IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "..Преди няколко години съм ги купувал на 1.60 лв. .........."
    Каква цена, прекрасна от всякъде,а може да станеме свидетели и на
    по-ниски "достойни" нива, да кажем 1.37-1.407 знае ли човек.
    Та това е тотална пародия !
    не е препоръка за покупко-продажба

    Коментар


    • Не може да се прогнозира. Гледам, по-горе, някой казва Синергон-3лв, Хим-3лв, ха дано да не вземе пример подобно на Химипорт с едно увеличение. Ама те взеха, че го изпревариха. Smile
      (мнението не е препоръка, не притежавам акции!)
      Преди няколко години съм ги купувал на 1.60 лв. ..........

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vhk
        Време е бай Бедо ,да се трогне и да направи обратно изкупуване ,или му се вижда малко 100% печалба след последното увеличение на капитала при цена за инвеститорите на 9.50лв.
        Не може да се прогнозира. Гледам, по-горе, някой казва Синергон-3лв, Хим-3лв, ха дано да не вземе пример подобно на Химипорт с едно увеличение. Ама те взеха, че го изпревариха.
        (мнението не е препоръка, не притежавам акции!)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
          Хима 3 лева ...., синергона 3 лева ....жива промоция на ходлинги баси ....наредени на сергията ..леко поизлъскани ....насам народе .....само 3 леа На бит пазар ми заприлича таз борса ......и цената на ягодите май беше долу горе такава за кило
          не обиждай ягодите - цената им е нагоре
          Не е съвет за покупко-продажба на акции

          Коментар


          • И като си помисля, че Юни 2007 ги продадох си мислех след това, че съм взел лошо решение... еееех времена, не мога да повярвам на туй което става.
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • Хима 3 лева ...., синергона 3 лева ....жива промоция на ходлинги баси ....наредени на сергията ..леко поизлъскани ....насам народе .....само 3 леа На бит пазар ми заприлича таз борса ......и цената на ягодите май беше долу горе такава за кило

              Коментар


              • Е хайде де, хайде сега!
                Какво сте ми застанали на 3 лева и чакате да дойдат неандерталците, че да си купите

                Коментар


                • Ефтино портфейлче даже си прави

                  Коментар


                  • Големи пакетчета минаха тия дни.
                    Някой явно си прави портфейлче

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                      Ква ликвидация ...тука според мене се очаква добър отчет ?!
                      Ако е като последния, балгодаря не ща!
                      Каква беше причината за тези 44 хил лева?!?
                      Каква дохдност на всичките тези активи?!?

                      Пфу, да му се невиди и мажоритар

                      Коментар


                      • Бай Бедо чака дънцето тои ...100 % на него му не стигат

                        Коментар


                        • Време е бай Бедо ,да се трогне и да направи обратно изкупуване ,или му се вижда малко 100% печалба след последното увеличение на капитала при цена за инвеститорите на 9.50лв.

                          Коментар


                          • Ква ликвидация ...тука според мене се очаква добър отчет ?!

                            Коментар


                            • Maaaлееее,
                              тука няма ли някой контрагент да ги обяви в ликвидация!?!??!
                              Печалбица по около 10 кинта на акция ще падне.

                              Пфуу да му се невиди и мажоритар!!!

                              Коментар


                              • Като гледам тука кви са показателите ми се чини че си споменал тука дънцето.Ма ти си знаеш ...де ...не е препоръка ....ти гледай докато дръгите пълниха ...почти 40 к борйки тия дни

                                Коментар

                                Working...
                                X