IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ми ако това с 44 000 им е подготовка за "трамплина" съм съгласен Чакаме го Ноември края консолидирания за да излетим към небесата

    Не е препоръка за участие в космическа мисия (била скъпа 200 000 долара)

    Коментар


    • за Q3 ще са на доста голяма консолидирана печалба.

      Коментар


      • Само да не се получи от голямата "диверсификация" накрая следната схема -> Част от дружествата в холдинга като TOPL изкарват печалби ....за да ги "изконсумират" загубите на други като PKAR и хотели ......Ей на това му викам "диверсификация" .......или това е пореден ход "да си постелят някой хора" за Q3 ... и да кажат "спрямо Q2 ръст ОГРОМЕН с еди си колко процента" ....ми то на фона на 44 000 лв печалба като изкарат 100 000 печалба през Q3 ..и сички брей ще ахнат ....200 % повишение на печлабата ..няма що То комщията дето продава в гаражното магазинче за хранителни стоки изкарва повече печалба

        Не е препоръка ...притежавам скромни бройки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
          Само едно не разбирам как PETHL са мажоритар в TOPL и TOPL изкарват такава печалба а PETHL само 44 хил.Има само един вариант ....TOPL да са преметквали "в другият джоб" (PETHL) за харчлък
          Значи от другите са на загуба-от Синергон Хотели например.ПКАР го знаем че е на загуба.

          Коментар


          • Само едно не разбирам как PETHL са мажоритар в TOPL и TOPL изкарват такава печалба а PETHL само 44 хил.Има само един вариант ....TOPL да са преметквали "в другият джоб" (PETHL) за харчлък

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
              ми то по добре да си разпродаде активите и да ги вложи на депозит
              Даже Арменската Национална Банка дава 4,5% по депозитите


              Бедо, Ամեն ինչը վերադառնում է

              Коментар


              • Интересно, каква е печалбата на другите дружества, без тази на Топливо?
                По-добре да не питам, а да пия една меча ракия и да лягам.

                Коментар


                • баси Арменеца

                  тоя направо е уникален с главно У

                  200 милки приходи и колко профит


                  ми то по добре да си разпродаде активите и да ги вложи на депозит

                  Коментар


                  • СИНЕРГОН ХОЛДИНГ АД (6S7) източник: darikfinance.bg 25 Август 2008 13:01


                    Синергон Холдинг с 98% спад на печалбата за Q2
                    Синергон Холдинг АД отчете консолидирана печалба в размер на 44 хил. лв. за шестмесечието на 2008 г., като за същия период на миналата година печалбата е възлизала на 2.1 млн. лв., сочи консолидираният отчет.

                    Приходите за дейността бележат ръст от 32% - от 151.5 млн. лв. към края на юни миналата година сега те са в размер на 200.9 млн. лв.

                    С 34% нарастват разходите за дейността - до 198 млн. лв. за периода януари - юни 2008 г., спрямо 146.8 млн. лв. за същия период година по-рано.

                    Собственият капитал към края на шестмесечието на настоящата година е в размер на 308.4 млн. лв.

                    От компанията предвиждат развитие на мрежата за продажба на горива и окрупняване на тази дейност - Синергон Петролеум АД.

                    На днешната борсова сесия акциите на Синергон Холдинг АД се понижават с 5.82% и се търгуват на средна цена от 6.31

                    Коментар


                    • Колкото и да се възстанови акцията и Бика да дойде май до края на годината повече от 10 кинта няма да сме.Даже това е май оптимистичен вариант
                      Не е препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Valuator
                        Мечка, ти ли си това

                        Първоначално изпратено от Бик
                        Ти с ника ми не се е*авай, щото всеки ще ти каже с какъв ник бях за целия пазар миналата година, така че по-внимателно със закачките ...
                        да

                        Коментар


                        • Мечка, ти ли си това

                          Първоначално изпратено от Бик
                          Ти с ника ми не се е*авай, щото всеки ще ти каже с какъв ник бях за целия пазар миналата година, така че по-внимателно със закачките ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Valuator
                            Хе-хе, като ти гледам ника и постовете - ти май не си бил тук миналата година Сигурно затова не си спомняш голите обещания и лъжите Тук и при Топливо постепенно и последователно стават само спадовете в печалбите и пазарната капитализация

                            Първоначално изпратено от Бик
                            А-а-ааа, добър си е мажоритаря, даже ми става все по-симпатичен. Просто за разлика от другите мажоритари-въздухари се въздържа от празнодумни плямпания и изхвърляния и държи нещата да стават много постепенно и постъпателно.
                            Ти с ника ми не се е*авай, щото всеки ще ти каже с какъв ник бях за целия пазар миналата година, така че по-внимателно със закачките.

                            Колкото до Синергоните конкретно: никога не съм ги долюбвал, но това не пречи да смятам че В МОМЕНТА се развиват доста приемливо (включително в полза на миноритарите) и от това, което очаквам може да изкочи доста тлъста пачка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Valuator
                              Мая, а като извадиш еднократния ефект от продажбата на Електроди :shock:
                              Е аз говорих за Топливо, тука не следя..
                              Every passing minute is another chance to turn it all around

                              Коментар


                              • Мая, а като извадиш еднократния ефект от продажбата на Електроди :shock:

                                Коментар

                                Working...
                                X