 лв. ,Аз през цялата минала година постоянно поствах да не се купува или държи този холдинг заради мажоритаря имаше и десеттина колеги които яростно го защитаваха, ама сега мълчат не го защитават.
      Ти въобще от твойте постове разбрахме, че няма акция която да обичаш, ами тогава марш в твоят свят дребна душице
      Обича AROMA, SHERA и ATERA...
      И Софком .
      a Неохим махна ли го вече?
      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hakkinen
        Първоначално изпратено от Han Krum
        Първоначално изпратено от vhk
        Гледам синергона паднал до 4.5 лв. ,Аз през цялата минала година постоянно поствах да не се купува или държи този холдинг заради мажоритаря имаше и десеттина колеги които яростно го защитаваха, ама сега мълчат не го защитават.
        Ти въобще от твойте постове разбрахме, че няма акция която да обичаш, ами тогава марш в твоят свят дребна душице
        Обича AROMA, SHERA и ATERA...
        И Софком .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Han Krum
          Първоначално изпратено от vhk
          Гледам синергона паднал до 4.5 лв. ,Аз през цялата минала година постоянно поствах да не се купува или държи този холдинг заради мажоритаря имаше и десеттина колеги които яростно го защитаваха, ама сега мълчат не го защитават.
          Ти въобще от твойте постове разбрахме, че няма акция която да обичаш, ами тогава марш в твоят свят дребна душице
          Обича AROMA, SHERA и ATERA...
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vhk
            Гледам синергона паднал до 4.5 лв. ,Аз през цялата минала година постоянно поствах да не се купува или държи този холдинг заради мажоритаря имаше и десеттина колеги които яростно го защитаваха, ама сега мълчат не го защитават.
            Ти въобще от твойте постове разбрахме, че няма акция която да обичаш, ами тогава марш в твоят свят дребна душице

            Коментар


            • Гледам синергона паднал до 4.5 лв. ,Аз през цялата минала година постоянно поствах да не се купува или държи този холдинг заради мажоритаря имаше и десеттина колеги които яростно го защитаваха, ама сега мълчат не го защитават.

              Коментар


              • Мъчих ги на определени нива ..ама никои не върза
                и Понеделник е ден

                Коментар


                • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                  Първоначално изпратено от kostadinat
                  Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                  Получи се че днес си купих отново на 6.20
                  Тези 20 бройки твоите ли бяха.
                  Да.Скромно но от сърце на най ниската цена за седицата
                  Кобосче, успя ли да вземеш малко днес?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kostadinat
                    Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                    Получи се че днес си купих отново на 6.20
                    Тези 20 бройки твоите ли бяха.
                    Да.Скромно но от сърце на най ниската цена за седицата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata
                      Добре де, в крайна сметка кога ще му дойде времето ? ? ?
                      Е как кога!след 800 дни,(ама не се знае от кога започват да текът

                      Коментар


                      • Добре де, в крайна сметка кога ще му дойде времето ? ? ?

                        Коментар


                        • Ами, общо взето се получава. Сегашният отчет е типично в Бедовски стил - не се показва нишо докато не му дойде времето.
                          Но обърни внимание на мнението на kaputov...

                          Първоначално изпратено от Борис
                          Първоначално изпратено от Бик
                          Първоначално изпратено от Valuator
                          Хе-хе, като ти гледам ника и постовете - ти май не си бил тук миналата година Сигурно затова не си спомняш голите обещания и лъжите Тук и при Топливо постепенно и последователно стават само спадовете в печалбите и пазарната капитализация

                          Първоначално изпратено от Бик
                          А-а-ааа, добър си е мажоритаря, даже ми става все по-симпатичен. Просто за разлика от другите мажоритари-въздухари се въздържа от празнодумни плямпания и изхвърляния и държи нещата да стават много постепенно и постъпателно.
                          Ти с ника ми не се е*авай, щото всеки ще ти каже с какъв ник бях за целия пазар миналата година, така че по-внимателно със закачките.

                          Колкото до Синергоните конкретно: никога не съм ги долюбвал, но това не пречи да смятам че В МОМЕНТА се развиват доста приемливо (включително в полза на миноритарите) и от това, което очаквам може да изкочи доста тлъста пачка.
                          Е, Бик (Мечка) получи ли се това което очакваше?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                            Получи се че днес си купих отново на 6.20
                            Тези 20 бройки твоите ли бяха.

                            Коментар


                            • Получи се че днес си купих отново на 6.20

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик
                                Първоначално изпратено от Valuator
                                Хе-хе, като ти гледам ника и постовете - ти май не си бил тук миналата година Сигурно затова не си спомняш голите обещания и лъжите Тук и при Топливо постепенно и последователно стават само спадовете в печалбите и пазарната капитализация

                                Първоначално изпратено от Бик
                                А-а-ааа, добър си е мажоритаря, даже ми става все по-симпатичен. Просто за разлика от другите мажоритари-въздухари се въздържа от празнодумни плямпания и изхвърляния и държи нещата да стават много постепенно и постъпателно.
                                Ти с ника ми не се е*авай, щото всеки ще ти каже с какъв ник бях за целия пазар миналата година, така че по-внимателно със закачките.

                                Колкото до Синергоните конкретно: никога не съм ги долюбвал, но това не пречи да смятам че В МОМЕНТА се развиват доста приемливо (включително в полза на миноритарите) и от това, което очаквам може да изкочи доста тлъста пачка.
                                Е, Бик (Мечка) получи ли се това което очакваше?

                                Коментар

                                Working...
                                X